הטרדתי או הוטרדתי

אזהרת טריגר-
שלום,
אני כבר תקופה ארוכה מנסה לשכוח ממקרה שקרה לי ואני לא מצליחה.
לאחרונה זה חזר אלי בחוזקה ואני מנסה להבין מה היה שם.
במקרה הייתי קטנה ועשיתי עם אחת החברות שלי "בריכה" במקלחת. היא אמרה לי לצאת (בלי בגדים) לאמא שלי שהייתה בחוץ ודיברה עם אחת החברות שלה, סירבתי אך היא מאוד התעקשה ולא הצלחתי לסרב...אני רק זוכרת שיצאתי (בלי בגדים) ואמא שלי ראתה אותי וצעקה עלי לחזור לבית. אני לא זוכרת כלום אחר כך. (ולכן אני גם לא בטוחה שזה קרה באמת..אולי סתם דמיון או חלום..)אשמח לדעת במקרה כזה האם הטרדתי משהו אחר? או שזה גם הטרדה כלפיי?
(אני מתמודדת עם כמה הפרעות נפשיות ומנסה להבין מאיפה זה הגיע..וחשבתי על זה. )
תודה!

in bal1

Well-known member
אזהרת טריגר-
שלום,
במקרה הייתי קטנה ועשיתי עם אחת החברות שלי "בריכה" במקלחת. היא אמרה לי לצאת (בלי בגדים) לאמא שלי שהייתה בחוץ ודיברה עם אחת החברות שלה, סירבתי אך היא מאוד התעקשה ולא הצלחתי לסרב...אני רק זוכרת שיצאתי (בלי בגדים) ואמא שלי ראתה אותי וצעקה עלי לחזור לבית. אני לא זוכרת כלום אחר כך. (ולכן אני גם לא בטוחה שזה קרה באמת..אולי סתם דמיון או חלום..)אשמח לדעת במקרה כזה האם הטרדתי משהו אחר? או שזה גם הטרדה כלפיי?
תודה!
אני רוצה לשאול 2 שאלות.
1.בת כמה היית? אמרת שהיית קטנה.אם היית קטנה לא נראה לי שהיתה לך כוונה להטריד מישהו.
2.היכן עשיתם את "הבריכה" במקלחת? אצלה או אצלך? למה נאלצת לצאת עירומה החוצה?

אני לא ממש זוכרת באיזה גיל הייתי..(באיזור הכיתות הנמוכות א,ב,ג). אני יודעת שלא עשיתי את זה בכוונה להטריד, (אבל אני עדיין מרגישה ממש אשמה.) אני רק זוכרת שהחברה ממש דחקה בי לעשות את זה ולא הצלחתי לסרב. (באופן כללי אני ילדה שמאוד מרצה..קשה לי לסרב לפניות של אנשים.)
והבריכה הייתה אצלי בבית.
אני רוצה לשאול 2 שאלות.
1.בת כמה היית? אמרת שהיית קטנה.אם היית קטנה לא נראה לי שהיתה לך כוונה להטריד מישהו.
2.היכן עשיתם את "הבריכה" במקלחת? אצלה או אצלך? למה נאלצת לצאת עירומה החוצה?
אני לא ממש זוכרת באיזה גיל הייתי..(באיזור הכיתות הנמוכות א,ב,ג).
אני יודעת שלא עשיתי את זה בכוונה להטריד, (אבל אני עדיין מרגישה ממש אשמה.) אני רק זוכרת שהחברה ממש דחקה בי לעשות את זה ולא הצלחתי לסרב. (באופן כללי אני בן אדם שמאוד מרצה..קשה לי לסרב לפניות של אנשים.)
והבריכה הייתה אצלי בבית.

דקל נור*

Well-known member
אזהרת טריגר-
שלום,
תודה!
גם לילדים שלי היה שלב שניסו להסתובב עירומים בנסיבות לא מתאימות ונשלחו מהר להתלבש. למה זה ככ מטריד אותך?

אני רוצה לשאול 2 שאלות.
2.היכן עשיתם את "הבריכה" במקלחת? אצלה או אצלך? למה נאלצת לצאת עירומה החוצה
גם לילדים שלי היה שלב שניסו להסתובב עירומים בנסיבות לא מתאימות ונשלחו מהר להתלבש. למה זה ככ מטריד אותך?
כי ממש לא רציתי לעשות את זה ועשיתי את זה בלית ברירה..(ואני יודעת שזה לא לעניין). ואני סובלת ממספר הפרעות נפשיות וחשבתי שאולי זה קשור.

דקל נור*

Well-known member
את חושבת שיש לך נטייה לרצות או להיכנע לרצונם של אחרים? לפחות את מודעת לבעיה ומכאן הדרך יותר קלה לתרגל התנהגות אחרת.

למעלה