החתיך שלי עובר לערוץ חדש

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל

i24NEWS​

מכה לחדשות 13: צבי יחזקאלי עובר לערוץ חדש

יחזקאלי, ראש הדסק לענייני ערבים של חדשות 13 בשני העשורים האחרונים, מצטרף למיזם התקשורת בעברית של i24NEWS - וישמש בו פרשן בכיר ומגיש תוכנית מרכזית. "הטבח הנורא ב-7 באוקטובר הביא אותי לעשות שינוי", הסביר יחזקאלי את המעבר

Harrington

Well-known member
מנהל

i24NEWS​

מכה לחדשות 13: צבי יחזקאלי עובר לערוץ חדש

יחזקאלי, ראש הדסק לענייני ערבים של חדשות 13 בשני העשורים האחרונים, מצטרף למיזם התקשורת בעברית של i24NEWS - וישמש בו פרשן בכיר ומגיש תוכנית מרכזית. "הטבח הנורא ב-7 באוקטובר הביא אותי לעשות שינוי", הסביר יחזקאלי את המעבר

דמות מעניינת. למרבה הצער רבים שאהבו וקיבלו את פרשנויותיו בתחום בו הוא מומחה מקצועי, הפסיקו על אוטומט ברגע שחבש כיפה לראשו. מאז הוא מוקצה מחמת מיאוס בעיניהם וכמובן שברוב צביעותם לפתע פתאום פרשנויותיו לא מקצועיות כביכול ושאר מרעין בישין.

חבל שזה המצב. חבל לא פחות שהוא עובר לערוץ שרוב הציבור לא מכיר או צופה בו. שכן דבריו חשובים דווקא בתקופה זו, בין השאר דווקא בשל היותם שונים ממה ששאר הברנז'ה התקשורתית הישראלית על 'מומחיה' משדרת.

raya

Well-known member
לא אסון, לא אהבתי את הפרשנויות שלו (מהמעט שאני רואה בטלביזיה).

dory30

Well-known member
עצוב לראות איך הפך מאיש מקצוע למשיחיסט הזוי.

Harrington

Well-known member
מנהל
עצוב לראות איך הפך מאיש מקצוע למשיחיסט הזוי.
או שעצוב לראות כיצד תוקפים פבלוביים אנטי-דת/יים, מכריזים על האיש כלא מקצועי על אוטומט רק בגלל שחבש כיפה לראשו ועל אף שלפני כן נחשב אחד המומחים המקצועיים במדינה בתחום (ומקצועיותו זו כמובן לא השתנתה במאומה הלכה למעשה).

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
למעלה