הזוכה באיר' 2024 היא הוא הם...........

|גביע||גביע||גביע|איטליה|כתר||כתר||כתר|
כל הסימנים וכל הסיבות הנכונות מראות שאנג'לינה תזכה עם לה נויה. ואני זורם בכייף כי זה אחלה שיר . המבנה שלו לא קונבנציונלי. השינויים במקצבים, הביט המרקיד, האה קפלה (קליימקס!), השירה של אנג'י, היא מעולה, זמרת מלידה, בת של מוזיקאי כותבת יוצרת על פסנתר, למדה גם ריקוד. הוא מתוקה ומוכשרת אנג'לינה, כתבה שיר יפה. קראתי גם את הטקסט, ויש משמעות, אבל אני כידוע עם המוזיקה ועם הרגש. מיוזיק איז פילינג. ואני מרגיש אותה, את הכנות, את האמת, ואני אוהב. זה שיר שנהנים ממנו. וגם הכי שפוי, אמיתי, לא מעושה, טבעי, אמין. יש בו הכל כדי לנצח. גם יפה , גם אמין, גם יש קליימקס, וגם הביצוע לעילא ולעילא, זמרת לבד על במה עושה את שלה, נהנית, לא מנסה להיות מה שהיא לא. אמיתית. בחורה מוכשרת בת 22 שכתבה שיר יפה ומיוחד שרה לה ורוקדת בטבעיות כאילו היא בבית בסלון. אני מקווה שהבימוי והקונספט יעברו טוב על המסך. בסן רמו הייתה מצלמה או שתיים והיא די פלירטטה גם עם המצלמה וגם עם הקהל. הייתה טבעית, לא מתכוננת, איך שהיא באותו רגע. מקווה שבאיר' ישאר אותו רעיון. בלי וידאו ארט, רק תאורה מגניבה כלשהי. זה שיר אותנטי, יש בו שמחה, הוא רקיד ומרקיד, משמח , גוד ווייבס, הוא ישן ועכשווי, הוא שפוי!

אז לקח לי זמן להבין. אני הייתי עם מחמוד ואנאעליזה. ואז בשלב כלשהו האזנתי ללה נויה, והייתה לי התנגדות אליו. רציתי את אחד מהנ"ל. ומתישהו זה קרה, אחרי שזכתה בסן רמו, נאלצתי באמת להאזין, וזהו, אז אני חושב התאהבתי. ומאז הוא גדל עלי יותר ויותר, ואני מאזין לשאר השירים, למעט מאוד, אבל תכ'לס אין לי השנה שיר משלי שאני מצפה לו, מתרגש ממנו, קוסס ציפורניים, אין לי השנה שאנל, ברברה פראבי, סלבדורי. אין השנה שיר מרגש. שווייץ מצוין בסטודיו, אבל ראיתי אותי מופיע במדריד ולדעתי הוא לא מחזיק את השיר. האוקראיניות נשענות על 90% פלייבק. ככה לא זוכים, מצטער. עם כל הכבוד לאוווווווווווווווו של ג'רי , זה ממש לא מספיק ומרשים. הייתה צריכה לשיר יותר. השיר יפה , יש לו ווייב טוב, מרגיע, ספיריטואלי, אבל כנסייתי לי מידי, וגם מרגיש לי גנרי. וגם הראפ של אלונה לא מזיז לי. הקרואטי צורח על הבמה, לא שר, ורק מהשם שלו בייבי לזניה?? וואט?? ירד לי. והשיר בניגוד לצ'ה של קאריה, לא מרגש. אני אוהב את השיר היווני. עם הופעה טובה היא תהיה טופ 5. אבל לא מנצחת. זהו. אז רק את אנג'לינה אני רואה כראויה לנצחון השנה.

אז תתכוננו חברות וחברים
|*|רומא 2025|*|

נערך לאחרונה ב:
תיקון: שוויץ זוכה
רק עכשיו ראיתי את הוידאו המצורף. ויש שם חתיכת קליימקס שהביא אותי לצמרמורת וגם כמעט דמעה. זה אחרי שהוא יורד על הברכיים ושר בשקט(מהמם!), הוא קם ונותן באופרה. ושם הקליימקס. זה שיר מדהים. אני חשבתי שהוא לא מחזיק לייב, לא זוכר איפה ראיתי, אבל הוא מעולה. צפיתי עכשיו גם בהופעה באחת המסיבות. הוא מעולה ויש לו גם גיבוי פלייבק מעולה וחזק, כך שהוא בהחלט מחזיק את השיר וגם מוכיח עצמו כזמר טוב וכפרפורמר מוצלח. השיר עצמו באמת יפה. הטקסט כמובן, ומוזיקלית. המקצבים השונים, הראפ, האופרה, לכאורה זה מזכיר את קווין, את פרדי מרקורי, כאילו כמה שירים מחוברים יחד. וזה מצליח, החלקים קשורים אחד לשני, וגם הטקסט מחבר ביניהם. ובואו, זה שיר הרבה יותר טוב מלה- נויה. כך שהוא לדעתי ינצח השנה. אצל השופטים בטוח. אצל הקהל בבית יש לי הרגשה שגם, אבל קשה לדעת.
בנוסף, האיר' הוא ארוע אילומינטי. ועכשיו כשאנחנו בעיצומו של סדר עולמי חדש, מי אם לא שוויץ, בה יושבים כל הארגונים האילומינטים השטניים שאחראים לס.ע.ח- האו"ם, ארגון הבריאות העולמי, והפורום הכלכלי העולמי. כך שנצחון שוויץ מסמל את ניצחונם. ניצחון הרוע על הטוב, השטן על הבורא. אבל, כמובן שזה עוד לא הסוף כי אין על בורא עולם. ברוך הוא וברוך שמו. בשנה הבאה האיר' יתקיים בשוויץ, אולי בדאבוס, שם נפגשים החלאות באופן קבוע כדי להחליט עלינו. ימים יגידו. אגב, השיר מסמל את אחד או שניים מהסעיפים באג'נדה 2030 שלהם. שתי מטרות להם(מתוך 17): טשטוש הזהות המינית. ופירוק התא המשפחתי. השיר והזמר שמגדיר עצמו כ א-בינארי הוא שיר הלל לספקטרום המגדר. כאמור לטשטוש הזהות המינית הברורה של זכר- נקבה, וכניסה לעידן חדש של מגדרים. זה עצוב ונורא. אבל אעצור כאן

למעלה