הופסק המשא ומתן על הרכבת הקלה בתל אביב

מצב
הנושא נעול.

dan120

New member
"הפורום שלכם נהיה מגעיל"? אל תכנס ואל תגיב..
ירווח לכולנו.. אנחנו ה"עובדי רכבת" מאסנו בנהגי אוטובוסים ממורמרים ופרנואידם שהופכים את הרכבת ל "שעירה לעזזאל" ולמקור של כל הבעיות הדמיוניות שלהם בחיים.. כל "נבואות הזעם" שלך על ה"פגיעה הקשה" שרכבת תביא כביכול על נהגי אוטובוסים הם קשקוש ודמגוגיה (תסתכל במילון מה זה אומר) ומתבססים על כל מיני לוקשים שכנראה האכילו אותך בהם... עייפנו מלנסות להסביר לך כי אתה סתם הולך ראש בקיר.. אז לך תקח את הכדור הכחול ששכחת לקחת בבוקר ולך לישון.. ותעזוב אותנו בשקט!
מעניין מאוד...
שזה תמיד אותם אנשים שישר רצים להגיב לי ולהגן על הרכבת איזה שקוף שאתם עובדי רכבת.

mister K

New member
מעניין מאוד...
שזה תמיד אותם אנשים שישר רצים להגיב לי ולהגן על הרכבת איזה שקוף שאתם עובדי רכבת.
בטח, כוווווווווווווווולנו עובדי רכבת...
ורק אתה היחיד שצודק ויודע הכל יותר טוב מכל עשרות העובדים ששתלה פה הנהלת רכבת ישראל כדבריך... אין לך מושג כמה אנחנו מרוויחים מהרכבת בתור מגיבים בתשלום, אפשר להגיע לתוספת של יותר מ-1,000 שקל לברוטו רק מלכתוב פה בפורום דברי שבח לרכבת ישראל... אם תרצה אפשר לסדר גם לך בתור השלמת הכנסה מהצד, אפילו שאתה לא עובד רכבת. ועכשיו ברצינות, תעשה לנו טובה אדון דן, לך תגיב ב-Ynet עם כל שאר המשועממים ועזוב אותנו בשקט...

mister K

New member
"הפורום שלכם נהיה מגעיל"? אל תכנס ואל תגיב..
ירווח לכולנו.. אנחנו ה"עובדי רכבת" מאסנו בנהגי אוטובוסים ממורמרים ופרנואידם שהופכים את הרכבת ל "שעירה לעזזאל" ולמקור של כל הבעיות הדמיוניות שלהם בחיים.. כל "נבואות הזעם" שלך על ה"פגיעה הקשה" שרכבת תביא כביכול על נהגי אוטובוסים הם קשקוש ודמגוגיה (תסתכל במילון מה זה אומר) ומתבססים על כל מיני לוקשים שכנראה האכילו אותך בהם... עייפנו מלנסות להסביר לך כי אתה סתם הולך ראש בקיר.. אז לך תקח את הכדור הכחול ששכחת לקחת בבוקר ולך לישון.. ותעזוב אותנו בשקט!
דניאל, הרשה לי לתקן אותך...
מהיכרות שיש לי עם כמה גורמים באשכול אשקלון של אגד תעבורה (בו הגולש הזה טוען שהוא עובד), אני יכול להגיד לך שאף אחד שם לא מאכיל את הנהגים בכאלו שטויות חסרות שחר. מדובר פה בסך הכל בהזוי אחד שמתעקש להמשיך לבלבל לנו את המוח עם השטויות שלו ובנוסף גם להוציא שם רע לנהגי אגד תעבורה. נראה לי שבהחלט הגיע הזמן לחסום אותו מפה בגין הצפה ובא ציון לגואל...

jarondl

New member
אין רכבת ולא תיהיה שום רכבת...
רק אוטובוסים מתאימים למדינה הקטנה שלנו.. תפסיקו לפנטז ולחלום חלומות כל עובדי הרכבת שנמצאים כאן. אני בטוח שבירושלים הרכבת לא תפעל לעולם, היא תתחיל לפעול לזמן קצר ואז יראו איזה בלגן יש שם ויפסיקו את הפעילות שלה זה ברור לכולם. הפורום שלכם ניהיה מגעיל רק רכבת כל היום דיי לכו תיקנו רכבת צעצעוע ותשחקו איתה הזויים, תפסיקו ליגזול אדמות מדינה חשובות בשביל הרקבת כדי שיהיה לכם ולקרוביכם עבודה טובה ונוחה ותשאירו את הפרנסה אצל נהגי האוטובוסים הפשוטים שרק רוצים להתפרנס.. הבנתם?!
צריך לחסום את הטרול הזה

easylivin

New member
צריך לחסום את הטרול הזה

יש גבול.

politi24

New member
תחסמו את הקשקשן הזה
תמיד אני מעדיף רכבת מאשר אוטובוסים חסרי תועלת... רואים שזה נהג "דן" ממורמר שכנראה לא תהיה לו עבודה בקרוב עם כל הפסדי הקווים של דן בזמן האחרון אדוני אני מציע לך לראות איך הרכבת מתפתחת בארץ ומה עוד מתוכנן בשבילה לעומת האוטובוסים החסרי תועלת.. (מי ינסע באוטובוס מת"א לחיפה?? ) רק רכבת!!!

תחסמו את הקשקשן הזה
תמיד אני מעדיף רכבת מאשר אוטובוסים חסרי תועלת... רואים שזה נהג "דן" ממורמר שכנראה לא תהיה לו עבודה בקרוב עם כל הפסדי הקווים של דן בזמן האחרון אדוני אני מציע לך לראות איך הרכבת מתפתחת בארץ ומה עוד מתוכנן בשבילה לעומת האוטובוסים החסרי תועלת.. (מי ינסע באוטובוס מת"א לחיפה?? ) רק רכבת!!!
אגד תעבורה, לא דן!!! נא לא להעליב ציבור שלם

politi24

New member
אגד תעבורה, לא דן!!! נא לא להעליב ציבור שלם
אין בעיה קבל תיקון
לא באתי לעשות הכללה אבל זה הרושם שקיבלתי כתוצאה כתושב אריאל לשעבר.... למרות זאת יש לא מעט נהגים של דן שאני מכיר שהם בסדר גמור אני לא חסיד גדול של אוטובוסים ויותר תומך של רכבת אבל הגיע הזמן לעשות שינוי במדינה הזאת בנושא התח"צ... די לביורקרטיה,ושכל פרוייקט מתוכנן לוקח 20 שנה הגיע הזמן להחליף את זקני הכנסת באנשים צעירים ורעננים שרוצים לקדם פרויקטים למען הציבור נטו...

אין בעיה קבל תיקון
לא באתי לעשות הכללה אבל זה הרושם שקיבלתי כתוצאה כתושב אריאל לשעבר.... למרות זאת יש לא מעט נהגים של דן שאני מכיר שהם בסדר גמור אני לא חסיד גדול של אוטובוסים ויותר תומך של רכבת אבל הגיע הזמן לעשות שינוי במדינה הזאת בנושא התח"צ... די לביורקרטיה,ושכל פרוייקט מתוכנן לוקח 20 שנה הגיע הזמן להחליף את זקני הכנסת באנשים צעירים ורעננים שרוצים לקדם פרויקטים למען הציבור נטו...
לא צריך להיות נגד אוטובוסים ובעד רכבות או
ההיפך. המערכות לא מחליפות אחת את השניה, אלא משלימות. הרכבת תמיד תהיה בהיררכיה גבוהה יותר מאוטובוס במערכת תח"צ: פחות גמישה אבל בעלת קיבולת יותר גבוהה, לעומתה האוטובוס גמיש יותר, תדיר יותר, נכנס לכל מקום אבל מסיע גם פחות אנשים. המערכת אצלנו פשוט לוקה בחסר... היא איננה מערכת...

politi24

New member
לא צריך להיות נגד אוטובוסים ובעד רכבות או
ההיפך. המערכות לא מחליפות אחת את השניה, אלא משלימות. הרכבת תמיד תהיה בהיררכיה גבוהה יותר מאוטובוס במערכת תח"צ: פחות גמישה אבל בעלת קיבולת יותר גבוהה, לעומתה האוטובוס גמיש יותר, תדיר יותר, נכנס לכל מקום אבל מסיע גם פחות אנשים. המערכת אצלנו פשוט לוקה בחסר... היא איננה מערכת...
חבל שאי אפשר לשנות את זה
i've a dream: לראות את הארץ מרושתת במסילות רכבת ותחנות בכל רחבי הארץ.. ואוטובוסים יעילים שמגיעים למקומות שהיא לא יכולה להגיע... אבל אלה חלומות באיספמיא כנראה...

easylivin

New member
לא צריך לחסום כל קשקשן
לפעמים עדיף להתעלם.
הדבר הזה משתולל פה *לפחות* מחודש אוקטובר
2009. לפחות! בהתחלה הוא גם כתב בניקים שונים. ואנחנו יכולים אולי להתעלם מהקללות שלו, אבל למה המנהלים צריכים להתעלם? ושים לב, עמית, כמה אנשים חושבים כמוני... בכלל, לדעתי חייבים להיות איזשהם כללי התנהגות בסיסיים בפורום. וחבל מאוד שאין כאלה - וכל עוד אין, הפורום לא מגיע לאיכות הראויה... ואני כותב זאת בצער רב. באמת שצריך להיות גבול.

easylivin

New member
לא צריך לחסום כל קשקשן
לפעמים עדיף להתעלם.
והנה, עמית, מצאתי משהו מעניין.
אוקטובר 2009 - אותו הטרול תחת ניקים שונים (אי אפשר לטעות בסגנון...) קרא את ההודעות בשירשור. אז עוד הסבירו לו בנימוס, בתקוות-שווא שהאיש טועה בתמימות... המטרה היא לא רק לקלקל דיונים, אלא גם להוציא שם רע לנהגי אוטובוס נורמטיביים. ולא חסרים פה כאלה שסולדים מזה. חוץ מזה, מדובר לא על טרול ספציפי, אלא על התווית "קוים אדומים" מינימליים. ככלל, מקובל שלא לאפשר הודעות בסגנון "די כבר לכתוב על הנושא X, אני שונא אותו, כל מי שדן בנושא הזה הוא מטומטם/ילד קטן/עובד רכבת". זאת כבר עילה מספקת לחסימה ברוב הפורומים שאני מכיר. ומי שאמר לך שהדרך הנכונה למנהל להתמודד עם טרולים היא התעלמות - טעה והטעה. זו הדרך הנכונה לגולשים האחרים, אבל לא למנהלים... סלח לי מאוד שאני "מרצה" פה ולא במסר אישי, אבל די. אי אפשר ככה. צריכים לשים גבול לחוצפה ולהתנהגות ילדותית ודבילית. או שהכל מותר? ואם לא, אז מה בכלל אסור?.. עד כאן להיום. מבטיח לחזור כשהמצב יירגע, והשירשור הזה יעוף כבר לעמוד אחורי.
אבל לא לפני כן...

down under

New member
והנה, עמית, מצאתי משהו מעניין.
אוקטובר 2009 - אותו הטרול תחת ניקים שונים (אי אפשר לטעות בסגנון...) קרא את ההודעות בשירשור. אז עוד הסבירו לו בנימוס, בתקוות-שווא שהאיש טועה בתמימות... המטרה היא לא רק לקלקל דיונים, אלא גם להוציא שם רע לנהגי אוטובוס נורמטיביים. ולא חסרים פה כאלה שסולדים מזה. חוץ מזה, מדובר לא על טרול ספציפי, אלא על התווית "קוים אדומים" מינימליים. ככלל, מקובל שלא לאפשר הודעות בסגנון "די כבר לכתוב על הנושא X, אני שונא אותו, כל מי שדן בנושא הזה הוא מטומטם/ילד קטן/עובד רכבת". זאת כבר עילה מספקת לחסימה ברוב הפורומים שאני מכיר. ומי שאמר לך שהדרך הנכונה למנהל להתמודד עם טרולים היא התעלמות - טעה והטעה. זו הדרך הנכונה לגולשים האחרים, אבל לא למנהלים... סלח לי מאוד שאני "מרצה" פה ולא במסר אישי, אבל די. אי אפשר ככה. צריכים לשים גבול לחוצפה ולהתנהגות ילדותית ודבילית. או שהכל מותר? ואם לא, אז מה בכלל אסור?.. עד כאן להיום. מבטיח לחזור כשהמצב יירגע, והשירשור הזה יעוף כבר לעמוד אחורי.
אבל לא לפני כן...
מצטרף לטענתך
גולש רגיל צריך להתעלם מטרול. מנהל צריך לחסום אותו בהקדם האפשרי. לא עולה כסף, לא עובר על החוק הפלילי וכן מסתדר עם עקרונות הפורומים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה