הומלנד עונה 2 פרק 5
.... דעותיי.....

חס וחלילה, אין צורך באלימות, ראיתי את הנסיכה

איזה 80 פעם ולימים הראיתי אותו גם לבנותי.
סרט מדהים :)

אההההההההההההה, עכשיו הזכרת לי

ראיתי ראיון עם סול כשהיה בארץ להקרנה של חטופים הישראלית ואז דיברו על הנסיכה הקסומה.
סרט פולחן אצלנו בבית.
ווואו, הרגת אותי עכשיו, סיפרתי לבנותי.
זה משפט שכל אחד חייב להכיר :)

אבל אבל אבל אבל....

איך לא זיהית את הקול של מנדי פטינקין מייד ??
אני זיהיתי אותו עוד לפני שהראו אותו בפעם הראשונה... ורק הזקן הפריע לי... חירפן לי את המוח הקול שלו.

גם לי, וכל הזמן אמרתי מאיפה אני מכירה אותו.

אל תשכחי הוא הזדקן בכל זאת ונראה שונה לחלוטין.
עברו אי אילו שנים מאז הנסיכה.
אבל סול נותר קסום :)

forglemmigej

New member
יוצאת מהארון גם אני אוהבת את הומלנד

את חטופים קצת פחות אבל זה גם די ברור אי אפשר להתחרות בתקציב אמריקאי לסדרות שכולל את השחקנים הכי טובים, במאים הכי טובים, צילום, הפקה , סאונדטראק הכל, אין מה לעשות עבור איכות משלמים והאמת די נמאס מההפקות הישראליות המינימליסטיות האלו שחוסכים על כל גרוש שהכל מצולם בצבעים כהים .
השחקן שממש מגיע לו אמי כמו שאמרת הוא דמיאן לואיס ובכל סצנה הוא פשוט מושלם אל הוא גם אדם נהדר במציאות, יש לי ידיד בליברפול שיש לו ידיד שעושה לפעמים השלמת הכנסה בבטחון במשחקי כדורגל של הקבוצה המקומית באיצדיון איינפילד ודמיאן לואיס הוא אוהד של הקבוצה ומגיע כל שבוע שני לצפות במשחקים ותמיד כשאותו ידיד של ידיד מגיע אליו לבדיקה דמיאן תמיד פותח את הג'קט ואומר שגם היום הוא לא הביא חגורת נפץ

סמייילי

New member
הנה רעיון לפורים..

או ברוח הטרנדים של השנה האחרונה, אפשר להתחפש לקאסט של הומלנד כזומבים..

סמייילי

New member
פורים קודם עשיתי אפקטים באיפור

צוואר משוסף, עור קרוע, פצעים מדממים

היה מעולה :)

האמת, כבר אפשר להתחיל לתכנן את הפורים הקרוב, במיוחד עכשיו שהאלווין נגמר, יהיו סיילים גדולים באיביי..

את טובה!!

יש לך עוד רעיונות שכאלו? אהבתי.

בכלל, יש לך ניסיון באיביי? בדיוק חשבתי על זה היום בהקשר אחר. ( לא של תחפושות ז״א).

למעלה