הוא היה יכול להיות הבן שלי.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אני באמת לא מבין מה הבעיה?
אחרי שתיפגוש אישה
תגיד לה שאתה רוצה לעשות לה ילד
ואחרי זה, השמיים הם הגבול.
באשר למכוניות....
השתדל לפגוש אישה עשירה.|בלונד|

בתמונה הנכד שלי יהונתן |חמסה|עליו.

סלחיוז מי על החמסיקות הרבות |חמסה|
יש בסביבה הרבה עיניים רעות. ;-)

קבצים מצורפים

• יהונתן.jpg
    יהונתן.jpg
    KB 551.5 · צפיות: 6

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אני באמת לא מבין מה הבעיה?
אחרי שתיפגוש אישה
תגיד לה שאתה רוצה לעשות לה ילד
ואחרי זה, השמיים הם הגבול.
:love:
באשר למכוניות....
השתדל לפגוש אישה עשירה.|בלונד|
אני לא ****. אני אתחתן עם האישה שיהיה לי איתה חיבור.

יהיה לי כסף משל עצמי הודות לירושה של אמא, עבודה קשה וחוכמתי האדירה, העולה על חוכמתו של לאונרדו דה וינצ'י בכבודו ובעצמו.

1697310955333.png
בתמונה הנכד שלי יהונתן |חמסה|עליו.
איזה מותק! :love:

מעניין מה צבע העיניים שלו, אני לא מצליח לראות, אבל גם אם לא כחול, הוא חתיך בלי קשר אז הכול טוב :)

הוא גם בלונדיני, שזה הכי חשוב 👱‍♂️

הבלונד שלו גם נראה טוב וחזק, כאילו הוא כאן בשביל להישאר, שלא כמו לדוגמה הבלונד שלי, שאבד לי, ושאני שוקל לחזור אליו ביום מן הימים.

בקרוב בעזרת ה' תהיה לי אישה ואז יהיה לי ילד כמו הנכד שלך :)
סלחיוז מי על החמסיקות הרבות |חמסה|
יש בסביבה הרבה עיניים רעות. ;-)
אתה לא צריך להגיד לי, מי כמוני יודע? 😂

אבל העיניים הרעות זה עוד בקטנה. מסתובבות בינינו גם עיניים חולות של נשמות פצועות מאין כמוהן, ואנשים חולים יגידו ויעשו דברים בלי למצמץ שאנשים רעים אפילו לא יעלו בדעתם להגיד ולעשות.

ובנימה זאת, נסיים ונגיד...

חמסה חמסה חמסה חמסה חמסה על הנכד של סבא יהונתן, מלח מים מלח מים מלח מים.

licensed-image.jpg
1671_26032022132149.jpg

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
:love:

אני לא ****. אני אתחתן עם האישה שיהיה לי איתה חיבור.

יהיה לי כסף משל עצמי הודות לירושה של אמא, עבודה קשה וחוכמתי האדירה, העולה על חוכמתו של לאונרדו דה וינצ'י בכבודו ובעצמו.

צפה בקובץ המצורף 101088

איזה מותק! :love:

מעניין מה צבע העיניים שלו, אני לא מצליח לראות, אבל גם אם לא כחול, הוא חתיך בלי קשר אז הכול טוב :)

הוא גם בלונדיני, שזה הכי חשוב 👱‍♂️

הבלונד שלו גם נראה טוב וחזק, כאילו הוא כאן בשביל להישאר, שלא כמו לדוגמה הבלונד שלי, שאבד לי, ושאני שוקל לחזור אליו ביום מן הימים.

בקרוב בעזרת ה' תהיה לי אישה ואז יהיה לי ילד כמו הנכד שלך :)

אתה לא צריך להגיד לי, מי כמוני יודע? 😂

אבל העיניים הרעות זה עוד בקטנה. מסתובבות בינינו גם עיניים חולות של נשמות פצועות מאין כמוהן, ואנשים חולים יגידו ויעשו דברים בלי למצמץ שאנשים רעים אפילו לא יעלו בדעתם להגיד ולעשות.

ובנימה זאת, נסיים ונגיד...

חמסה חמסה חמסה חמסה חמסה על הנכד של סבא יהונתן, מלח מים מלח מים מלח מים.

צפה בקובץ המצורף 101089
צפה בקובץ המצורף 101090
|4U|
תודה כפרה, עכשיו אתה מבין למה אני אוהבותך? |חיוךרחב|
עכשיו נולדה לנו נכדה אחות ליהונתן וגם היא מתחילה להתבלנדד לה. |בלונד|
ראית פעם מרוקאיות בלונדיניות?
אני לא. |חיוךרחב|

קבצים מצורפים

• יהונתן 2.jpg
    יהונתן 2.jpg
    KB 250.9 · צפיות: 4

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
|4U|
תודה כפרה, עכשיו אתה מבין למה אני אוהבותך? |חיוךרחב|
אני פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז. כולם אוהבים אותי. איך אפשר שלא? אני מושלם. מי שלא אוהב אותי יש משהו לא בסדר אצלו בדוק 🤷‍♂️
עכשיו נולדה לנו נכדה אחות ליהונתן וגם היא מתחילה להתבלנדד לה. |בלונד|
ראית פעם מרוקאיות בלונדיניות?
אני לא. |חיוךרחב|
טוב, אתם בטח מתערבבים עם אשכנזים 🤷‍♂️:)

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אני פאקינג מאור פאקינג חיים פאקינג פז. כולם אוהבים אותי. איך אפשר שלא? אני מושלם. מי שלא אוהב אותי יש משהו לא בסדר אצלו בדוק 🤷‍♂️

טוב, אתם בטח מתערבבים עם אשכנזים 🤷‍♂️:)
כן, נכון.
הבנות התערבבו עם אשכנזים.
השאלה היא לאיזה צד זה טוב?

אם אתה שואל אותי?
עדיף כבר גנים בריאים, מאשר שיער בלונדי.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
כן, נכון.
הבנות התערבבו עם אשכנזים.
השאלה היא לאיזה צד זה טוב?

אם אתה שואל אותי?
עדיף כבר גנים בריאים, מאשר שיער בלונדי.
אני הייתי לוקח שיער בלונדיני בלי למצמץ 😅

זה הצבע שיער הכי טוב. מה גם, שהיה לי פעם, ועכשיו כבר לא, ואתה הרי יודע מה אומרים. יותר קשה שיהיה לך ותאבד מאשר שאף-פעם לא יהיה לך מלכתחילה. ולמה זה מה שאומרים? כי אחרי שכבר היה לך, הורגלת ברמה הזאת ובדבר הזה ואז אתה יודע מניסיון איזה נהדר זה, ככה שגם כשכבר אין לך, אז אתה יודע מה אתה מפסיד. לא סתם יודע כי אתה משער לעצמך, אלא ממש יודע כי אתה חיית ככה, כי כאילו, אין חכם כבעל ניסיון. ואז זה הכי קשה.

וכאילו, "יותר קשה שיהיה לך ותאבד מאשר שאף-פעם לא יהיה לך מלכתחילה" זה משפט שבדרך כלל אומרים אותו על מישהו שהיה לו כסף ואז כבר אין לו, אבל בעיקרון, זה עובד על כל דבר.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אני הייתי לוקח שיער בלונדיני בלי למצמץ 😅

זה הצבע שיער הכי טוב. מה גם, שהיה לי פעם, ועכשיו כבר לא, ואתה הרי יודע מה אומרים. יותר קשה שיהיה לך ותאבד מאשר שאף-פעם לא יהיה לך מלכתחילה. ולמה זה מה שאומרים? כי אחרי שכבר היה לך, הורגלת ברמה הזאת ובדבר הזה ואז אתה יודע מניסיון איזה נהדר זה, ככה שגם כשכבר אין לך, אז אתה יודע מה אתה מפסיד. לא סתם יודע כי אתה משער לעצמך, אלא ממש יודע כי אתה חיית ככה, כי כאילו, אין חכם כבעל ניסיון. ואז זה הכי קשה.

וכאילו, "יותר קשה שיהיה לך ותאבד מאשר שאף-פעם לא יהיה לך מלכתחילה" זה משפט שבדרך כלל אומרים אותו על מישהו שהיה לו כסף ואז כבר אין לו, אבל בעיקרון, זה עובד על כל דבר.
אז מה אתה בעצם אומר?
שייתכן שהצבע שיער של יהונתן ישתנה בבגרותו?
ואני חשבתי שזה פור איבר. ;-)

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אז מה אתה בעצם אומר?
שייתכן שהצבע שיער של יהונתן ישתנה בבגרותו?
ואני חשבתי שזה פור איבר. ;-)
לא, דווקא לא נראה לי. זה ממש לא קורה לכל הבלונדינים ואפילו לא לרובם. הבלונד שלו נראה חזק ובריא, כאילו הוא כאן בשביל להישאר, שלא כמו הבלונד שלי, שהיה בלונד שלא בטוח בעצמו ושאינו בהיר מספיק. אני מתגעגע לבלונד שלי. אולי אחזור אל הצבע המקורי שלי יום אחד, כפי מה שכבר כתבתי פעם :)

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לא, דווקא לא נראה לי. זה ממש לא קורה לכל הבלונדינים ואפילו לא לרובם. הבלונד שלו נראה חזק ובריא, כאילו הוא כאן בשביל להישאר, שלא כמו הבלונד שלי, שהיה בלונד שלא בטוח בעצמו ושאינו בהיר מספיק. אני מתגעגע לבלונד שלי. אולי אחזור אל הצבע המקורי שלי יום אחד, כפי מה שכבר כתבתי פעם :)
שני אחים שלי נולדו עם שיער בלונדיני ועיניים כחולות.
בהמשך זה השתנה לשיער שטיני והעיניים ירוקות.

למעלה