ההתייחסות להארי

microsoft word

New member
וואו! מישהו זוכר!

הניסוח שלי בפעם הקודמת היה במכוון. זה היה ניסיון לראות מה יהיו התגובות, והאם חלק מהן גם יהיו לעניין. אף אחת מהן לא היתה כזו, ואנשים עוררו ויכוח ענק על מה שאמרתי (והמשיכו אותו גם הרבה אחרי שהפסקתי להגיב) והתחילו לספר כמה הם סבלו בחיים שלהם. אני לא מזלזלת במה שעברתם, באמת, אבל זה היה לחלוטין לא רלוונטי. אם כבר, בתור אנשים שעברו דברים בחיים אז אולי אפשר לגלות קצת יותר הבנה. מצד שני, אולי זו היתה טעות לנסח את זה ככה. זה לא השיג את המטרה, למרות שמילא את שעותי הריקות בצחוק חסר שליטה. ועכשיו יש לי דבר ביקורת. מי שלא רוצה להעלב שלא יקרא. אני לא אגיב להודעות נעלבות אלא רק לכאלה ששקלו את מה שיש לי לומר. כולכם אנשים בוגרים, או בוגרים למחצה. גם אני בוגרת בקושי. אף על פי כן, האם זה נחוץ שהפורום יהיה ברמת צבע החזייה של סנייפ? (ומי שלא מבין, שימשיך לא להבין, ויהיה לו טוב בחיים). כל טוב לכם

אני יכול להבטיח לך

שחצי מהאנשים שהתעצבנו הסכימו עם כל מה שאמרת לגבי הארי - וזה פשוט שההכללות המכוערות שלך קוממו אותם

Gizmo15

New member
לעתים אפשר לראות את הפואנטה../images/Emo28.gif

אם מסתכלים מעבר להכללות...

אבל למה שמישהו יתמוך?

למה שמישהו יתמך ויגיד: "וואלה, את צודקת בטירוף!" אם היא קוראת לכל חברי הפורום הזה חבורה של ילדי שמנת שלא עברו דבר החיים שלהם? את בכלל קראת את אותה ההודעה, שאת כותבת את מה שאת כותבת?

M r s Black

New member
../images/Emo45.gif

חיפשתי, וקראתי שוב את ההודעה הזאת. אז, כשהיא רק פורסמה בפורום, אכן התרגזתי, כי ההכללה שם מאד מקוממת. אבל... עכשיו, כשמיקרוסופט הסבירה, וקראתי את השרשור הזה, בהחלט אפשר לראות את המסר שהיא ניסתה להעביר שם

Sweet Angel12

New member
אני

לא מבינה אותך... במקום להתעלם\להשכיח את מה שהיה את מעלה את זה שוב? אני לא רוצה להתחיל על זה שיחה חדשה כי זה רק יגרום לריבים. אני גם לא מאשימה אותך בכלוםאו משהו, אבל עכשיו פשוט עדיף להתעמק בהסבר המפורט והמושקע שכתבת בלי לחזור לדברים קודמים ולהעלות שוב ריבים. בקשר למה שכתבת- קבלי ח"ח.

microsoft word

New member
כולכם צודקים

אמרתי שאולי זה לא היה רעיון טוב לכתוב את זה כמו שכתבתי, אבל אם נשים את המטרות שלי בצד (ואלה דרשו את דרך הפעולה הזו), כל מי שהסכים איתי גם טרח לשלוח לי מסר. אף אחד לא מכריח אותכם לענות, אבל אף אחד גם לא התייחס לטענה. עזבו, זה לא באמת חשוב.

אני מסכימה איתך!

עם כל המוות שהיה סביבו וההתמודדות הנפשית עם חזרתו של וולדמורט והנידוי החברתי והכל-יחסית הוא התמודד עם זה ממש בשקט ורוגע. אני יכולה לתאר את עצמי מגיבה הרבה יותר קשה עם זה היה קורה לי

אמא שלך בטח בנאדם נורא נחמד

כי אם אני הייתי מוציאה את העצבים שלי ככה איי פעם על מישהו אני אישית הייתי נותנת לעצמי כפה! הוא צריך ללמוד לשלוט על עצמו! בספרים הקודמים הוא התנהג יותר מגילו ועכשיו אני מבינה שהוא נכנס לגיל ההתבגרות אבל עדיין, הוא צריך טיפה לשלוט על עצמו... אני אישית לא מושלמת ומתנהגת כמו הארי אבל לא מתקרבת לרמת השכיחות הגבוהה הזאת שלו ולרמות שלו... למרות שבהרבה ממה שכתבת אני מסכימה כמו זה שלא מתייחסים כלל דבר בספר, שהספר החמישי הוא מין מעבר והכנה ולזה שאנחנו וג'י קי רולינג מתבגרים עם הספרים ומכירים כל כך טוב את הדמויות שכבר לא צריך הכל על שחור ולבן (ומה שמזכיר לי שהיא כבר לא כל כך חוזרת עלהעלילה של הספרים הקודמים ונותנת הסברים לכל דבר..)

שאני אבין...

הקוסם האפל ביותר בהיסטוריה רצח את ההורים שלך כשהיית בת שנה? את גדלת על ידי המשפחה המאמצת הכי נוראית בעולם, בעוד את אוכלת מהם חרא במשך כל הזמן שאת גודלת שם? ניסו לפגוע בך ולרצוח אותך מספר רב ספרתי של פעמים? האנשים היחידים שאת סומכת ובוטחת בהם ניתקו ממך קשר ולא סיפרו לך דבר ממה שקורה? גרמו לך להבין שהקוסם האפל והרשע ביותר בהיסטוריה מסוגל להשתלט על הגוף שלך? את צפית באדם הקרוב אליך מושלך אל תוך עולם המתים?

הוו דני עמוק!! *סניף סניף*

ושמעתי כבר תתענה הזאת בעבר.. וובכן לא אמרתי שאני והארי זה אותו דבר.. אבל אמרתי שעם כל החרא שהוא צרך זה היה גם בספרים הקודמים... ומה השתנה עכשיו? אני מבינה שהוא צריך להיות נתמך ע"י החברים והקרובים אבל לא לצרוח עלייהם כל שנייה! חוץ מזה... אני דווקא נורא מסכימה עם כל מה שאמרת שהוא עבר הרבה ומידי פעם צריך להתפרק! שיכתוב יומן (הי! לי זה עוזר
)

את יכולה לפרט?

יודעת מה, בעצם אל תפרטי. באמת שאין לי כוח עכשיו לערימת הטפות מטופשות וחסרות בסיס על כמה שאני רשע ושופט אנשים :\

M r s Black

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo45.gif

וואו. כל מילה. ובכלל, את יודעת איך להתנסח בצורה נהדרת ^^ אני פשוט מסכימה עם כל מילה. אשמח לראות יותר הודעות ממך בפורום

למעלה