הבן זוג מתחמק מלשכב איתי

nothing but the truth

Well-known member
אם אתה טוען שאין הבדל בין זקפה רגילה לזקפת בוקר, למה כן יש הבדל בביצועים?

אני יודעת שבעלי לא אוהב לעשות על הבוקר אלא אם כן, הוא קם יקיצה טבעית, קורה רק בסופ"ש, ואז אנחנו סתם שוכבים ומתפנקים ורק כעבור שעה - שעתיים מתחילה הזקפה האמתית.

לא יודע מה קורה ביניכם ולא נכנס לזה.
כמו שכתבתי בתגובה הראשונה - הופעה של זקפה במהלך הלילה או בבוקר היא סימן לכך שאין בעיה אורגנית (כלומר שמע' העצבים וכלי הדם במצב סביר - לפחות בתחום הזה). כאשר נכנסים ל"ביצועים" יש גם אלמנטים אחרים. עניין של רגש, תשוקה, מצב רוח וכו' שגם הם יכולים להשפיע. לא כולם אוהבים לעשות סקס כדבר הראשון אחרי שמתעוררים.
מבחינה פיזיולוגית - העיקרון דומה (אני לא מדבר עכשיו על מצבים ספציפיים יחודיים כגון priapism).

nothing but the truth

Well-known member
למה יש לי הגשה שלבן זוג שלה יש חיים כפולים? וזה לא משנה אם הוא עושה את זה עם גבר או אשה.
אני ובן זוגי נחגוג בסוף החודש 29 שנות נשואין.שאני אומרת: אני מחכה לך בחדר,הבן אדם לובש חיוך מרוח על הפרצוף ומתייצב.
היא עוד לא שנה איתו והוא כל הזמן מסרב לה.
"מה לדעתך הסיבה"?

גם אם לבן זוג שלה יש חיים כפולים, הפתרון במקרה הזה הוא לא להשיג מאהב אלא לחתוך מהקשר. היא בסך הכל בת 28 ורווקה (גרושה ללא ילדים , לצורך העניין זה דומה יותר לרווקה מאשר לגרושה).

גם אם לבן זוג שלה יש חיים כפולים, הפתרון במקרה הזה הוא לא להשיג מאהב אלא לחתוך מהקשר. היא בסך הכל בת 28 ורווקה (גרושה ללא ילדים , לצורך העניין זה דומה יותר לרווקה מאשר לגרושה).
אני לא יכולה לדעת אם הוא מנהל חיים כפולים לצערי ..

nothing but the truth

Well-known member
אני לא יכולה לדעת אם הוא מנהל חיים כפולים לצערי ..

אף אחד לא יכול לדעת וזה לא רלוונטי. מה שהתכוונתי לומר בתגובה לענבל (שהציעה לך לחפש מאהב, והעלתה את האפשרות הזו כדי "להכשיר" את זה) שגם במקרה הזה הפתרון הוא לעזוב אותו, ולא לחפש מישהו מצד.

אף אחד לא יכול לדעת וזה לא רלוונטי. מה שהתכוונתי לומר בתגובה לענבל (שהציעה לך לחפש מאהב, והעלתה את האפשרות הזו כדי "להכשיר" את זה) שגם במקרה הזה הפתרון הוא לעזוב אותו, ולא לחפש מישהו מצד.
נכון אני לא אמורה לשכב עם מישהו מהצד זה גם לא לעניין .. אני לא נשואה לו אני תמיד אוכל לסיים את הקשר , אני מקווה להיות חזקה עם זה כי קשה לי לוותר עליו אבל גם קשה לי לוותר על התשוקה ועל להרגיש נאהבת , אני חושבת שמגיע לי את כל זה ומגיע לי מישהו שיכבד גם את הרצונות שלי , יש בינינו חיבוקים ונשיקה על הפה מידי פעם אבל מעבר לזה שום דבר ..

באנגלית זו אותה מילה "SINGLE".

למה יש לי הגשה שלבן זוג שלה יש חיים כפולים? וזה לא משנה אם הוא עושה את זה עם גבר או אשה.
אני ובן זוגי נחגוג בסוף החודש 29 שנות נשואין.שאני אומרת: אני מחכה לך בחדר,הבן אדם לובש חיוך מרוח על הפרצוף ומתייצב.
היא עוד לא שנה איתו והוא כל הזמן מסרב לה.
"מה לדעתך הסיבה"?
גם בזוגיות הקודמת שלי הכל היה טוב עם הסקס , אני לא יכולה לדעת לגבי החיים הכפולים , והוא רוב הזמן איתי מתי הוא מספיק ?

nothing but the truth

Well-known member
אציע לך משהו שאולי יראה לך מוזר.וייתכן שכמה אנשים ירימו גבה וישאלו מה זה ציך להיות? (האנשים שכותבים פה)
אולי תמצאי לך פרטנר לסקס? אם הוא לא מספק לך את זה למה את צריכה לוותר על זה?
וכמובן עשי את הדברים בחוכמה.את לא רוצה לפגוע בו.

הצעה ממש לא מתאימה.
לא מדובר בזוג נשוי + שלושה ילדים שיש מה להתלבט אם לפרק את החבילה. סקס זה נושא שהתאמה חשובה בו. ואם לא לא מתאים לה העניין, היא יכולה לחתוך.
פתרונות שהתאימו לך בפאזה מסוימת בחיים, לא מתאימים כאן.

הצעה ממש לא מתאימה.
לא מדובר בזוג נשוי + שלושה ילדים שיש מה להתלבט אם לפרק את החבילה. סקס זה נושא שהתאמה חשובה בו. ואם לא לא מתאים לה העניין, היא יכולה לחתוך.
פתרונות שהתאימו לך בפאזה מסוימת בחיים, לא מתאימים כאן.
גם לנשואים זה לא מתאים.
קשר לא יכול להתבסס על בגידות ושקרים.

אני לא חושבת שאני מסוגלת להיות עם מישהו אחר במצב הזה , הגירושים שלי הסתיימו בגלל בגידה מהצד שלו ואני לא מסוגלת שמישהו שאני אוהבת יחווה את הצער הזה

in bal1

Well-known member
אני לא חושבת שאני מסוגלת להיות עם מישהו אחר במצב הזה , הגירושים שלי הסתיימו בגלל בגידה מהצד שלו ואני לא מסוגלת שמישהו שאני אוהבת יחווה את הצער הזה
צר לי לשמוע.תיהיה חזקה! ואם לא יסתדר איתו כפי שאת רוצה אולי זה באמת הזמן לקום וללכת.

fawziya

Member
אולי את שברת אותו כמה פעמים בלי לשים לב! גברים מפנטזים הרבה ואם לא מכירים את הפנטזיות שלהם (כל גבר והפנטזיות שלו) או מכירים ולא מכבדים או מתעלמים, הם נשברים ונמנעים מקיום סקס!

nothing but the truth

Well-known member
אולי את שברת אותו כמה פעמים בלי לשים לב! גברים מפנטזים הרבה ואם לא מכירים את הפנטזיות שלהם (כל גבר והפנטזיות שלו) או מכירים ולא מכבדים או מתעלמים, הם נשברים ונמנעים מקיום סקס!
בקיצור אתה משליך מעצמך על המקרה

מה זה שייך אחד לשני ? במידה והיו לו פנטזיות הוא יכול גם לשתף

מה זה שייך אחד לשני ? במידה והיו לו פנטזיות הוא יכול גם לשתף
אולי הוא מתבייש? אולי הוא מפחד מתגובתך שלא תחשבי שהוא סוטה?
כפי שהמלצתי לך בתגובה הקודמת (#47), נסי אזיקים ותיראי, איך הוא מגיב?
תגידי לו שעד שאת לא גומרת, הוא לא ישוחרר ;)

למעלה