האמת של מה שקורא בארץ העם הנבחר לכאורה...

טעות שלי זה צריך להיות קורה ולא קורא.
הרי קורא זה to read וקורה זה happening למרות שזה נשמע אותו הדבר... :-D

אבל אני ראיתי מה הולך פה בתרבות ההעתקות של הערבים והיהודים כולכם תושמדו.... ערבים ויהודים....

מסתבר שסדום ועמורה זה כל ארץ ישראל.
ועם כל הכבוד לשמשון הגיבור הוא לא היה נזיר אם הוא הלך לזונות... :-D
אני הרבה הרבה הרבה הרבה רהבה עד אינסוף יותר חזק משמשון הקירח שלכן....

וזה מצחיק תמיד עם ישראל נענש על ידי יהוה מעניין למה הרי הוא בחר בהם לא?
רצח להם 6 מליון בשואה הגרמנית, חיסל להם את שאול המלך זה הכל כתוב בוויקיפידיה ודוד המלך בכלל לא היה נימול בפסל של מיכאלנג'לו אז הוא למעשה לפי ההלכה בכלל לא היה יהודי.... :-D

מהר להעיף את כל הסובייטים מהארץ הקדושה של יהוה זו הארץ המובטחת ליהודים ואני יהודי והם לא.

ראיתי שלגברים לא נימולים יש פין ענקי, מעניין למה הנשים רוצות לחתוך לגברים יהודים את הזין....

טוב היום יש סיליקון וכל זה...

:-D מעניין אם הן נשים או רובוטיות, כי הרי יש משתמשים בסיליקון גם בשביל המחשב.
אה כשהוא הלך ל-nudy bar עם הבן שלו איזה ציצים ענקים היו שם אהההההה....

ואני זוכר את הפרק שהוא והבן שלו פירקו לאנשים בבר את הצורה.
מספיק שניים dad and son.

הרי בספר של מיצו קאקו הפופולארי על-מרחב כתוב בעברית שאיינשטיין נחשב לCRACKPOT בעיני החוקרים המקצועיים. אבל המתרגם כמו בדרך כלל הוא לא למד פיזיקה באוניברסיטה מעולם עימנואל לוטם. אני זוכר שבספר של הוקינג השני הפופולארי הוא תרגם את תורת ההפרעות במתמטיקה שימושית לטרידתי אבל באנגלית זה נקראPERTURBATION THEORY.
perturb something. I really never finished reading james murdock and there's no solution manual.
i sent an email in his website but his wife answered and told me had passed away a few years ago. its the rigorous mathematical treatment of perturbation. I think I'll get back on reading murdock's book I am patien

למעלה