האמת יצאה לאור..

האמת יצאה לאור..

http://www.tapuz.co.il/tapuznews/newsArticle.asp?ai=85777 איזה אנשים חראות, בושה פשוט בושה.

ערב רב

New member
למיטב ידיעתי הוכח שהיא הייתה מחבלת

והילקוט שנשאה היה מלא באבנים והיא התכוונה לעשות בו שימוש כמטען דמה. מטען דמה, רובה דמה, אני מרגיש שאני כל הזמן צריך לחזור על עצמי.

הוכח שהיא היתה ילדה תמימה שהגיעה

בטעות למוצב, ועשו טעות חמוה וירו בה. ההודעה שלי לא באה להצדיק את המפקד על הטעות שלו. רק באתי לנקות את השם שלו על הוידוי הריגה שלא היה ולא נברא. הזעזעתי מהחיילים שלו ששיקרו ככה.

One Echoe

New member
לא עשו טעות.

עשו את זה בכוונה. הוא רצח אותה כי הוא חסר אנושיות, רוצח, טיפש, וגזעני.

../images/Emo5.gifלמה שסתם ירצחו אותה בכוונה?!

זה היה זמן עם התרעות חמות והילדה בטעות נכנסה למקום שהיה רגיש והם חשבו שהיא מחבלת. היתה פה טעות חמורה שהביאה לאסון וצריך לחקור את זה שוב, אבל כבר ברור שהחיילים של המ"פ סתם העלילו שהיה שם וידוי הריגה.

One Echoe

New member
../images/Emo31.gif

למה שסתם ? יש חיילים שלוקחים את הרובה שלהם וחושבים שהם אלוהים. איך אפשר לחשוב שילדה מסכנה היא מחבלת? לא ברור לי. את יודעת מה, בואי נניח שהם חשבו שהיא מחבלת, וירו בה, האם המ"פ הפושע היה צריך לירות בה עוד 20 כדורים כדאי " לוודא " שהיא מתה?

זה בדיוק מה שאמרתי, שגילו שהוא

בכלל לא ירה בה עוד כדורים ולא עשה וידוי הריגה. לגבי משפט חוזר על עצם הכדור הראשון אני מסכימה לחלוטין.

spoop

New member
על סמך מה אתה לא מאמין?

כאילו,איזה הוכחה נגדית חותכת יש לך? תגיד נשמע לי לא הגיוני או משהו... למה נראה לך שחייל ירה בילדה 20 יריות במכוון?

One Echoe

New member
אין לי הוכחה נגדית, ולכן אמרתי

מאמין..ולא יודע... כמובן שאני מסתמך על העדויות של החיילים. אבל אולי באמת הוא לא עשה את זה, אבל שוב, בקשר לרצח עצמו - אני לא מאמין לזה.

LordOfSpells

New member
זה העניין..

ככל הנראה החיילים לא בדיוק חיבבו את המ"פ ורצו לדפוק אותו.. על זה כל הרעש..

LordOfSpells

New member
תראה,

אני שמלאני, אבל יש גבול. כבר היו מקרים של ילדות מחבלות וילדות עם מטען חבלה. אין מה לעשות את חייב להודות בזה. וכשבשיא האינתיפאדה בתקופה של התראות, התקרבה הילדה.. בתנאי השטח הם לא בדיוק יכלו לראות שזו ילדה.. האשמות נגדו היו בוידויי הריגה, לא בהרג עצמו, כי פה הוא פעל לפי הנהלים ככל הנראה..

Rotema3

New member
איזה מין דבר זה?

חף מפשע, הוא חף מפשע. זאת לא הפעם הראשונה שנרצח אדם חף מפשע ע"י הצבא.

למעלה