האם רבין ברח משדה הקרב במלחמת השחרור? שאלה שדנו בה היום כאן

The Real Big Joe

Well-known member
יקירי, כמו שסיפרתי לך, אני הרבה דורות בארץ, וחלק מאבותי לחמו כאן ב 48 והם ספרו לי ממקור ראשון דבר או שניים שראו בעיניהם בקרבות 48.
אז אומר לך ככה.
מילשטיין יודע על מה הוא מדבר
עכשו אתה יורד לתהומות הטפשות. אבותיך סיפרו לך. מעניין אבותי סיפרו שאבותיך בעלו כבשים ב-1948. תוכיח שלא.

בון דוק

Active member
לא. אני רק מראה כמה שאתם טפשים, חוזרים כמו תוכים על שקרי מילשטיין בלי לדעת דבר וחצי דבר על הנושא.
אתה לא מראה שום דבר חוץ מלקלל או לצרוח שזה לא נכון
אבל לא מספק שום הוכחות
אני מתפלא שכל אנשי מדעי הדשא שאתם מצטיינים בהם עוד לא נמצא ההיסטוריון או איש מדע המדינה שיזים את טענות מילשטיין ויספק לך לינק שתביא לכאן.
בכל מקרה אני פורש מהדיון הזה כי לא מתאים לי הירידה לגידופים שאתה גרמת לה.

The Real Big Joe

Well-known member
אתה לא מראה שום דבר חוץ מלקלל או לצרוח שזה לא נכון
אבל לא מספק שום הוכחות
אתה באמת מטומטם לגמרי. הוכחת לי כבר שאבא שלך לא היה פדופיל? כך אני צריך להוכיח שרבין לא ברח.
לא זו בלבד, רבין גם לא אכל שווארמה בקרב. הוא גם לא שר את האינטרנציונל. הוא גם לא חיטט באף. ואת כל אלה אני לא צריך להוכיח. רק מי שיטען משהו מאלה - הוא חייב להוכיח.
ואם אני אגיד שבן גביר גנב במבה בסןפרמרקט - אז הוא לא צריך להוכיח שלא. חובת ההוכחה תהיה עלי.

וההסבר לא בא לטובתך, כי אתה הוכחת טפשות תהומית בדרישה שאני אוכיח משהו. הסיכוי שתבין על מי חובת ההוכחה קלוש. ההסבר נועד לטובת קוראים אחרים, שאולי לא שמו לב לפירכה הלוגית שלך.

בון דוק

Active member
אתה באמת מטומטם לגמרי. הוכחת לי כבר שאבא שלך לא היה פדופיל? כך אני צריך להוכיח שרבין לא ברח.
לא זו בלבד, רבין גם לא אכל שווארמה בקרב. הוא גם לא שר את האינטרנציונל. הוא גם לא חיטט באף. ואת כל אלה אני לא צריך להוכיח. רק מי שיטען משהו מאלה - הוא חייב להוכיח.
ואם אני אגיד שבן גביר גנב במבה בסןפרמרקט - אז הוא לא צריך להוכיח שלא. חובת ההוכחה תהיה עלי.

וההסבר לא בא לטובתך, כי אתה הוכחת טפשות תהומית בדרישה שאני אוכיח משהו. הסיכוי שתבין על מי חובת ההוכחה קלוש. ההסבר נועד לטובת קוראים אחרים, שאולי לא שמו לב לפירכה הלוגית שלך.
סיפקו לך את מילשטיין ועוד
תפקידך להוכיח שהם טעו

למעלה