האם מישהו מכיר רופא גסטרו טוב מאוד

פרח 1234

New member
האם מישהו מכיר רופא גסטרו טוב מאוד

אשמח אם למישהו יהיה לתת לי המלצה לרופא גסטרו באזור המרכז, אני גרה באזור פ"ת אבל כל אזור המרכז יכול לבוא בחשבון, וקופ"ח מכבי, אבל גם פרטי זה בסדר. אני פשוט רוצה לקבל עוד חוות דעת.
העניין הוא שאני סובלת 7 שנים מכאבי בטן באופן שמפריע לתפקוד. סרולוגיה שלילית לצליאק. לבתי גילו צליאק לפני חצי שנה היה לה סרולוגיה חיובית ובדיקת גסטרוסקופיה תואמת לחלוטין לצליאק. בזכות זה שגילו אצל בתי, התחלתי לחשוד שגם אצלי יש אותו דבר. וביקשתי גסטרוסקופיה לצליאק למרות הסרולוגיה השלילית.
הגסטרוסקופיה חזרה עם אבחנה רק של "חשד לצליאק". בנוסף עשיתי בדיקת סיווג רקמות שם מצאו אצלי את אחד האללים שיש לרוב חולי הצליאק. 3 חודשים שאני שומרת ללא גלוטן ויש שיפור אם כי עדיין לא לגמרי. ועקב כך פעם אחרונה שהייתי אצל הרופא גסטרו הוא קבע שגם אצלי זה צליאק.

אני מאוד רוצה לשמוע עוד חוות דעת ולא יודעת למי ללכת. חשוב לי שזה יהיה רופא טוב מאוד - כך שאוכל לסמוך על האבחנה.
למעשה מאוד שמחתי עם התשובה של הרופא גסטרו שיש לי צליאק כי סוף סוף יש לי הסבר לכאבי בטן ואני מתכוונת להמשיך ולטפל אצלו. אבל בגלל שזה לא הלך בדרך השגרתית כמו אצל בתי, כלומר בדיקת דם וגסטרו שממש תואם לצליאק, חשוב לי לשמוע עוד חוות דעת.
אשמח לשמוע אם מישהו מכיר רופא טוב.

המלצות בבקשה לגסטרו' מבוגרים - מכבי

איזור המרכז.

irislevia

New member
רק לא דר' עמיאל מגדל!!! נושא בתואר רופא, אבל מתנהג כאילו הוא בשוק. לא מקצועי, לא מקשיב, גס רוח ובוטה, עוקצני ומזלזל. אל תתקרבו אליו!!!

יעלונעה

New member
ד"ר אפרת ברוידא

גם ילדים וגם מבוגרים. מקבלת בר"ג.
הניסיון שלנו איתה קצר בינתיים, אבל הצליאקי המבוגר שבמשפחה מאוד מרוצה ממנה.

net the jet

New member
כל בני המשפחה אלינו עברו אצלה, קטנים כגדולים

היא נהדרת. אני מטופלת שלה ( שתי מחלות מעיים ) והיא מקסימה, מקצועית, יעילה, ומה שאני הכי אוהבת אצלה זה שיש לה ראש פתוח.

niritk13

New member
ד"ר רם דיקמן

מקבל בבילנסון, יש לו מרפאה פרטית בפ"ת ואאל"ט מקבל גם דרך מכבי.

הוא רופא בכיר/מומחה בבילנסון, אני מטופלת שלו במעקב גסטרו אני יודעת שהוא מאוד נחשב, גם אחי ואימא שלי מטופלים אצלו.

לא יודעת ממש איך מגדירים רופא טוב, אני לא חובבת רופאים אני מגיעה להחתים כרטיס והולכת
,
אני מגיעה אליו לביקורת שנתית בד"כ שולח אותי לבדיקות ובזה נגמר הסיפור.

אני יכולה לומר שהוא מאוד יסודי, מנק' המבט שלי לעיתים אפילו יתר על המידה, שולח אותי להרבה בדיקות נוספות.

פרח 1234

New member
תודה רבה

אני מטופלת בעצמי אצל ד"ר רם דיקמן והוא בהחלט רופא טוב. אני חושבת גם להישאר אצלו.

המידע שקיבלתי כאן בהחלט עוזר לי על מנת לקבל חוות דעת נוספת של עוד רופא גסטרו.

נינה142

New member
שלום אני מחפשת רופא מומחה לגסטרואנטרולוג

מומחה לצליאק
בכבוד רב

ADEELI

New member
שלום לך נינה 142

יש שירשור המלצות על רופאי גסטרו ממש בעמוד זה למטה.
יש המחצה על ד"ר ברוידא ואני מצטרפת להמלצה.

נינה142

New member
המלצה לרופא....

היי
תודה רבה לכולכם אני קבעתי אצלה תור למחר אני מקווה שאני ישמע בשורות טובות...
בכל תודה רבה לכולכם עזרתי להם מאוד
נינה

irislevia

New member
רק לא דר' עמיאל מגדל!!! נושא בתואר רופא, אבל מתנהג כאילו הוא בשוק. לא מקצועי, לא מקשיב, גס רוח ובוטה, עוקצני ומזלזל. אל תתקרבו אליו!!!

למעלה