האם יש פה מישהי שאחרי זיהום ברחם חוותה הפלות חוזרות?

האם יש פה מישהי שאחרי זיהום ברחם חוותה הפלות חוזרות?

אני לקראת הפלה מספר 4

היה לי הריון תאומים שהסתיים בשבוע 21 אחרי ירידת מים וזיהום ברחם.
מאז אף הריון לא מגיע לשבוע 9. ישר דימומים צירים כאבים הפלה
כל ההריונות גם ככה לא קלים להשגה הם מהפריות.

האם יש קשר בין הזיהום להפלות?
איך בודקים? איך מטפלים?

בבקשה תענו ךי אני כבר מתחרפנת

אמאלוסי

New member

הי, צנונית !
קודם כל אני משתתפת בצערך על האובדן הריונות.
לגבי זיהום. אני כמובן לא רופאה, לכן כל מה שאני אכתוב צריך לקחת בערבון מוגבל.
אצלי סיפור היה שונה, למרות שגם כלל חיידקים. לי היו שלוש הפלות עוקבות. רק אחרי אחרונה שכנעתי את הרופא לתת לי בדיקת תרבית והתגלה אצלי ואצל בעלי אוראופלזמה. לא ברור האם היא זאת שגרמה להפלות. (לפי הרגשה שלי - כן. ועל הדרך היא דפקה לי את רירית הרחם). בכל אופן, שנינו לקחנו אנטיביוטיקה ובבדיקות חוזרות כבר לא היה חיידק.
עכשיו לגביך - בטח קיבלת אנטיביוטיקה אחרי ירידת מים. עשית לאחרונה תרבית וגינלית ? בעלך עשה תרבית (משתן או זרע) ?
ועוד משהו שנראה לי צריך לשאול את הרופא - האם ניתן לראות דלקת כרונית בצילום הרחם ?

היי מותק. תודה על התגובה

כן, קיבלתי אנטיביוטיקה אחרי הזיהום. השאלה אם באמת הכל עבר? כי איזה קול פנימי אומר לי שההפלות הם בגלל הסיפור הזה.
אני ארשום לפניי לדבר עם הרופא על תרבית.
המון תודה
ובהצלחה לנו

אולי כדאי לבקש היסטרוסקופיה ?

לוודא שלא היו הידבקויות בעקבות הזיהום. האם הוסת סדירה ורגילה? שינויים בוסת יכולים להעיד לפעמים על הידבקויות רציניות.
כמובן, כמו שנאמר קודם, חשוב לוודא שהזיהום חלף לגמרי , למרות שאני מאמינה שהיו עוד סימפטומים. אבל היסטרוסקופיה ואפילו א.ס. יגידו אם הרירית נראית תקינה בכל שלבי המחזור. גם נוזל בחצוצרות קשור בהפלות.

תודה רבה

הוסת לא סדירה. אבל מאז ומתמיד זה היה ככה..
אני מודה לך על התגובה רושמת לפניי אילו בדיקות לבקש מהרופא

צר לי מאוד על האובדן שלך :(

כדאי מאוד לבקש היסטרסקופיה אבחנתית ואפילו צילום רחם.
אלו הבדיקות שנדרשו אצלי לאחר זיהום רחם
כדי לוודא שאין הדבקויות או חסימות בעקבות הזיהום.

שירהד1

Member
מנהל
צר לי מאוד על אובדני ההריון

אני רואה שכבר ענו לך על השאלות.
אצלי מעולם לא היו זיהומים ברחם, ובכל זאת היו לי 7 הפלות....
אבל אצלי הסיפור היה של עוברים לא תקינים. כך שהפלות חוזרות יכולות להגיע מכל מיני כיווני ומכל מיני סיבות.
האם מצאו הוכחה לזיהום ברחם בהריון ההוא שהסתיים בשבוע 21? האם הזיהום קדם לירידת המים, או שקודם היתה ירידת מים ולאחריה זיהום?

האם יש לך ילדים בבית? כל כך מקווה עבורך שכן...שלפחות את עוברת את התופת הזאת, כאשר יש את מי לחבק ויש במי להתנחם.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

1פרפרית2

New member
צר לי על האובדן שלך...

היי,
לי היו צירים וירידת מים בשבוע כמעט 17.... בבית חולים לא ידעו להגיד לי ממה זה קרה... פתאום אמרו כי יש חשד לזיהום ברחם (ורק בגלל שאני נדבתי להם מידע שהייתי קצת חולה... דלקת אוזניים... גרון וקצת חום).... לא יודעת האם אכן היה זיהום ברחם.... קיבלתי אנטיביוטיקה 4 ימים בוריד (באישפוז) ועוד 10 ימים בבית....
רופא נשים שלי טען כי לא ניתן לזהות לפי פתולוגיה ולפי כל הבדיקת של בית חולים- כי היה זיהום ברחם... טען כי הרירית תקינה... הכל תקין.... 4 חודשים כבר מחכה להיריון נוסף- וכלום...
מקווה מאוד שאין קשר בין זיהום שהיה לך לבין ההפלות החוזרות... מאחלת לך הריון בריא ותקין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה