האו"ם זה בעצם המשרדים של כל אירגוני טרור האיסלם בעולם

איציק3332

New member
תשימו לב ככה זה שנגמר לשמאלני התשובות

היא הגיעה לקצה של המוח שלה ואין לה מה לענות יותר

MissStefani

New member
אין מה להשקיע מאמץ במי שמתכחש בכוח לדיכוי ברצועה

וטוען שהמפגנים הם רק טרוריסטים

איציק3332

New member
מי שזורק מטענים ובקבוקי תבערה הוא מפגין?

מי שמעיף עפיפונים בשביל לגרום לשריפות הוא מפגין? מי שמנסה לחצות גבול של ארץ שכנה בשביל לרצוח את תושביה הוא מפגין?

MissStefani

New member
כן. וכן. וכן. והם לא באים לרצוח. זו הפגנה שבאה אחרי שנים של

כליאה ברצועת עזה. זו קריאה לעזרה אחרי שהם כבר חנוקים שם. המצב ההומניטרי בעזה בשפל של כל הזמנים. זה דוחק אנשים לקצה.

איציק3332

New member
הבנתי מטענים בקבוקי תבערה זה לא בשביל לרצוח?

שריפות זה לא בשביל לרצוח? קריאה לעזרה? תסבירי לי מה הם רוצים מאיתנו? כי אנחנו לא שם ועזה לא מענינת אותנו. מה הדרישות שלך ושלהם מישראל?

MissStefani

New member
כרגע הם מכלים את זעמם, אחרי שנים של כליאה ברצועה

מי שאשם במצב זה נתניהו.
שמתוך פחד על הכיסא שלו
במשך שנים לא הקל על התנאים ברצועה, והמשיך עם הסגר .
המצב שם הידרדר וכיום הרצועה במצב הומניטרי איום ונורא.
זו כבר פעם שלישית שאתה מתעלם מזה שאני כותבת את זה.
אתה ממשיך במנטרה של הם השטן בהתגלמותו..טרוריסטים..רוצים להשמיד.
אולי תנסה לחשוב למה הם הגיעו למצב הזה?
לא הכל נובע מאיזו שנאה תהומית ליהודים שהתפרצה כרגע סתם ככה, כמו שאולי ביבי מנסה לשווק לעולם ללא הצלחה.
ולא כל המפגינים הם פעילי חמאס שרוצים למות כשאהידים.
אלו תושבים רגילים ברצועה בעיקר מפגינים.

איציק3332

New member
מעניין עד שביבי הגיע הכל היה שליו והם היו אוהבי ישראל?

גם לפני 67 וה"כיבוש" היה כאן הכל שליו נכון? את בינתיים מתעלמת מהשאלות ורושמת סיסמאות "כולאים אותם" מה הדרישות שלכם מישראל? את לא יודעת לכתוב מה הדרישות כי אין לך. הכל תירוצים לרצוח יהודים, מה היו התירוצים לרצוח יהודים לפני 67 וה"כיבוש"? מה היו התירוצים לרצוח יהודים לפני ביבי? מה היו התירוצים לרצוח יהודים בתקופת אוסלו ורבין ז"ל? אגב ראית השבוע המקור על החמאס? הקיצר תרשמי מה הדרישות שלכם או שאין לכם דרישות בכלל ואת סתם מחפשת תירוצים לטרור ורצח יהודים

MissStefani

New member
האם זה מה שאמרתי? לא

אני מתייחסת למצב של כאן ועכשיו
וכאן ועכשיו המצב הוא בשל מדיניות כושלת של ממשלת הימין
שהביאה את הרצועה למצבה הרעוע הנוכחי
שחמאס ידו על העליונה
הכיבוש הוא הסיבה העיקרית לבלגאן ולפיגועים במדינה, בפרט בסבב הנוכחי

איציק3332

New member
אז מה הדרישות שלכם מישראל?אני בשוק את לא יודעת?

מה הדרישות שלך ושל העזתים מישראל? מה אתם רוצים? ואל תרשמי הקלות וכולאים אותם . תרשמי איזה הקלות ומה הדרישות?

MissStefani

New member
פתיחת הסגר - לסחורות, תרופות, ציוד רפואי, חקלאי ולבנייה.

לאפשר להם דייג. לאפשר כניסה של ארגונים הומניטריים בינלאומיים שיסייעו. לאפשר אספקה סדירה של חשמל.

איציק3332

New member
חחח איזה שטויות,את רצינית?

הם מקבלים הכל ,לגבי החשמל אין לזה קשר אלינו שידברו עם הרשות הפלשטינית. וכל מה שרשמת הם מקבלים אבל את החומר לבנייה הם לוקחים לבניית מנהרות. כל הכסף שלהם הולך על בניית מנהרות וטילים וטרור.הכל מאפשרים להם אבל הם בחרו להשקיע בטרור בדיוק כמו איראן,לעם אין מה לאכול אבל להנהגה יש הרבה כסף שהיא משקיעה על טילים מנהרות וטרור.

MissStefani

New member
אם תקרא דוחות של האו"ם, הצלב האדום ובצלם

תגלה שהם לא מקבלים שום דבר ממה שציינתי
כמו שאמרתי - אתה מכחיש כיבוש. אתם "תלבינו" הכל כדי להגן על ביבי
מזל שיש ארגוני זכויות בני אדם בינלאומיים שרואים מה קורה ומפיצים את האמת

איציק3332

New member
מה הקשר לביבי? לפני ביבי הכל פרח בעזה?

הם ועוד מקבלים ויודעת מה נגיד ולא. אז שיקבלו ממצריים למה הם רוצים מאיתנו?

את מרעיבה את הפלסטנים . את רוצחת ערבים . את מגוננת על נתניהו

את רצחת 600.000 סורים . את הברחת 7 מיליון סורים מבתיהם . את ..........את ............את .......... בקרוב האום ייזמן אותך להאג ותלכי לכלא בהולנד .

איציק3332

New member
אל תתרגש ממנה,מכל הדיון שלי איתה אני מסיק

שהיא אדם טוב ומושפעת ממישהו ולא ממש מבינה מה קורה,אם היא תתעמק ותבין היא תשנה את הדיעות שלה. אבל היא מושפעת ואלא לא ממש הדיעות שלה. היא מנסה להיות משהו שהיא לא

איציק3332

New member
בצלם הוא אירגון שמתפרנס ממקורות זרים שעויינים את ישראל

אני יסביר לך למה צחקתי כי את נראת תמימה וחמודה. בצלם לא ממש אכפת לו מהפלשטינים או הישראלים. הוא אירגון שאגב יש בו הרבה ערבי שטחים והם מתפרנסים מגופים שונאי ישראל,זאת הפרנסה שלהם ולא משנה למה הם גורמים. הם מתפרנסים מזה חיים טוב מזה. כמו שהחיזבאאלה מתפרנס מטרור נגד ישראל,איראן נותנת כסף והם חיים טוב.האו"ם אירגון צבוע שפועל לפי אינטרסים ולא צדק ויש המון מדינות ערביות וישראל רק 1 אז ברור למי יש רוב בכל האירוגונים הבינלאומיים

למעלה