דרך אגב..

khrui

New member
דרך אגב..

הזכרתי כמה פעמים את החנות "השחף" שבחדרה , עכשיו אני אומרת לכל אלה שיודעים על מה אני מדברת שילכו מהר לחנות כי היא אומרת להיסגר. החנות כנראה עומדת על פשיטת רגל ולכן כל ספר שהיה בהנחה ממשית , הופך עכשיו חצי מחיר. לשם הדגמה , ספר שעולה בשוק רגיל משהו כמו 50-60 ש"ח עלה שם בסיביבות ה-30-40 ש"ח ועכשיו לרגל הסגירה כל ספר הוא חצי מחיר. ספר שעולה 32 ש"ח עכישיו 16 עולה ש"ח!! אני מציעה לכול אלה שמעונינים ללכת לחנות לפני הסגירה שילכו , זה ישתלם להם ובגדול! לגבי ההוראות איך להגיע , כתבתי הוראות למישהו אחר כמה שורות למטה לירון

JCD

New member
:)

אני מקווה שבאמת אני אמצא שם ספרים טובים בזול, כי מחר אני נוסעת לשם במיוחד ומפסידה שיעור במכללה. פשוט אם אני לא אסע מחר לא תהיה לי עוד הזדמנות בקרוב, ואני רוצה לנצל את העניין לפני שיגמרו הספרים.

khrui

New member
איך היה?

מקווה שמצאת משהו... נכון שהמחירים היו זולים!

JCD

New member
../images/Emo10.gif

כבר כתבתי את ההודעה הזו אתמול, אבל תפוז ה-
לא העביר אותה. בכל אופן, בסוף לא הייתי בחנות. הנסיעה בעיקרון הייתה לת"א ובת ים, והתכוונתי לעבור במיוחד בחדרה כדי לראות את החנות (נסעתי עים ההורים שלי). אבל בסוף לא נסעתי לשם בגלל שכל היום הם לא ענו לטלפון שלהם, אז הבנתי שהם כנראה סגורים... בגלל פורים, המלחמה, או לא יודעת מה... אני מאד מאוכזבת בגלל זה, מאד רציתי לבקר בחנות וקיוויתי למצוא בה הרבה מה לקנות ובזול. אני לא יודעת מתי יהיה לי שוב הזדמנות לבקר בה, ואני חוששת שעד שזה יקרה הספרים (או לפחות אילו שאני רוצה) יגמרו. אימי הציעה לטלפן אליהם ולשאול אם יסכימו לשלוח לנו ספרים ע"פ בקשתנו, ואנו נפקיד או נשלח להם את הכסף. אבל גם אם הם יסכימו, ואני מפקפקת בכך, זה לא יהיה אותו הדבר כי יהיו הרבה ספרים שאפספס (בגלל שאני לא מכירה או לא זוכרת אותם).

khrui

New member
תנסי...

אני גם לא הייתי הרבה זמן בחנות הזאת , כשבסוף באתי גילתי שהיא עומדת על סף סגירה. אני הייתי שם רק שבוע שעבר, אז לא יכול להיות שהיא כבר נסגרה, אולי התקשרתם בשעות שהיא הייתה סגורה.... יש לי את הכרטיס של החנות , הוא פשוט לא איתי עכשיו. כשיהיה לי אותו איתי אני אביא לך את השעות שהחנות פתוחה ותתקשרי. לא נראה לי שהם עושים משלוחים או בדואר , אבל אולי אני טועה... אם את רוצה אני יכולה ללכת לבדוק בעצמי מה קורה שם , אני אמורה ללכת לחדרה בכל מקרה עוד מעט תודעי לי מה קורה לירון

khrui

New member
הנה הפרטים

שעות פתיחה: א'19:00-16:00 ב' ד' ו-ה' 13:00-9:00, 19:00-16:00 ג'ו-ו' 13:00-9:00 רח' רוטשילד 62 ב' חדרה 04-6220038 מקווה שעזרתי לך לירון

JCD

New member
תודה!

אני אטלפן אליהם מחר ואברר. באותו היום טילפנתי אליהם בשעות הפתיחה, כנראה שהם לא היו פתוחים באותו היום בגלל החג. אני ממש מקווה שיצא לי לקנות משם ספרים לפני שהחנות תסגר. ובאותה הזדמנות אני ממליצה שוב על החנות בתחנה המרכזית הישנה בת"א.

למעלה