דקל נור, אייך?

צליליתה1

Well-known member
שוחחנו על מנאיכ עונה 1, ואחרכך על 2
טרם התחלתי לצפות ב-3, אבל בלעדייך זה ממש לא אותו דבר

צליליתה1

Well-known member
מישהו ראה עונה 3? שווה? לוותר? מישהו ראה משהו שווה? סוחף ואפילו מאתגר?
יש לי הרעלת אקסקפיזם

סופהו 1

Well-known member
יש לי הרעלת אקסקפיזם
הרעלה?
הגעתי לשפל.
אין לי סבלנות למשהו רציני (זה נשאר לספרים) וצופה ב..
יושבת טוב?
האהבה היא עיוורת.:cool:

לפני כן צפיתי בעין קווירית. התוודעתי אל ג'ונתן ואז אל הסידרה ג'ונתן הסקרן.
למדתי משהו על חרקים, שיער, ממתקים ועוד .

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
יש לי הרעלת אקסקפיזם
אני התחלתי עכשיו לצפות בעונה השנייה של ג'ק ריצ'ר.

העונה הראשונה שמרה על ממוצע של 2.7 הרוגים לפרק.

שימשיך ככה.

קלייטון.ש

Well-known member
אני רואה עכשיו SILO
עם שחקנית ראשית שמסתבר שהיא מפורסמת אבל אני שמתי לב אליה רק כשניסיתי לראות את משימה בלתי אפשרית האחרון.
שלראות אותו עד הסוף הסתבר באמת כמשימה בלתי אפשרית.
אחר כך קראתי שהיא שיחקה בעוד סרטים בסדרה. שאני חושב שראיתי גם. בחיי שלא זוכר אותה.
וגם בחולית האחרון, שבטוח ראיתי, ועוד בתפקיד ראשי, ולא הייתי מקשר בחיים.
בקיצור שחקנית שלא משאירה חותם. אפס כריזמה.
מצד שני היא לא מעצבנת אותי כמו רוב השחקנים. גם הסדרה לא מעצבנת. וזו התכונה הכי חשובה בסרט או סדרה מבחינתי, קודם כל שלא יעצבן.
לכן אני ממליץ.

צליליתה1

Well-known member
כמעט מתגעגעת לימים שכולנו ראינו את אותן התוכניות, ובבוקר, בעבודה, החלפנו חוויות.
אין לי מושג מה זה האהבה היא עיוורת, ג׳ק ריצ׳ר או silo
אני עכשיו לקראת הסוף של גב מייזל המופלאה,לגמרי משקל נוצה, נוצה קטנה מאוד, מה זה קטנה, פיצפונה, נהנית מכל רגע, ובעיקר מהעיצוב

סופהו 1

Well-known member
כמעט מתגעגעת לימים שכולנו ראינו את אותן התוכניות, ובבוקר, בעבודה, החלפנו חוויות.
אני עכשיו לקראת הסוף של גב מייזל המופלאה,לגמרי משקל נוצה, נוצה קטנה מאוד, מה זה קטנה, פיצפונה, נהנית מכל רגע, ובעיקר מהעיצוב
האהבה היא עיוורת זו סידרה שבה המשתתפים אמורים לבחור את בת/בנהזוג מבלי לראותו/ה תוך מספר פגישות, לשרוד חיים משותפים של מספר שבועות והופה לחופה. משקל נוצה כבד לעומת משקל הסידרה.
סילו זה מקום, מסוכן למדי, בו איחסנו מזון לבעלי החיים במשק, שם הפך לתחמיץ. מעבר לזה, אין לי מושג.
איפה אפשר לצפות בגברת מייזל ?

צליליתה1

Well-known member
האהבה היא עיוורת זו סידרה שבה המשתתפים אמורים לבחור את בת/בנהזוג מבלי לראותו/ה תוך מספר פגישות, לשרוד חיים משותפים של מספר שבועות והופה לחופה. משקל נוצה כבד לעומת משקל הסידרה.
סילו זה מקום, מסוכן למדי, בו איחסנו מזון לבעלי החיים במשק, שם הפך לתחמיץ. מעבר לזה, אין לי מושג.
איפה אפשר לצפות בגברת מייזל ?
אני רואה בסטינגtv

למעלה