די, זה נמאס

אני לא יודעת

מה הפתרון ולכן אני לא מציעה.....
אין קשר בין דעות פוליטיות לבין חוסר ידיעה מהו הפתרון לבין העובדה שחייבים לפתור זאת כי אי אפשר לחיות ככה.
ההערות המאוד לא חכמות כמו "מתנחלת", "תעברי דירה"...... מה פשרן?
אני גרה במקום ותיק לפחות כמו ראשון, רמת גן.....
למה?
כי לא החליטו מה עושים?

הפרבולה

New member
אני חושב שיש קשר בין ידיעת הפתרון לבין דעות פוליטיות

מי שלא יודע מה הפתרון הוא כנראה בשמאל, כי הפתרון שהוא ניסה ( אוסלו , התנתקות, הזרמת כופר כסף לעזה ...) לא עובדים , ואז הוא נשאר בלי פתרון כי את הפתרונות של הימין ( האמיתי ) הוא לא מוכן לאמץ.
&nbsp
&nbsp

ספי111

New member
תיקון קטן על שקר גדול.

לא השמאל מעביר כסף עזה.
ומה הפתרון של הימין?

הפרבולה

New member
תיקון- השמאל הוא שמעביר כסף!

וזה לא משנה אם לשמאל הזה קוראים ביבי.
אם השמאל הרישמי ( עבודה- מרץ חושבים שזה טעות להעביר כסף שיגידו את זה בגלוי וידרשו מביבי לא להעביר כסף, אבל הם לא עושים זאת מסקנה גם השמאל הרישמי וגם השמאל שקוראים לו ביבי תומכים בהעברת כסף לעזה מתוך מחשבה שאם לא יעבירו כסף הטרור יגבר, ומסתבר שהשמאל ( כולל ביבי "הימני") טועים.
&nbsp
&nbsp

ננו ננו

New member
העברת מין מזון דלק ודולרים הם מעשה שמאלני אפילו אם ביבי עשה

כמו בגין שכשפעל עשה שמאל. כמו שרון שפעל ועשה שמאל.
ימין זה בן-גוריון ואשכול, כל השאר שמאל.

ספי111

New member
אין שקר גדול מזה.

השמאל מדבר על דרך והימין מנסה לשמור על המצב .
הדרך של השמאל היא להיפרד מהפלסטינים בהסכמה כדי לשמור על אופיה היהודי דמוקרטי של המדינה.
הימין יודע שאין לו פתרון ולכן מעדיף למשוך זמן מה שמשאיר ברירת מחדל של מדינה אחת שלא תוכל להיות יהודית דמוקרטית.

הפרבולה

New member
או סוף סוף אני שומע פתרון - "להפרד מהפלסטינים בהסכמה"

&nbsp
הבעיה שהפתרון הזה נוסה כמה פעמים ונכשל לחלוטין, הערבים לא רוצים להפרד בהסכמה, הם אמנם רוצים שנצא משטחים שנכבשו בלפני 50 שנה אבל לא להפרד (" זכות השיבה" ) , למשל בעזה שלמרות שנפרדנו מהם הם דורשים בתוקף לא להפרד ולהכנס לכאן בחופשיות ("צעדות השיבה" ).
&nbsp
לימין האמיתי ( לא ביבי ) יש התחלה של פתרון (לפחות זה מה שאני מציע ) = לסגור לחלוטין את הגבול היבשתי עם עזה , הנה זה הפרדות! אמנם לא בהסכמה, אבל אין שום סיכוי להגיע להסכמה כלשהיא עם הערבים על הפרדות באף גיזרה, ולכן לפחות בעזה שכבר נפרדנו מהם פיזית ,יש להשלים את המלאכה ולסגור את הגבול היבשתי לחלוטין ולנתק אספקת חשמל וסולר סחורות וכו.

marabo

Well-known member
לא אתם סיפרתם שההתנתקות וגירוש היהודים ישפר את מצבנו?

לאן הדיון הדרדר.....

חוזרת.... לא מתנחלת (זה גם לא שייך), מתגוררת במרחק לא גדול מהגדר, בתוך הקו הירוק.
למה אני לא צריכה לישון?
למה אני לא נספרת?
למה נדמה שעוברים מעליי?
זו השאלה.
דרך אגב, אין הבדל בהתייחסות בין הימין לשמאל.
כולם פולטים את אותן שטויות.

marabo

Well-known member
הואיל ושאלת, אני אגיד לך למה את לא צריכה לשאול

כי האמת אולי לא נעימה לך.
הסיפור התחיל בשנת 92 כאשר משהו החליט שצריך להוציא את הרצועה משליטת צה"ל ולמסור אותה לידיים של הארכי רוצח ערפאת וכנופיות הרוצחים שלו שהביאו מטוניס. קראו לזה אוסלו ואמרו לנו שזה יביא שלום ומזרח תיכון חדש. אפילו נתנו להם נשק...
כשניסינו למחות השתיקו אותנו ואמרו לנו שאנחנו אוייבי השלום.
הקרבנות הראשונים של כנופיות הרוצחים הללו היו כמובן אחייך היהודים שגרו אז בתוך הרצועה, "מתנחלים" כינו אותם. הם נורו בדרכים לישובים שלהם, הם ספגו פצצות מרגמה ובסוף גם טילים.
כשבקשנו שיחזירו לצה"ל את השליטה בשטח ויסלקו את הרוצחים אמרו לנו שאי אפשר לשלוט על עם זר וקשקשו לנו על "אופיה היהודי" של המדינה.
אז במקום לעשות את זה החליט לגרש משם את אחייך היהודים בכוח, זרקו אותם לקרווילות והבטיחו לנו שההתנתקות (כפי שקראו לזה) תשפר את מצבנו (ראי את הסרט).
אז כעת כל מה שאמרנו התממש ואחרי שרצועת עזה נפלה בידי הערבים את עברת להיות בקו האש הראשון.
ככה זה פשוט עובד יקירתי, כשנסוגים מפני האויב במקום להלחם בו אז מי שהיה קודם בקו השני השני או השלישי עובר להיות בקו הראשון.
ככה זה פשוט עובד. כשאמרנו לכם את עובדת החיים הפשוטה הזו לא רציתם לשמוע, העדפת לשמוע לשקרנים שרימו אתכם על שלום ומזרח תיכון חדש.

רוב הזמן נח

Well-known member
דרך הויתורים והנסיגות שהובילו למצב שלכם לא התחילה בשבוע שעבר

וגם לא בשנה שעברה. ורובכם תמכתם בדרך הרעה הזאת.
אז מה שקורה היום זאת התוצאה שלה.
&nbsp
&nbsp

ממש לא

אבל לך זה לא משנה.
אני מתנחלת בדיוק כמוך (מתוך מחשבה שאינך מתנחל על פי הגדרה)

רוב הזמן נח

Well-known member
מה זה חשוב מה הערבים האלה חושבים

הרי זה לא עניין שתלוי בהם המצב הרע שאת מתלוננת עליו

&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה