דיוני סדרות #126

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לגבי דיונים שהותחלו בשרשור הקודם (כמו תוכנית בוקר מסויימת) - אני ממליץ להמשיך שם.
אבל איך שבא לכן.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
התחלתי לראות את סדרת אקס מן המצוירת המיתולוגית משנות ה90 (כך שעד שאני אסיים אותה יצאו כל הפרקים החדשים של סדרת ההמשך)
אני למעשה ממש לא זוכר שום דבר ממנה, חוץ מהפתיח כמובן.

לא מצאתי כתוביות, אבל גם לא חיפשתי מספיק בכוח. אני צופה בלי שזה מרגיש לי מוזר. ודי קשה להבין את רוג עם המבטא המאוד כבד שנתנו לה.

חוץ מזה אחרי שראיתי את כל סרטי האקס מן ב25 שנה האחרונות וקראתי לא מעט קומיקס אקס מן, מרגיש לי קצת מוזר שדווקא הדמויות האלו הם האקס מן בסדרה.
היו כל כך הרבה דמויות אקס מן לבחור מהם. למה אייסמן למשל לא שם? האם יהיו הופעות אורח של דמויות כאלו בהמשך הסדרה? (זאת שאלה רטורית, אני רוצה להיות מופתע אם יהיו)

didalf

Well-known member
התחלתי לראות את סדרת אקס מן המצוירת המיתולוגית משנות ה90 (כך שעד שאני אסיים אותה יצאו כל הפרקים החדשים של סדרת ההמשך)
אני למעשה ממש לא זוכר שום דבר ממנה, חוץ מהפתיח כמובן.

לא מצאתי כתוביות, אבל גם לא חיפשתי מספיק בכוח. אני צופה בלי שזה מרגיש לי מוזר. ודי קשה להבין את רוג עם המבטא המאוד כבד שנתנו לה.
ממש ממש אהבתי את זה כשהייתי קטנה|מאוהב| והפתיח אייקונייייייייייייייי|מאוהב|
אני לא זוכרת כלום באמת אבל זוכרת מעורפל שממש אהבתי את סאגת הפיניקס.
שמעתי שגם הסדרה החדשה טובה באופן מפתיע אולי אני אנסה.
חוץ מזה אחרי שראיתי את כל סרטי האקס מן ב25 שנה האחרונות וקראתי לא מעט קומיקס אקס מן, מרגיש לי קצת מוזר שדווקא הדמויות האלו הם האקס מן בסדרה.
חחחח כן אה?:-D
למה ג'יבלי הזאת?
מצד שני כשראיתי את הסרטים לא הבנתי איפה הדמויות האלה שהם מבחינתי האקסמן. בעיקר כי התחלתי מאקסמן ההתחלה ואז ההמשכים של זה, ששם בכלל לא היה אף אחד מהמצויר עד הסרט השלישי. ורק אחכ עברתי לישנים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ממש ממש אהבתי את זה כשהייתי קטנה|מאוהב| והפתיח אייקונייייייייייייייי|מאוהב|
אני לא זוכרת כלום באמת אבל זוכרת מעורפל שממש אהבתי את סאגת הפיניקס.
אז את כנראה זוכרת יותר טוב ממני
שמעתי שגם הסדרה החדשה טובה באופן מפתיע אולי אני אנסה.
גם אני שמעתי ביקורות טובות עליה מכל כיוון
חחחח כן אה?:-D
למה ג'יבלי הזאת?
מצד שני כשראיתי את הסרטים לא הבנתי איפה הדמויות האלה שהם מבחינתי האקסמן. בעיקר כי התחלתי מאקסמן ההתחלה ואז ההמשכים של זה, ששם בכלל לא היה אף אחד מהמצויר עד הסרט השלישי. ורק אחכ עברתי לישנים.
צ'ארלס וביסט נמצאים באקס מן ההתחלה. אבל שניהם באמת ממש לא נראים כמו בסדרה.

גם לי ממש לא התחבר הסרט אקס מן הראשון (כלומר זה משנת 2000) עם מה שזכרתי מהסדרה המצוירת.
כלומר כן פרופסור אקס וצייקלופס היו די בדיוק איך שזכרתי. אבל הרבה מהדמויות משם לא היו.
וולברין הרגיש שונה לחלוטין (אני בכלל לא חושב שקלטתי בסדרה המצוירת שכוח העל שלו זה שהוא נרפא מהר, חשבתי שזה רק הטפרים.
ורוג פתאום הייתה נערה צעירה וחלשה. בכלל בשום שלב בסרטים היא לא הופכת להיות חזקה כמו שהיא כבר בתחילת סדרת האנימציה. שלא לדבר על זה שבסדרת האנימציה היא עפה.
והכי מוזר זה שאני בכלל לא קלטתי שסופה אמורה להיות שחורה בסדרת האנימציה.

didalf

Well-known member
אז את כנראה זוכרת יותר טוב ממני
טוב זה לא חוכמה.

צ'ארלס וביסט נמצאים באקס מן ההתחלה.
צ'ארלס ומגניטו ברור אבל נכון שכחתי מביסט.
יאוו איזה סרט מושלם אקסמן ההתחלה בא לי לראות שוב|מאוהב|
אבל שניהם באמת ממש לא נראים כמו בסדרה.
בעיקר צ'ארלס אבל זה כל הקטע חח.

גם לי ממש לא התחבר הסרט אקס מן הראשון (כלומר זה משנת 2000) עם מה שזכרתי מהסדרה המצוירת.
כלומר כן פרופסור אקס וצייקלופס היו די בדיוק איך שזכרתי. אבל הרבה מהדמויות משם לא היו.
כן פטריק סטיוארט היה בול:-D מינוס כסא צהוב מעופף אבל מילא.

וולברין הרגיש שונה לחלוטין (אני בכלל לא חושב שקלטתי בסדרה המצוירת שכוח העל שלו זה שהוא נרפא מהר, חשבתי שזה רק הטפרים.
חחחחחחחח כנל. כאילו מה שזכרתי זה החליפה הצהובה האייקונית והטפרים האייקונים.
אבל עכשיו יו ג'קמן אייקוני לא פחות.

ורוג פתאום הייתה נערה צעירה וחלשה. בכלל בשום שלב בסרטים היא לא הופכת להיות חזקה כמו שהיא כבר בתחילת סדרת האנימציה. שלא לדבר על זה שבסדרת האנימציה היא עפה.
כן רוג ממש שונה. כשראיתי את הסרט לא הבנתי איך היא הייתה דמות בסדרה כי היא כזאת מעפנה בסרט ולא זכרתי איך היא בסדרה.

והכי מוזר זה שאני בכלל לא קלטתי שסופה אמורה להיות שחורה בסדרת האנימציה.
חחחחחחחח אני גםםםםםםםםםםם
ואז ראיתי מתישהו את הפתיח והבנתי אה כן היא שחורה איכשהו המוח שלי בתור ילדה לא הבין את זה:-D בכלל זכרתי שהיא ורוג אחיות לאדעת מאיפה הבאתי את זה.

didalf

Well-known member
מזכירה שיש שרשור 126 כי הוא מאד למטה ו125 עדיין קופץ בגלל דיון שמשיך שם.

Lhuna3

Well-known member
יש לנו שני ducklings חדשים שהם עדיין סטודנטים לרפואה.

אחת מהם היא על הספקטרום האוטיסטי ומעריצה של דר' מרפי.
הוא בהתחלה שמח לקחת אותה תחת חסותו, אלא שהיא מדברת יותר מידי ועושה כל מיני שגיאות קשות אז הוא קצת מתעצבן עליה. אבל הקולגות שלו מזכירים לו שחלקן טעויות מהסוג שהוא עצמו היה עושה בתחילת הדרך.
חוץ מזה היא משתמשת בשיטת שינון לראשי תיבות שמישהי פה תעריך:

1711733695723.png

1711733655932.png

השני הוא מישהו שמתעלף כשהוא רואה בדיקת דם חחחחח קצת בעיה בשביל רופא לעתיד!
אני מזדהה איתו כי גם אני הייתי מתעלפת ממראות כאלה (היום אחרי טיפול אני מתמודדת קצת יותר טוב, אבל עדיין זה קשה לי).

דר' לים ודר' גלסמן עכשיו צריכים לנהל את ביה"ח במשותף. אז גלסמן מחליט החלטות שמשפיעות עליה בלי לשתף אותה, וכשהיא מתלוננת לו שככה לא עובדים יחד הוא אומר לה "תקפצי לי" (במילים מנומסות יותר), והיא בלית ברירה מחזירה לו עם החלטות שמקשות עליו וחוזר חלילה כמו ילדים בגן, עד שהוא נכנע ומבין שצריך שיתוף פעולה.

וגלסמן ומרפי גם משלימים בסוף הפרק יותר "באמת" מבסוף הפרק שעבר.

אה, וליה מרגישה אמא כושלת כי ההנקה שלה לא מספיקה לתינוק ואומרים לה להשתמש בפורמולה. אבל רזניק (שאימצה תינוקת חולה) גורמת לה להרגיש טוב יותר.

didalf

Well-known member

1711733695723.png

1711733655932.png
:-D:-D
ts63.gif
יפה מאד שיטת שינון חכמה אני בעד תלמדי גם.

Lhuna3

Well-known member
פארק ורזניק, אשר וג'רום, ליאה ומרפי - כל זוג מתמודד עם קשיים בזוגיות אבל מתגברים בסוף.

ואז אמא של לים מגיעה לביקור ומעצבנת אותה אז גלסמן מתנדב לקחת אותה לקניות במקום לים, בתמורה לזה שלים תלך במקומו לשתי ישיבות הנהלה מעצבנות.
אז בלי להבין את זה לים בעצם שולחת את גלסמן לדייט עם אמא שלה, וזה נראה שהולך להיות קטע.
(וסופסוף גם הזכירו את החבר של לים, שלא ראינו מאז העונה הקודמת, אבל מתברר שהיא עדיין איתו, למרות שהוא נסע לאנשהו לעבודה לכמה חודשים או משהו.)

אה וכמעט שכחתי - יש סופסוף התקרבות כלשהי בין ג'ורדן וג'ראד, אבל בסוף הפרק מתברר שהיא.... חולה במשהו? לא ברור לי מה זה היה אבל נראה שהיא עוברת איזה טיפול.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אולי יתחשק לניק להעביר גם את הדיון על in limbo לשרשור משלו...
אבל אז לא ישאר לשרשור 125 שום דבר
:-D:-D
צפה בקובץ המצורף 101098
יפה מאד שיטת שינון חכמה אני בעד תלמדי גם.
נחמד לדעת שאת קוראת את ההודעות שלנו על הרופא הטוב.
יש לנו שני ducklings חדשים שהם עדיין סטודנטים לרפואה.

אחת מהם היא על הספקטרום האוטיסטי ומעריצה של דר' מרפי.
הוא בהתחלה שמח לקחת אותה תחת חסותו, אלא שהיא מדברת יותר מידי ועושה כל מיני שגיאות קשות אז הוא קצת מתעצבן עליה. אבל הקולגות שלו מזכירים לו שחלקן טעויות מהסוג שהוא עצמו היה עושה בתחילת הדרך.

צפה בקובץ המצורף 101097

צפה בקובץ המצורף 101096

השני הוא מישהו שמתעלף כשהוא רואה בדיקת דם חחחחח קצת בעיה בשביל רופא לעתיד!
אני מזדהה איתו כי גם אני הייתי מתעלפת ממראות כאלה (היום אחרי טיפול אני מתמודדת קצת יותר טוב, אבל עדיין זה קשה לי).

דר' לים ודר' גלסמן עכשיו צריכים לנהל את ביה"ח במשותף. אז גלסמן מחליט החלטות שמשפיעות עליה בלי לשתף אותה, וכשהיא מתלוננת לו שככה לא עובדים יחד הוא אומר לה "תקפצי לי" (במילים מנומסות יותר), והיא בלית ברירה מחזירה לו עם החלטות שמקשות עליו וחוזר חלילה כמו ילדים בגן, עד שהוא נכנע ומבין שצריך שיתוף פעולה.

וגלסמן ומרפי גם משלימים בסוף הפרק יותר "באמת" מבסוף הפרק שעבר.

אה, וליה מרגישה אמא כושלת כי ההנקה שלה לא מספיקה לתינוק ואומרים לה להשתמש בפורמולה. אבל רזניק (שאימצה תינוקת חולה) גורמת לה להרגיש טוב יותר.
היה זכור לי שכבר כתבת על פרק 7X02 כשהוא יצא...
פארק ורזניק, אשר וג'רום, ליאה ומרפי - כל זוג מתמודד עם קשיים בזוגיות אבל מתגברים בסוף.

ואז אמא של לים מגיעה לביקור ומעצבנת אותה אז גלסמן מתנדב לקחת אותה לקניות במקום לים, בתמורה לזה שלים תלך במקומו לשתי ישיבות הנהלה מעצבנות.
אז בלי להבין את זה לים בעצם שולחת את גלסמן לדייט עם אמא שלה, וזה נראה שהולך להיות קטע.
(וסופסוף גם הזכירו את החבר של לים, שלא ראינו מאז העונה הקודמת, אבל מתברר שהיא עדיין איתו, למרות שהוא נסע לאנשהו לעבודה לכמה חודשים או משהו.)

אה וכמעט שכחתי - יש סופסוף התקרבות כלשהי בין ג'ורדן וג'ראד, אבל בסוף הפרק מתברר שהיא.... חולה במשהו? לא ברור לי מה זה היה אבל נראה שהיא עוברת איזה טיפול.
ועכשיו עקפת אותי 😮
לא יפה

(אולי אני צריך להעביר הנה את ההודעות על פרק 7X03 כי זה נראה כאילו דילגת על פרק)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כמובן שמה שפארק ורזניק היו צריכים בשביל ליצור אווירה רומנטית זה לריב שוב.
שום דבר לא באמת היה בין אשר וג'רום, אז כרגיל. אפילו חזרנו לבקושי לראות את ג'רום.
מרגיש שליאה ומרפי יכלו פשוט לשכב יחד בזמן שסטיב ישן שם.
וגם מה פתאום ליאה כל כך חרדתית לגבי להפרד מסטיב? לפני פרק ראינו את גלסמן מסתובב איתו בבית חולים.

וואו כתבת ממש מעט.
כלומר לא שהיה המון מה לכתוב, אבל בדרך כלל את כותבת יותר.

אני אוסיף ואתייחס לזה שאהבתי את המקרה הרפואי של שון כי זה היה קלאסי מקרה כמו בהאוס שבו מישהו מגיע עם אבחנה קלינית נוראית שכולם כבר קיבלו ואז מרפי/האוס פשוט מוכיחים שהם גאונים והחולה יוצא משם בערך בריא לחלוטין. כלומר שיט, הוא הציל את החיים לא רק של הבחור הזה אלא גם של האישה והעובר. זה גם היה די מדהים שהוא היחיד שקלט שהמצב של המטופל מחמיר כשהוא מסתכל לצד שמאל ומשתפר כשהוא מסתכל לצד ימין. (האם יש כאן אמירה פוליטית? :p )

חוץ מזה די שמו בצד את כל סיפור צ'ארלי/שון רק הזכירו את זה בסוף כשצ'ארלי ביקשה מפארק לומר לשון כמה היא הייתה טובה. לפחות היא עדיין בטוחה בעצמה.
אבל קצת קיוויתי שגם פארק יתקל בבעיות איתה. זה שזה רק מרפי רק מוכיח יותר שהוא הבעיה שם.

וואו כל כך ברור שמשהו הולך להתפתח בין גלסמן ואמא של לים (שאף פעם לא הוזכרה עד היום).
אם היו עוד עונות לסדרה אז בטח היינו עוד רואים אותם מתחתנים ומתגרשים.
כן, שמחתי לאיזכור שלו.
טכנית אני רק מניח שזה אותו חבר כי אני לא זוכר את השם שלו.
אה וכמעט שכחתי - יש סופסוף התקרבות כלשהי בין ג'ורדן וג'ראד,
כן, סוף סוף. מתחו את זה מספיק זמן.
אבל אני מתגעגע אל דניאל פרז. זה יהיה די קטע אם אחרי כמה פרקים שבהם ג'ורדן וג'ארד מתקרבים הוא יחזור ויהיה משולש רומנטי.
אבל בסוף הפרק מתברר שהיא.... חולה במשהו? לא ברור לי מה זה היה אבל נראה שהיא עוברת איזה טיפול.
לא.
היא וג'ארד תורמים דם.
בקטע שבו הם עושים ניתוח על המטופל ההוא יש שורה שקל לפספס שבה צ'ארלי מציינת שהמטופל מקבל דם שמותאם לו אתנית*. ואז היא אומרת שיש להם מעט דם כזה ולכן היא עובדת על תוכנית למשוך יותר תורמי דם אפרו-אמריקאים.
*כנראה מעבר לסוג דם יש גם עניין של התאמה טובה יותר בין אתניות דומה. לא ידעתי על זה.

Lhuna3

Well-known member
אני אוסיף ואתייחס לזה שאהבתי את המקרה הרפואי של שון כי זה היה קלאסי מקרה כמו בהאוס שבו מישהו מגיע עם אבחנה קלינית נוראית שכולם כבר קיבלו ואז מרפי/האוס פשוט מוכיחים שהם גאונים והחולה יוצא משם בערך בריא לחלוטין.
אני לא ראיתי האוס, אבל פה בסדרה הזאת זה קורה כל כך הרבה שדי צפיתי את זה.
כלומר שיט, הוא הציל את החיים לא רק של הבחור הזה אלא גם של האישה והעובר. זה גם היה די מדהים שהוא היחיד שקלט שהמצב של המטופל מחמיר כשהוא מסתכל לצד שמאל ומשתפר כשהוא מסתכל לצד ימין. (האם יש כאן אמירה פוליטית? :p )
חחח אם הייתה זה היה צריך להיות הפוך, בטח בסדרה הזאת...
לא.
היא וג'ארד תורמים דם.
בקטע שבו הם עושים ניתוח על המטופל ההוא יש שורה שקל לפספס שבה צ'ארלי מציינת שהמטופל מקבל דם שמותאם לו אתנית*. ואז היא אומרת שיש להם מעט דם כזה ולכן היא עובדת על תוכנית למשוך יותר תורמי דם אפרו-אמריקאים.
אה, אז באמת פספסתי את זה.
*כנראה מעבר לסוג דם יש גם עניין של התאמה טובה יותר בין אתניות דומה. לא ידעתי על זה.
גם אני לא ידעתי.

snirf

Active member
GIRLS5EVA/בנות לנצח- עונה 3 (ולדעתי גם אחרונה)- צפיתם?
ראשית שמחתי עם הידיעה דאז שנטפליקס חידשו אותה...גם כי זה היה מוקדם מדי בשבילה להסתיים אחרי 2 עונות (וגם לאור סוף העונה ה-2, שנראה שהתסריטאים הכינו/ידעו בדיוק מה יהיה הכיוון בעונה ה-3- וזה גם מה שקיבלנו)
קיוויתי גם שהיא תזכה ליותר חשיפה ובאזז המגיעים לה -בעקבות המעבר לפלטפורמה הזאת, אך זה לא קרה משום מה...והמשיכה להיות אנדרייטד, באסה.

לא חושב שתהיה עונה נוספת, לאור זאת שלא "התפוצצה" בנטפליקס, אז לא חושב שיש סיבה מבחינתם לחדש לעוד עונה...
מצד אחד זה מבאס, אבל מצד שני אני מרוצה שנטפליקס נתנו לה אור ירוק כדי לקבל עונת סיום שכזאת, עם העונה הזאת-הסדרה מרגישה שלמה, העונה הזאת לגמריי הייתה נחוצה לטעמי.

כשהתחילה העונה (פרק-שניים הראשונים), הם היו די חלשים יחסית, וכבר התכוננתי לכתוב שהיא הידרדרה...אבל המשך העונה פיצה על כך והיא חזרה להיות עם רעיונות מבריקים/מעניינים : המפורסם הכי חם שהן משתמשות בו כדי להצליח, ובסוף הרופאת-שיניים עוזרת לו לביים מוות ואף משתילה לו שיני שועל ...זה היה פרק ענקי
גם הרעיון לפרק עם העשירה ש"מחזירה לחיים" את הפוסטרים שלה מהילדות, ומזמינה גם את GIRLS5EVA

לשם שינוי השיר שסוגר את העונה לא היה שטותי ככל השירים, וגם מסכם את הסוף של הסדרה/"מוסר ההשכל" בעיניי... וגם- הן זכו להגשים את חלומן ולהופיע באולם גדול ומפואר, אך בלי קהל :ROFLMAO: אלא "קהל של בוטים"...ופשוט ביצעו הופעה שלמה, הגיע להן לחוות לפחות את זה, כרגע הגדול שלהן בתור להקת-קאמבק, שכבר לא תצליח יותר...עם כל הנסיונות שלהן לאורך 3 העונות.

חבל לי שהיא התפספסה לעומת סדרות קומיות שטותיות/טיפשיות יותר שכן הצליחו...אני אישית נהניתי
וגם כאן יש כתבה אוהדת
לא ידעתי שאשכרה הוציאו סאונדטראק לכל עונה :p

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
קיוויתי גם שהיא תזכה ליותר חשיפה ובאזז המגיעים לה -בעקבות המעבר לפלטפורמה הזאת, אך זה לא קרה משום מה...והמשיכה להיות אנדרייטד, באסה.
זה כאילו הם ממש החביאו אותה! כ"כ לא קידמו אותה שהייתי צריכה לחפש אותה בנטפליקס במקום שזה יקפוץ בתכנים חדשים! חוצפה ממש!

חבל לי שהיא התפספסה לעומת סדרות קומיות שטותיות/טיפשיות יותר שכן הצליחו...אני אישית נהניתי
כן אני גם נהניתי. הקטעי שירים הקצרים שלהן קורעים:-D
עדיין מרגיש לי לא אמין שכשרון כ"כ גדול כמו וויקי (וגם דון) באמת יקבר ככה (וכאילו הרי במציאות שתיהן שחקניות ברוודווי מצליחות כי הלוו הקול הזה) אבל אולי זה האופי הבעייתי:-D
אהבתי גם את התגלית שלוויקי יש אחלה הורים וחיים נורמלים:-D
סיימתי כבר לפני שבועיים שכחתי מה רציתי להגיד.
שיט אבל עכשיו נזכרתי ששכחתי לכתוב את זה בסיכום החודש!! ידעתי שיש משהו ששכחתי!! הולכת לערוך למען הדורות הבאים.

snirf

Active member
זה כאילו הם ממש החביאו אותה! כ"כ לא קידמו אותה שהייתי צריכה לחפש אותה בנטפליקס במקום שזה יקפוץ בתכנים חדשים! חוצפה ממש!

כן אני גם נהניתי. הקטעי שירים הקצרים שלהן קורעים:-D
עדיין מרגיש לי לא אמין שכשרון כ"כ גדול כמו וויקי (וגם דון) באמת יקבר ככה (וכאילו הרי במציאות שתיהן שחקניות ברוודווי מצליחות כי הלוו הקול הזה) אבל אולי זה האופי הבעייתי:-D
אהבתי גם את התגלית שלוויקי יש אחלה הורים וחיים נורמלים:-D
סיימתי כבר לפני שבועיים שכחתי מה רציתי להגיד.
שיט אבל עכשיו נזכרתי ששכחתי לכתוב את זה בסיכום החודש!! ידעתי שיש משהו ששכחתי!! הולכת לערוך למען הדורות הבאים.

והסיכום/דברים שלי לא הזכירו לך ?
חח מוזמנת גם להרחיב ;) אהבת את העונה? מה דעתך על כך שהעונה הייתה נחוצה כעונת סיום?

Lhuna3

Well-known member
הרופא הטוב 7X05, לא ממש ספוילר, עוד צילום מסך בשביל עדי|חזיר|
את היית כנראה קצת נהניית מהעונה הזאת :-D
1712246938762.png

למעלה