דיוני סדרות לתחילת שבוע

כל מה שכתבת זה מה שהתכוונתי וזה בדיוק מה שעצבן אותי :)

הרי גם להם ברור שהצופים יודעים שזה המשך של הפרק הקודם...
&nbsp
זה מזכיר לי שבמאסטר שף הם ניסו להיות מתוחכמים
בשלב באודישים וערבבו בין האודישנים השונים...
&nbsp
בקשר לעברי- לדעתי הוא הכי מקצועי שם...

לא יודע אם זה בהכרח קשור רק לעברי

אני אמרתי מההתחלה שהנבחרת שלו הכי חזקה ואהובה אצל הקהל,
ככה שיכול להיות שגם אם הם היו אצל מנטור אחר הם היו מגיעים רחוק...

דעתי-

קודם כל, דיקלה

רעות בחרה שיר שמאוד מתאים לה וביצעה אותו ממש טוב. אהבתי איך שהיא מדגישה כל מילה ומילה,
ולא בולעת שום מילה.
לין נתנה ביצוע סביר לא יותר.
מבין למה החליטו להשאיר את לין למרות הכול, לא באמת קריטי לי...

האמת שאני זוכר כמה פעמים שהדיחו את מי שמנוסה יותר

והעדיפו שזה שצריך יותר עזרה והכוונה יישאר

didalf

Well-known member
שיימלס 8X11

טוב זאת עונה מצחיקה. אני מעדיפה שיימלס דרמטית אבל לפחות הם משעשעים אותי.
&nbsp
פאקינג פאק דבי!!!! זה היה פסיכי! טוב אבל איך שפרנק בא בסבבה שלו וחתך לה את האבעות כאילו זה כלום די הצחיק אותי
אבל יש בעלילה המטרידה הזאת צד קטן שאהבתי וזה שהם שוב מזכירים לנו איך זה לחיות עניים וכשאין לך כסף לניתוח יקר אתה תמצא פתרונות יצירתיים יותר. שזה נחמד כי פעם הגלאגרים היו עניים ויצירתיים בהכל. בעונות האחרונות הם יחסית די מסודרים. שמצד אחד אני שמחה בשבילם אבל משהו חסר בזה. ואוי מסכנה אין לה עכשיו אצבעות.
&nbsp
מה פרנק זומם לגבי החבר העשיר של ליאם? מעציב אותי שליאם שואל את פרנק ולא את פיונה.
&nbsp
אווומיייגאדדדדדדדדדדד הבתזונה הזאתת שהשתלטה לפיונה על הדירה!!!!! אמאלה בא לי לחנוק אותהההההההההההההה
אררגגגגגגג. אוף אני מקווה שפיונה תצא מזה איכשהו. פאקקק הם כאלה נבלות כמה פיונה עזרה להם והם משתלטים לה על הבית, גונבים לה את הכלב ותובעים אותה על 6 מליון דולר?! מההההההההה? יאוו היא כ"כ עצבנה אותי
. מצד אחד שעשע אותי הנקמות של פיונה אבל אני מודאגת שזה ידפוק אותה עוד יותר. זה היה חמוד שפורד אמר שפעם ראשונה שהוא שותף לפשע, וגם שהוא מרגיש שהוא רואה את פיונה האמיתית לראשונה. למרות שאני לא יודעת מאיפה זה בא פיונה תמיד הייתה היא.
&nbsp
אני ממש רוצה לאהוב את העלילה של איאן אבל היא עדיין מרגישה לי מוזרה מידי. בבקשה שיתברר שזה איזה מאניה. אהבתי איך שנגעו לו בנקודה רגישה כשהאבא של הילד הזה אמר שהם חושבים שיש לו מחלה נפשית.
&nbsp
לא נו קארל תפטר כבר מהפסיכית הזאת ולך לבית ספר!!!! טוב אני מודה די הצחיק אותי איך שהיא מתלהבת מדברים הכי דפוקים, ובעיקר הסלפים שהיא עושה
אני יכולה אפילו טיפה להבין אותה באיזשהו מקום בתור ילדה די מפונקת בעצמי שעולם וחיים כמו של הגלאגרים אני מכירה רק מהטלוויזיה, ואני מבינה קצת מה מגניב אותה בלראות את זה במציאות, אבל אני גם מודעת לזה שיש לי מזל וכמה שההתנהגות שלה מפגרת. אוי והפרצופים המבולבלים של קארל המסכן. אני לא מבינה בכלל מה הוא עושה איתה אני לא חושבת שהוא אוהב אותה אפילו, הוא רק נהנה מהסקס ומפחד ממנה. קיוותי שבשלב מסויים הוא יצעק עליה שזה שהחיים שלו קשים זה פאקינג החיים שלו ולא סיפור מגניב לסטורי של ילדה מפונקת, ואז יזרוק אותה כבר. אולי בפרק הבא.
&nbsp
ליפ הוא מצטיין הפרק
והעונה כנראה. הוא היה כזה מקסים בהתחלה כשהוא לקח את סיירה ולוקאס ורק חיבק אותה. ומסכנה סיירה איזה סיפור עצוב. ואז לא ממש הבנתי מה המטרה שלו בללכת מכות עם אבא שלה, וחשבתי שהאחיינית של המוסכניקית עקבה אחריו ולא הבנתי למה, אבל אז מסתבר שהכל תוכנית שלו ושהיא אפילו הצליחה. אני מקווה לפחות. ואז בסוף הם היו חמודים
ואני גם שמחה שהיא הבינה שזה היה הוא ולא עשתה מזה סרט אלא להיפך.
&nbsp
&nbsp

twisted nerve1

New member
מממ..

טוב אז לא יודעת. כאילו כן קרו דברים מרעישים אבל זה מרגיש לא מספיק טוב בשביל פרק 11. זה כאילו עד אמצע העונה הייתה עלילה ממש טובה עם כל הקטע עם יואינס, ופיונה vs איאן וכו'. ואז זה קצת נרגע. כלומר כן היו דברים מטורפים הפרק, אבל לא כממו בפרקים שבאמצע העונה, שזה מוזר.
טוב. כל הקטע של ליפ וסיירה זה חמוד
זהו? רשמית חזרו. תגידו לי שכן. אני דווקא ישר הבנתי שהילדה מצלמת אותו אז הבנתי ישר שהוא ביקש ממנה ובכוונה רב איתו מכות ואהבתי שסיירה הבינה ואהבה שהוא עזר לה.
&nbsp
פיונה
אהבתי שהיא הפכה לbad-ass וכל מה שהיא עשתה להם. ואמנם לי לא אכפת מכלבים, אבל עדי זכרתי שאת אוהבת כלבים אז חשבתי שבטח אהבת שהיא הצילה את הכלב. וכן, זה נחמד שפורד עזר לה (אבל אני עדיין לא מששפת אותם).
&nbsp
הקטע עם דבי זה אחד הדברים הכי מעוררי חלחלה שהיו בסדרה. האמת דווקא לא צחקתי שפרנק בא ועשה את זה. יותר הייתי עם פה פעור כשהוא נכנס לחדר כי ממש לא ידעתי לאן זה ילך. ואז שהוא עשה את זה בעצמו עדיין נשארתי בפה פעור. לא ידעתי מה אני אמורה להרגיש
אבל באופן קצת מפתיע, איכשהו הרגיש לי שהוא בערך יותר מה הוא עושה. כלומר שכבר יצא לו לקרות איברים קטנים פה ושם כך שעדיף שהוא עשה את זה ולא ליאם (ובטח לא דבי בעצמי)
אוי זה נוראי. וכן זה לחלוטין ביקורת על הקטע שבאמריקה אתה חייב פאקינג לשלם על טיפולי בריאות כאלה.
אוף. קארל. למה? אני מבינה מה את אומרת שגם אני במקומה הייתי כנראה קצת מתלהבת, אבל אני רוצה להאמין שהייתי מספיק שפויה כדי לא להתנהג כמוהה גם אם הייתי מתלהבת קצת.
איאן לדעתי לגמרי בהתקף מאני. זה שהוא שרף את האוטו זה כבר חוצא גבולות. לדעתי נראה את ההתפתחות של זה בפרק הבא

didalf

Well-known member
מסכימה

"כאילו כן קרו דברים מרעישים אבל זה מרגיש לא מספיק טוב בשביל פרק 11" -
.
כאילו לא קרה שום דבר ממש משמעותי העונה. ואני חושבת על פרק 11 של העונה הקודמת, הייתי פאקינג שלולית אדם.
&nbsp
"(אבל אני עדיין לא מששפת אותם)." - אני גם עדיין לא.
&nbsp
כן טוב ברור שעדיף שפרנק יעשה את זה מאשר ליאם או דבי. וכן זה נראה כאילו הוא יודע מה הוא עושה. לא מפתיע שזאת לא פעם ראשונה בשבילו.

הרגע הכי נוראי...

בפרק לדעתי לא היה כריתת האצבעות של דבי, אלא קאסידי מצטלמת עם גופה ועושה פרצוף כאילו היא מתה.
יש התלהבות מפגרת ויש את זה.
אוף, כל כך קיוויתי שקארל פשוט יתן לה לעזוב סוף סוף. כלומר הנחתי שהוא לא יעשה את זה, אבל קיוויתי.
העניין הוא גם שהיא כל כך מטורפת עליו שאם הוא ילך לבית ספר היא עדיין תחזור אליו, אז זה אפילו לא שהוא באמת יאבד אותה.
&nbsp
אני לא בטוח למה אבל אני לא שמח במיוחד מהחזרה של ליפ וסיירה. היה לי ממש עצוב על האופנוענית. זה כל כך ברור שהיא מנסה לגרום לליפ לקנא בכך שהיא הגיעה עם בחור אחר ונישקה אותו מול ליפ, וליפ אפילו לא קלט והתחיל לדבר איתה על סיירה. לא שאני כועס על ליפ על זה, אבל הוא די חסר מודעות שם.
מעניין מה יהיה עם האחיינית שלה. האופנוענית אמרה שהיא לא מעוניינת לשמור אותה. ובמקביל ליפ והיא מתקרבים. לא שאני יכול לדמיין ממש את ליפ פשוט מחליט לקחת את הטיפול בה (או שיתנו לו).
&nbsp
מה שליפ עשה עם האבא של סיירה באמת היה מגניב. שמחתי שהוא לא פשוט בא להרביץ לו, אלא גרם לאבא להרביץ לו כדי שישלח לכלא.
&nbsp
*איך זה שאף אחד שם לא זיהה את הבן של סיירה? הרי דבי גרה עם סיירה והבן שלה לתקופה מסויימת ועשתה ארוחות משפחתיות עד כמה שאני זוכר.
&nbsp
איפה פרני כל הפרק הזה? עדיין עם הסבתא?
&nbsp
אחד הקטעים ההזויים בפרק זה כשדבי מגיעה הביתה עם הידיעה שהיא אולי צריכה לאבד את אצבעות הרגל שלה - וליאם מסתכל באנטרנט על אי בקאריביים שהוא יסע אליו לשיט יאכטות.
מה בעצם קרה עם פרנק והאבא העשיר?
אני נעתי בראשי בין מצב שבו פרנק ינסה לתחמן אותו בשביל כסף, מתכנן לשדוד אותו כשהוא בחופשה, או פשוט יבקש להצטרף לליאם לחופשה.
&nbsp
פיונה מאוד מסכנה עם המניאקית הזאת שתובעת אותה (את הבעל בכלל לא רואים).
וגם לי היה קשה עם עניין הכלב הכלוא. יחד עם זה לאחר הכלב נעשה לי גם נורא עצוב על הילדים של האישה ההיא שעכשיו לכודים בדירה הזאת בלי מים.
לא ברור לי למה פיונה לא הביאה את קווין, איאן וליפ כדי פשוט להפיל את הדלת ולהוציא אותם בכוח. או לפחות לקחת את הכלב חזרה בכוח.
באופן כללי אני מסכים שאין בסיפור הזה מידת דרמה שמרגישה מתאימה לעונה של שיימלס קרוב לסוף.
&nbsp
האם איאן הפך רשמית לסמל דתי? האם הוא עדיין עובד באמבולנס?
האם מישהו תהה אם יש אולי עוד אנשים בואן שהם הבעירו? (אני ממש חשבתי לרגע בזמן שהוא עלה בלהבות שנראה שיש אנשים בפנים).
אהבתי את שיטת ההתנגדות הפאסיבית שבה הם הצילו את הנער בהתחלה. הסיום עם הבערת הואן היה ההפך הגמור. אבל לא ברור האם זה הקטע לראות את ההקצנה. כל העניין הזה מוקצן הרבה יותר מידי ומרגיש לא קשור לכלום כמעט כאילו זה עלילת קווין-ורוניקה-סבטלנה (ואני אפילו לא רוצה לדבר על זה).
&nbsp
אני בעצם שמח שלא ראו את טרוור בפרק. ראשית כי אני לא רוצה אותו קשור לטירוף של איאן האל. שנית כי עכשיו שהתחילו פרקים של The Fosters זה פשוט מבלבל אותי יותר מידי עם הדמות שלו בסדרה ההיא

didalf

Well-known member
שאלה טובה

באמת איפה פרני?
ודבי לא הייתה בבוקר כשהבן של סיירה בא ואף לא זיהה אותו, היא הייתה בבית חולים, פיונה אמרה שהיא הולכת לקחת אותה.
&nbsp
אממ לא חשבתי על זה אבל אני לא חושבת שהיו עוד אנשים בואן, אני חושבת שהם יצאו לקחת את הילד. אבל עכשיו אני לא בטוחה 100%.

הכוכב הבא

רק אני שמתי לב שבן אל נהיה לוחמי פתאום?...היום אפילו ציינו את זה בכותרת של הפרק חחחח
אני דיי בטוחה שזה בגלל שכל הזמן יורדים עליו שהוא לא חכם במיוחד וחסר דעה.. הויכוחים שלו לא ממש אמינים בעיני...דווקא אהבתי אותו לפני ששינה כיוון. לדעתי נתן ביקורת בונה ומכבדת...עכשיו זה סתם נראה כמו הצגה. וזה לא פייר שהם מקבלים קול אח לשניהם (למרות שגם זה יותר מידי חח)
&nbsp
1. דו קרב בין מרגי וחן אהרוני. המשימה שקיבלו היא להתחרות בקרב דואטים מול זוג נוסף- עדן ואדווה.
*לדעתי שילוב הקולות של מרגי וחן לא היה טוב יחד, העדפתי כשכל אחד שר חלק מהשיר ולא כששרו יחד. זה היה נשמע מאוד לא מקצועי...
*הביצוע של עדן ואדווה היה הרבה יותר טוב לדעתי...הם גם השתלבו יפה יחד..ממש אהבתי את עדן, אדווה קצת זייפה...
&nbsp
מרגי וחן ניצחו. בן אל סתם היה מגעיל.
&nbsp
2. דו קרב בין ריקי נגדחוזה. המשימה שלהם היא לשיר שיר של אחד העלילים שלהם.
*חוזה שר ממש יפה...אהבתי ששר באנגלית והשיר היה שונה ממה ששר עד עכשיו...ממש נהנתי (וזה גם שיר שאני מאוד אוהבת). ואז הוא שר בספרדית
השופטים הקשיבו מהתחת או משהו???
מה אביבית עשתה שם?????
מבחינתי היא מייצגת את הרמה הנמוכה של התוכנית.
* ריקי הייתה אחת האהובות עליה והביצועים האחרונים שלה היו פשוט לא טובים...לא יודעת מה קרה..הפעם הסכמתי עם קרן..
&nbsp
ריקי ניצחה.
&nbsp
3. דו קרב בין רווית לשי וגלעד. המשימה שלהם היא לעשות חפלה.
*רווית שרה את ת"א של עומר אדם מאוד לא אהבתי את הביצוע והעיבוד. לדעתי היה פשוט רע. השיר הקפיץ כי הוא שיר מקפיץ...הביצוע שלה- פחות. בן אל שוב ניסה להוכיח שיש לו דעה והוא "אמיתי" למרות שהסכמתי איתו חחחח
*שי וגלעד עשו חפלה אשכנזית :) הביצוע שלהם היה הרבה יותר טוב משל רווית לדעתי... אני חושבת ששי זמר הרבה יותר טוב וגלעד ממש הורס לו..לא מבינה למה הם שרים יחד ולא לחוד..הראל- אין סיבה ובגלל זה הם לא מוצאים אותה.
&nbsp
רווית ניצחה.
&nbsp
4. דו קרב בין האווי לבין נטע . במשימת עיניים קשורות (מה זה השטויות האלה??)
אני מאוד אוהבת את שניהם ואני אתבאס לא משנה מי ינצח...
*זה היה כל כך שקוף שהאווי ישיר לאמהות שלו...צפוי. הוא בחר שיר ממש יפה אבל הביצוע היה לא טוב, במיוחד בסוף.. :(
עוד פע סטטיק ובן אל התווכחו
בן אל כל כך התאמץ להגיד דברים שליליים..
* נטע גם שרה לאמא שלה. טוב אין לי מילים. היא מדהימה אבל הביצוע היום היה פשוט מוזר והזוי...אם הייתי שומעת את זה ברדיו, הייתי מעבירה תחנה..היא באמת הזכירה את ביורק וממש לא סבלתי אותה (הקליפ עם הפירסינגים עושה לי צמרמורת עד היום).
אני גם חושבת שהיא יכולה לזכות באורויזיון אבל לא אהבתי את הביצוע שלה היום. בן אל שוב היה דוחה. יש צורה להעביר ביקורת...ואממ..חוסר מודעות עצמית.
&nbsp
נטע ניצחה.
&nbsp
השופטים צריכים להעביר 3 מתוך ה5 שלא עברו וה2 הנותרים ילכו למשימת הדחה.
הם בחרו ששי וגלעד וחוזה יעמדו להדחה...
לא השמיעו את הביצועים חוץ ממה שניות אבל לשמחתי חוזה נשאר והם עזבו...לעתי שי היה מצליח הרבה יותר אם היה שר לבד.
ואז היס מקס חתך לי את הסוף אבל אני לא חושבת שהפסדתי משהו מעניין...
&nbsp
פרק ממש ממש ארוך...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

ראיתי מי עזב...

זה חתך לי אחרי אז חשבתי שאולי הפסדתי משהו חשוב כמו עוד ברבור של בר או משהו

Don Nirtin

New member
... אבל בר לא מנחה את הכוכב הבא.

הפסדת רק כמה שניות של תודה רבה למתמודדים, קצת בול/שיט של המודחים, ונתראה בשבוע הבא.
&nbsp
זהו.

Don Nirtin

New member
טוב לפחות לי יש על מה להסתכל

בניגוד לתכנית השנייה שאין שם יותר מדי על מה להסתכל.

למעלה