דיוני סדרות לתחילת שבוע

את הצעיר

המבוגר כבר לא בין החיים...
ואם הוא היה אונס את המבוגר זה כבר היה יותר מדי מזעזע

Reutk

Active member
ובלי קשר גם העלילה של מיגל היא אחת המעניינות בסדרה

מפליא אותי שבכל הדיונים הרבים פה בכלל לא מתייחסים אליה, או שכן
? לא קראתי הכל.

יכול להיות שבהמשך זה נהיה מעניין יותר

בינתיים לא קורה איתו משהו מיוחד...

didalf

Well-known member
אני גם מאד אוהבת את מיגל והעלילה שלו

הוא הדמות הרביעית האהובה עליי.
אבל אני בעיקר מגיבה לשיר והיא לא ממש מתייחסת אליו ואני לא זוכרת הרבה בעצמי.
וגם כל החפירות שלנו היו בנושא אחד בלבד, אז זה שלא שהתעלמנו רק ממיגל.

1Shir

New member
אני יכולה לומר על עצמי לגבי מיגל אלוורז (אני רק בחלק השני של

העונה הרביעית) שרוב הזמן ממש לא אהבתי אותו, ומדי פעם יותר בסדר (דווקא עכשיו אולי מתחיל להיות מעניין איתו, לא מפרטת).
עד עכשיו הוא לא מהאהובים עליי. אבל אולי הכותרת שלך מתייחסת גם לעונות האחרונות.

Reutk

Active member
לא. האמת היא שהתייחסתי בכלל לעונה ה-1 מה שבלונדי ראה.

לפחות, אני מקווה שאני זוכרת נכון וזה אכן קרה בעונה הזאת.

twisted nerve1

New member
קצת תגובה

1. כן על הפסקה האחרונה!!! לא מבינה מה יש לא לאהוב בביצ'ר, קלר וריאן. אני בהחלט בעדם בתור שלישיה עם הרעיון שהצערת

אלוורז פשוט לא זכור לי יותר מדי חוץ ממשהו מאוד ספציפי שאני זוכרת שעשה אבל לא חושבת שהגעת אליו כבר.
2. בנוגע ל"לא הבנתי למה הפריע להם שהם מתנשקים- זה אסור?!" - אז בדיוק היה לנו דיון על זה בשרשורים שאתה לא יכול לקרוא. אני אעתיק פסקאות רלוונטיות בקשר לזה ומי אמר מה.

אני:"כאילו מה אכפת לסוהרים אם אסירים מתנשקים או מתחבקים?"
עדי: "דווקא לא מפתיע אותי במיוחד
בצד המקצועי, אני מניחה שיש להם הנחיה למנוע כל סוג של מגע פיזי בין אסירים, אבל בתכלס זה רק תירוץ לדעתי לזה שא' הרבה מהם פשוט מניאקים והם נהנים מהתעללויות קטנות כאלה באסירים, וב', הרבה מהם הומופובים ברמה כזאת או אחרת."
אני: "לגמרי הסיבות שאמרת הם יכלו להעלים עין כי תכלס זה באמת לא פוגע.
שיר: "אתן באמת חושבות שזאת טעות? הם לא בכפר נופש, הם במוסד סגור,
בכל מוסד סגור במציאות שיש בו פיקוח ולא סתם זורקים אותם שיהרגו אחד את השני יש איסור מוחלט על יחסים אקסקלוסיביים ולמרות שזה נורא מבאס (באמת!!!) זה חובה כי א. אף פעם אי אפשר לדעת מתי זה בכפייה ומתי לא ולאיזה ניצול ו/או התעללות זה מוביל ב. זה כוח על אסירים אחרים וגם יכול להוביל לקנאה ג. זה עוד מטבע סחיר ושום דבר טוב לא יכול לצאת מזה ד. נגיד שבאמת איזה יופי יש כאן אהבה טהורה והכל דיסני אבל מה קורה כאשר מישהו שובר למישהו את הלב למה זה יכול להוביל?
אל תשכחו שהם לא באו למסיבה ולבילוי, הם באו להיענש ו/או להשתקם (אני לא מתייחסת רק לבתי כלא גרידא), ולרומנים לא צריך להיות מקום בעניין הזה (ושוב זה מבאס מאוד מאוד).
דווקא ככל שפחות אכפת מהכלואים נותנים להם לעשות מה שהם רוצים ואז יש גם רומנים אבל נלווה לזה גם המון זוועות אחרות. "
עדי (בשרשור החדש): "יש משהו בה שאת אומרת. זה די נכון. אבל זה גם לא לגמרי סותר את מה שאני אמרתי. רוב הסוהרים פה הם לא כאלה צדיקים ומקצועיים והם מעלימים עין מדברים הרבה יותר חמורים כשזה נוח להם. וגם עושים בעצמם דברים גרועים יותר. וחוצמזה שמכפת לי נהלים אני רוצה נשיקה"

ואני מסכימה עם עדי
(למרות שהסיבות של שיר, אז יש בהן משהו
)

didalf

Well-known member
אני לא יודעת למה

אבל איך שהעתקת את כל התגובות לשיחה אחת מצחיק אותי משומה

didalf

Well-known member
הרגע סיימתי

יכולת לכתוב לפניי את יודעת.

1Shir

New member
לא העתקת את התגובה האחרונה שלי (לא שזה משנה אבל הנה):

"לגבי הסוהרים, זה נכון, הם מפעילים שיקול דעת / אינטרסים, ובאמת לפעמים שם הם פחות מעירים על מגע בין אסירים, יש קטעים שיותר וקטעים שפחות. אבל זה שזה עקרונית אסור זה ברור בעיניי."

זהו זה מה שהזוי

נשיקה מפריעה להם אבל זה שאונסים שם על ימין ועל שמאל,
מפוצצים מכות, רוצחים, סמים וכו'
מזה הם מתעלמים

didalf

Well-known member
אל תתייחס לניר

ביצ'ר קלר וריאן (ומיגל) הם הדמויות הכי מעניינות וניר לא מבין כלום ואני לגמרי תומכת בספינאוף פנטזיה שלך

&nbsp
אוי הקטע שאדביסי אונס את שיבטה הצעיר היה אחד המטרידים.
&nbsp
חחחח מצחיק שגם אתה מתלונן על זה שהסוהרים מפרידים בין קלר וטובי כשהם מתנשקים, היה לנו דיון על זה, שמיקי כבר העתיקה לך ברוב נחמדותה.

למעלה