דיוני סדרות לתחילת שבוע

מסע בין כוכבים: דיסקברי
פרק 1X12
HOLY SHIT

היו כבר טוויסטים והפתעות בסדרה, אבל דבר כזה...
נדירות מאוד הסדרות שבכלל אי פעם עשו כזה טוויסט.
&nbsp
לורקה היה מאז ומתמיד מיקום המראה!
&nbsp
ומה שהופך את הגילוי הזה למדהים במיוחד, זה עד כמה זה הגיוני.
כל הסדרה לורקה היה הרבה יותר מידי אפל בשביל קפטן בפדרציה. החל מפרק 3 (הפרק הבו הכרנו אותו לראשונה). הרושם היה שהוא פשוט מאוד פרקטי בניסיון לסיים את המלחמה, אבל זה היה חייב להיות יותר מזה.
עצם זה שהוא לא הציל את הארי מאד כשהוא וטיילר ברחו מהספינה הקלינגונית היה הרבה יותר מידי אכזרי בשביל קפטן סטאר פליט (לא משנה כמה הארי מאד היה נוראי).
בנוסף יש את האדמירלית שאמרה שהוא השתנה כל כך בשלב מסוים.
והדבר הכי גדול שהטוויסט הזה מסביר זה אחד הדברים המרכזיים בכל הסדרה - למה לורקה בכלל הוציא את מייקל מהכלא. לא ניתנה שום סיבה שבאמת ממש מצדיקה למה הוא היה חייב דווקא אותה. עד עכשיו.
כל תוכנית המתקפה על הספינה הקלינגונית שדרשה המון קפיצות, ואז התוכנית כשהם הגיעו "במקרה" ליקום המראה.
&nbsp
והגילוי היה כל כך מעולה.
&nbsp
חוץ מזה...
אמפרטור ג'רג'ו מגניבה (מה זה הדיסק המעופף הזה?)
סטאמטס בחיים וקאלבר עדיין מת (אבל אני מחזיק תקווה שאיכשהו הוא כן יחזור לחיים בעזרת פטריות).
סטאמטס של עולם המראה חזר להכרה. מה התוכנית הזדונית שלו? (והאם גם לו יש קאלבר?)
והקלינגונית טיפלה בטיילור/ווק. אבל האם עכשיו הוא יותר טיילור או יותר ווק?

dory141

New member
קראשינג- 2 פרקי הפתיחה

פרק 1: פיט מנסה להתאושש מהפרידה הסופית מג'ס, מזה שהוא גר עם ליף, המורה ליוגה שבגד בה איתו ואף משנה מעט מהרגליו. למרות שהוא נוצרי מאמין, הוא משתחרר מעט, מואף שוכב עם קומיקאית מתחילה בשם אלי שהוא פגש במועדון שבו הוא מופיע. בנוסף, הוא גם התחיל לעבוד בחנות גלידה שכונתית.
פרק 2: פיט נזרק אצל אלי, הקומיקאית מהפרק הקודם. הוא מתעורר שיכור לחלוטין, חובר לליף ומנסה להשתחרר קצת. בנוסף, הוא גם מקבל צ'אנס כסייד קיק בתוכנית אירוח מדעית.
לדעתי, הבעייתיות של פיט נובעת, מכך שהוא לא מצליח להשתחרר מהחינוך שלו. כאדם שגדל כמאמין בדת, קשה לעמוד בפיתויים שהחילוניות מציעה לו. כפי שרואים אצלנו אצל חוזרים בשאלה, כנראה שגם נוצרים בארה"ב ובמדינות אחרות עוברים תהליך שקשה לעכל. ליף ממליץ לו "לעצור את הזמן", להתבונן פנימה ולזרום, אבל פיט הוא לא טיפוס זורם. כל החלטה שלו, הוא מצטער עליה או מתייסר עליה. וכאן שורש הבעיה. בלי קשר, זה מצחיק כי זה קורה למישהו אחר...

X פקטור

בסהכ 2 ביצועים והתוכנית נמשכת 38 דקות...כמובן שזה כולל פרסומות ואת בר מברברת בלי הפסקה. כאילו שלא יכלו לדחוף את זה לפרק של אתמול במקום כל השטויות של בר ועוד כל מיני דברים מיותרים...
ומה נסגר שמביאים כל מיני זמרים להופעות אורח?...הפעם זאת דקלה שנראתה לי מאוד מתנשאת ולא ממש אהבתי אותה..
&nbsp
דו קרב בין רעות ולין, 2 מתמודדות של שירי...
&nbsp
רעות- יש לה קול מדהים וחזק..לא ממש אהבתי את העיבוד שלה לשיר אבל היא זמרת מדהימה.לדעתי רעות ניצחה בלי בעיה בכלל...
&nbsp
לין- יש משהו שאני ממש לא אוהבת כשהיא שרה...לא יודעת מה אבל זה לא נשמע לי טוב...
&nbsp
ואז דקלה שרה...אני מתה על השיר הזה אבל דווקא בלייב הוא היה נשמע הרבה פחות טוב...
&nbsp
שירי שיחקה אותה מתקשה ובסוף החליטה להדיח את רעות. היא צדקה שלא מגיעה לה לעמוד להדחה ובטח שלא הגיע לה להיות מודחת.
שירי עשתה טעות והיא #%^&**%#$
&nbsp
ואז בר ברברה ומחקתי.
&nbsp

Reutk

Active member
באסה

בר בסוף, "אני חייבת לחזור על דברי השופטים..."
לא, את לא חייבת. זאת בדיוק הנקודה שאת ממש אבל ממש לא חייבת! והקטע שאני דווקא אוהבת אותה היא ניראת ממש מקסימה רק ההנחייה שלה משעממת טילים.

noamlah

New member
לא מת על דקלה כזמרת

אבל בפרק הזה העלתה לי חיוך כשפוצצה את הבלון

כן, לא יקרה כלום, לא יקרה שום דבר אם מישהי תודח מהתכנית, זה לגמריי בסדר, לא סוף העולם

היה מצחיק לראות את השופטים וההפקה פוחדים על המתח שהם יוצרים, שלא ייהרס להם: "אבל את לא מבינה, הן עברו איתנו כברת דרך, שתיהן פה ופתאום אחת לא תהיה"

משה הכי הגזים כשאמר: "זה בשבילן עניין של חיים ומוות"

והיא נשארה בשלה ואפילו הודיתה שהיא לא צופה בתכנית באופן קבוע וזה למעשה פעם ראשונה שהיא שומעת את רעות
כל הכבוד דיקלה, הייתה הדבר היחיד האותנטי בתכנית הזאת שהזיוף בה עלה לרמות חדשות

אני גם לא מאמין שהטקסט של המתמודדים אותנטי, לא מאמין שהמשפט: "זה ממש כמו לבחור בין הילדים שלך" יצא מהם
וגם לא מאמין שים הולך להתאלף בחדר השיפוט מהמתח שקורה
"עוד מעט מישהי מהן תודח ולא נראה אותה יותר"
אפשר לחשוב שהיא מתה

שירי בעצמה אמרה לא פעם אחת כמתמודדת בכוכב נולד (ואני זוכר את זה טוב כי הייתי ילד מתלהב בן 16 בזמנו שעקב אחריי כל כתבה שלה והופעה שלה בטלוויזיה) שהתחרות לא באמת מעניינת ובסופו של דבר מי שיש לו את היכולות והרצון יצליח, גם בגמר אמרה שזה לא באמת מעניין אותה והיא רק רוצה לעשות כיף - לכן גם בחרה בדון קיחוטה שכולם ביכרו
לכן במיוחד ממנה מעצבן אותי הזיוף פה

ונכון שזה לא כוכב נולד שהיה לה מונופול על תכניות המוזיקה וצריך איכשהוא להגדיל את הדרמה והחשיבות בשביל לצבור רייטינג ועדיפות על תכניות אחרות

אבל בדה ווייס (אני נמנע מצפייה בכוכב הבא) למשל אין את כל המנייארות שלהם, לא ראיתי אף שופט בוכה ומתפטל בכסאו, שם יד על הפנים ומנסה להוריד דמעה בגלל שהולך להדיח מתמודד

דקלה נשמעה הרבה פחות טוב בלי הפלייבאק...ממש התאכזבתי..

ואני מסכימה שדה וויס ואקס פקטור הרבה יותר מקצועיות מהכוכב הבא..היא סוג של בדיחה לדעתי..

אני חושבת

שבדה וויס המבט של שלומי אומר הכל. שלומי כל פעם שהוא צריך להדיח מתמודד הוא מתפתל בכסאו מחזיק את הלב ואומר קשה לי. ולא משנה כמה פעמים עשיתי את זה. מילים של שלומי.
אני לא חושבת שהיה זיוף. אני חושבת ששירי באמת אוהבת את שתיהן והיה קשה לה לבחור. בסופו של דבר היא נשארת רק עם מתמודדת אחת ואם היא רוצה להגיע לגמר היא צריכה לבחור נכון. אני לא הייתי בוחרת את לין, שסוף סוף הבנתי על מה הם מדברים כשהם אומרים תדר. זאת עוצמת הקול שלה שיכולה לשבור חלונות אם זה בעוצמה גדולה מידי. אני לא מתחברת לתדר המוגזם שלה. זה יותר מידי בשביל האוזן שלי, ודווקא בביצוע שלפני ההדחה שהיא החלישה את עוצמת התדר שלה לרמת הגיונית, דווקא אז כן נהניתי מהשיר.
ובסוף דקלה אמרה לה שעכשיו נגמרה התחרות ומתחילים החיים המוזיקליים האמיתיים, ושירי הנהנה בראשה ואמרה זה בדיוק מה שרציתי להגיד. אז איפה הזיוף פה?
כן, המשפטים של המתמודדים באמצע התחרות מאוד מעצבנים, וגם אני לא חושבת שהם אותנטיים.
אני לא חושבת שליצור מתח זה מזויף זאת התחרות. ושאלמוג בכה כשהודח ביחד עם אחיו עידן, אמר לו סאב, לא לבכות זאת רק תחרות. הכל בסדר.
אני חושבת שמשפטים זה כמו רק תחרות נשמעו גם מפי השופטים הרבה פעמים, פשוט עצבן אותם שדקלה לוקחת את התחרות הזאת כל כך בקלות ולא ברצינות כמו שקיוו בהפקה
והיא גם די זרקה בשיר שהיא נתנה. ראו שזה לא מכל הלב.

noamlah

New member
יכול להיות גם שזה גם קשור למתמודדים

בדה ווייס שהם לא צעירים ורגשניים כמו בתכנית הזאת וההדחה יותר קלילה
לפעמים זה אפילו בקיצוניות לצד השני כמו הסולנית של לולה מארש שמחייכת לה באלגנטיות בזמן שאביב מדיח אותה בהסבר שהיה גורם למתמודד ממוצע בX פאקטור להתייפח שעה
https://www.youtube.com/watch?v=hBrbx7QiCUk

אבל הנה, גם אצל שלומי, הנה דוגמה למשל:
https://www.youtube.com/watch?v=S_FKud8i1RU
נכון שהוא רגשן ונכון שנקשר למתמודדים שלו אבל כשמדיח מדיח עניינית
בלי פאוזה ארוכה, בלי יד על הראש בלי שאחד המנטורים האחרים אומר לו: "שלומי, זה בסדר, תהיה חזק"
מי נשאר? יאיר או אור? יאיר! וזהו, חלאס

יש מן מגמה חדשה בריאליטי, כמו שפעם הייתה מגמה של "השופט הרע הקשוח" שלאט לאט נעלמת וממתנת את עצמה, עכשיו מנסים לדחוף לנו בכל הכח, בעיקר במאסטר שף ובX פאקטור שיש איזהשהוא קשר סימביוטי, כמעט משפחתי או אולי אפילו יותר ממשפחתי בין השופטים, או כמו שקוראים לזה עכשיו המנטורים למתמודדים, הם בשבילם כמעט הכל ובשלב מסויים זה כבר נהיה לא אכיל
גם מבחינת תחושת עודף סוכר וגם מבחינת אמינות
יצא לי לראות קצת מהעונה השניה ושירי הציגה את אחת המתמודדות שלה שעלתה לשיר: "קבלו את הזמרת הכי טובה ששמעתי בחיים שלי"
באמת שירי? באמת?
גם למאסטר שף וגם לX פאקטור לא יזיק לקבל קצת פרופורציה

יש משהו במה שנאמר

אני לא צופה במאסטר שף זה באמת יותר מידי בשבילי, למרות שאני מתה על ריאלטי אוכל.
לגבי אקס פקטור, אני חושבת שההגזמה היא עכשיו, שצריך למרוח זמן, שיש פיצול בין הערוצים. זה קצת פגע בטילוויזיה הפיצול הזה.
פתאום קיבלנו שני פרקים על תוכנית אחת. ופתאום אקס פקטור משתלט על כל השבוע. כאילו, אוהו, זה ממש יותר מידי.

לא לסגור אבל גם לא להמאיס

כמה פרקים בשבוע אפשר לראות אקס פקטור? תנו גם תוכניות אחרות

אני לא חושבת שדקלה בכלל היתה צריכה לשפוט...

בניגוד למירי שבאמת באה נקייה ונתנה ביקורת, הרגשתי מדקלה זלזול וכאילו חוסר הערכה כי זאת תוכנית טלויזיה ולא "זמרים אמיתיים"...אולי זאת סתם תחושה שלי...
&nbsp
שירי לדעתי ידעה מהתחלה מי תודח.
לפי כללי המשחק, הביצוע הטוב יותר אמור לעבור. לא מי שהיא חושבת שיכולה להצליח בחוץ...אם לדעתה רעות נתנה ביצוע טוב יותר משל לין, רעות היתה צריכה לעבור.
&nbsp

נכון

היא באמת באה בנימה מזלזלת ומתנשאת.
יש עוד שיקולים חוץ מביצוע טוב. למשל, שירי רוצה לנצח בגמר והיא חושבת, לא לדעתי, שלין תביא אותה לשם.

רוזי,

בגלל הפיצול החליטו להאריך את שלב המתח בהדחות ראש בראש. שימי לב שמתחילת התחרות מודחים שניים. אחד בפרק עצמו. ואחד בפרק מיוחד שבו שני מתמודדים שרים שיר הדחה, ואז מדיחים. עכשיו כל הסיפור הזה לוקח עשר דק בערך. מביאים את בר שטוחנת במוח איך אתה מרגיש וכו', עוד חמש דק הלכו. מה יעשו עם שאר הזמן? אז החליטו להביא זמר אורח, גם כשובר שיוויון וגם שיתן הופעה קטנה, שיר על הבמה, ואוולה (כמו שתמיד אהב להגיד פטריק ג'יין מהמנטליסט) יש להם תוכנית של חצי שעה כולל פרסומות. שכמובן מצולמת באותו זמן כמו התוכנית הראשונה. שימי לב שכולם לובשים את אותם הבגדים.
רעות באמת מוכנה כבר לקריירה בפני עצמה, האם יש לה את האומץ? הרצון העז לקחת את זה צעד קדימה? לא נראה לי.
נצטרך לסבול את לין והתדר החזק שלה עוד קצת זמן.
ועברי על אף כל הביקורת שנשמעת לעברו. היחיד שמצליח להחזיק נבחרת של ארבעה מתמודדים. הוא מנטור חזק ויודע לעבוד עם הצעירים.

למעלה