דיוני סדרות לתחילת השבוע

נמרוד2016

New member
התחלתי לצפות בתאג"ד
:

זה תוכן נחמד וקליל, לא דורש יותר מדי סבלנות והשקעה, מישהו/י עוד צופה?

מילי08

Well-known member
לא ממש. לפעמים אני רואה כמה פרקים כשאין משהו אחר

אבל זה לא מצליח להלהיב אותי

מילי08

Well-known member
ממשיכה עם the boys

איזה פרקים ארוכים.. אבל אני נהנית והזמן עובר לי. שמחה שהתחלתי אותה. &nbsp הדמויות מתחילות להיות יותר עגולות, בעיקר הגיבורי על. כלומר, מאוד ברור שהם רחוקים מלהיות מושלמים אלא הם בני אדם הם המון פגמים ובעיקר חוסר בטחון מה שגורם לי להיות קצת פחות נגדם, אבל רק קצת. הומלנדר הוא טיפוס די קריפי. מאוד שליו כביכול ובשליטה עצמית, אבל זה מה שהופך אותו למסוכן, כי כשהוא יאבד שליטה זה יהיה מכוער. ו- וואי, היחסים ההזויים/ קינקיים שלו עם סטילוול.. אמא'לה (תרתי משמע). ל- deep (אם כבר תרגמו ל- מעמקים, למה לעזאזל הוסיפו ה' הידיעה בהתחלה?) קשה לי לסלוח בגלל שהוא תקף מינית את סטארלייט, אבל מצד שני הוא ניסה להציל דולפינים (בלי הצלחה. איזה חסר כישורים). קווין מייב - אני בעדה כי היא נראית לי בדרך הנכונה. אני רק מקווה שהיא לא תחליט להפוך לרעה לגמרי כדי לא להתמודד עם הקשיים. איי-טריין - חתיכת מניאק בוגד. איך עשית את זה לבחורה שאהבת? &nbsp מהצד השני, הבנים או החבורה או האנטי גיבורים, בינתיים מוצגים קצת כשטחיים ועוד לא נחשפנו לרבדים השונים שלהם. תומר קאפון מצליח לא לעלות לי על העצבים יותר מידי. עדיין אין לו מגוון הבעות, אבל לפחות הוא לא נראה מיוסר. בוצ'ר - די יאמי... מעבר לזה אין לי שום דבר להגיד עליו..

dory391

New member
למה נשים רוצחות- פרק 1
לא שמתי ספוילר, כי החלטתי אחרי 27 דקות שזה לא בשבילי. מתקתק מדי. אני מעדיף נשים שלא שואלות הרבה מדי ופשוט יורות, כמו וילאנל בלהרוג את איב.

dory391

New member
לא אהבתי - ראיתי בעבר שני פרקים
וזאת למרות שאני מעריך מאוד את אידריס אלבה מהסמויה וממספר סרטים שראיתי.

למעלה