דיוני סדרות לסוף שבוע

didalf

Well-known member
לגיון 2X02

1. רק עכשיו קלטתי שסיד מחליפה גוף עם חתולה. באמת לא הבנתי את הסצנה המוזרה ההיא בפרק הקודם שהיא החזיקה חתולה וליקקה את עצמה.

2. אוקי היה מעניין להבין שלני כן אמיתית. בעונה שעברה נראה שהיא איזשהי תודעה מדומיינת של דיוויד, ולכן היה לי מאד מבלבל למה בעצם גם אוליבר רואה אותה אם הוא מעולם לא הכיר אותה. כאילו אני הבנתי שהיא הייתה אמיתית בבית משוגעים ומתה שם, ואז פארוק השתמש בפנים שלה במוח של דיוויד לתעתע בו, אבל זה עבד רק במוח של דיוויד כי הוא הכיר אותה. והיום מסתבר שלא רק שהיא הייתה אמיתית ומתה, אלא שפארוק משתמש בגוף שלה והיא רוצה שהוא ישחרר אותה ויתן לה גוף חדש, ושהיא בנאדם אמיתי (אפילו שהיא מתה) עם רצונות משלה. אני מתה על אוברי פלאזה

3. בסוף שקארי שרה טרלהלה כדי לשחרר את קרי אז היה כזה פלשאבק שלהם או משהו - קארי הקטנה לבשה בדיוק אותו דבר וזה הצחיק אותי. בכללי אהבתי את העלילה איתם ואני אוהבת את הקשר הבאמת מיוחד שלהם.

4. בינתיים הדבר היחיד שקצת מציק לי זה האיש עם הסל על הראש והעוזרות המשופמות שלו, כי זה מרגיש כבר מוזר מידי ובשביל הגימיק בלבד וקצת מגוחך. אם כי היום למדנו שהסל הזה זה בעצם מסכים.

5. אהבתי את ההסבר הקצר על תפיסת המציאות, והקטע הזה שהראו את אוליבר מלמד ילד ירוק ואדום הפוך.

6. אני במתח לגבי הכל. ואני ממש אוהבת את הסדרה הזאת. כל שוט בה כ"כ יפה. וגם היו הרבה דברים שהצחיקו אותי שאני לא זוכרת לפרט.

הייתי צריך לכתוב אתמול

היו כל מיני דברים שרציתי לכתוב על הפרק, אבל הייתי הרוג ונפלתי לשינה. ועכשיו אני לא זוכר הכל.
&nbsp
2. זה באמת גילוי מעניין שלני היא "אמיתית". כלומר זה לא שהיא ממש לני. אבל אני מניח שזה פשוט הוכנס כדי להסביר למה באמת לני עדיין קיימת בראש של אוליבר כשהרי היא הייתה בראש של דייויד כי הוא באמת הכיר אותה. בפועל נראה לי שהסיבה שהיא עדיין שם היא שהסדרה לא רצתה לוותר על אוברי כי היא מעולה.
&nbsp
4. אני אוהב את העוזרות המשפמות. מעניין היה לגלות שהן בעצם אנדרואידיות.
אבל מתי גילינו שהסל הוא מסכים? כנראה פיספסתי את זה.
&nbsp
5. כן, זה אחד הדברים שהסדרה עושה מעולה, ההסברים האלו לגבי רעיונות.
רק עכשיו גיליתי שמי שעושה את הקריינות בקטעים האלו הוא ג'ון האם (מד מן)
&nbsp
בין הדברים המצחיקים הפרק היה כשקלארק (זה עם הפרצוף השרוף) אומר לדייויד שאולי יכניס עוד כלי כתיבה לפרצוף שלו - תזכורת לכך שדייויד העיף עט לתוך הלחי שלו בפרק הראשון של הסדרה.
&nbsp
קצת יותר מוסבר לגבי למה סיד מהעתיד רוצה שדייויד יעזור לפארוק - יש איום גדול יותר שמאיים לגרום למשהו אפוקליפטי הרבה יותר, ופארוק בעצם יוכל אולי לעזור נגדו.
זה גורם לי לתהות האם ייתכן שפארוק בעצם לא אחראי על העניין עם האנשים שקפואים ורק נוקשים את השיניים שלהם? לא בעצם ראינו אותו גורם לזה.
&nbsp
אגב, לסיד מהעתיד חסרה יד, או שזה רק נראה ככה?
ולמה היא מתכוונת שדייויד בעתיד שונה?
&nbsp
גם גילינו יותר מידע לגבי היכן הגוף של פארוק - איזשהו מסדר של נזירים החביא אותו. וזה מסביר למה ראינו פלאשים של נזיר כלשהו. אבל מה הוא עושה בסוף בקרב האנשים שנוקשים שיניים?

didalf

Well-known member

2. לא לרצות לוותר על אוברי פלאזה זאת סיבה מעולה

&nbsp
4. היה איזה שלב קטן, נראה לי אחרי שדיוויד וזה עם הפרצוף השרוף והמקל דיברו, שאז ראו אותו במין מסך כזה כמו מצלמות אבטחה ואז זה השתנה לאזורים אחרים במתחם קצת כאילו מישהו סורק מצלמות אבטחה אבל מוזר יותר ואז הלכו כזה אחורה וראו שזה בעצם האיש עם הסל שהחורים בסל הם כמו מסכים שבהם הוא רואה כל מה שקורה.
&nbsp
חחחח כן למשל מה שאמרת על הכלי כתיבה.
&nbsp
לא שמתי לב שאולי אין לה יד, אבל היא באמת לבושה במין של כזה שמסתיר הכל.
&nbsp
רק בסוף הפרק שהראו את הנזיר נזכרתי שראינו אותו בפרק הקודם, לאורך כל הפרק לא קישרתי בכלל.

Reutk

Active member
גם אני לא שמתי לב לקטע

עם המסכים זה ממש מוזר, אני זוכרת שאיש הזה אמר לדיוויד שהם נמצאים בכל מקום אבל את כל מה שהסברת עכשיו על הסל אני לא זוכרת בכלל. חייבת לציין שהאנדרואידים האלה מקריפים לי את הצורה, אבל שהם שרו לדיוויד שיש 63% סיכוי שהוא משקר כל הקטע זה ממש הצחיק אותי, הפרצוף שהיה לו שהם אמרו את זה וגם מה שהוא אמר, נראה לי משהו כמו, 'וואו זה הרבה.'

didalf

Well-known member
בכללי

התגובות של דיוויד לאנדרואידים מצחיקות.

הטופ מודל הבאה 24- פרק 14

טוב, אז היה די מעפן...
הדיחו את שאניס אחרי שלא הלך לה במדידות אצל המעצב.
אח"כ היו צילומים לפייפר מגזין והראן וויי האחרון.
ואז החליטו להדיח את קריסטיאנה (לא ממש ברור למה),
אבל ידעתי שהיא לא תזכה...
האמת שכבר כמה פרקים התחלתי לחשוד שבסוף קיילה תזכה,
וכשהיא נשארה מול ג'ינה, זה כבר היה שקוף.
סה"כ העונה הייתה דווקא בסדר, אבל לקראת הסוף היא כבר קירטעה ונמרחה,
ונהפכה אפילו להזויה.
שיהיה.
מעניין אם תהיה עוד עונה...

panda0zombie

New member
אגדות המחר עונה 3 פרק 18 ואחרון לעונה

איזה יופי של פרק

ריפ מת? זהו? חבל אהבתי אותו כל כך

כמעט שכחתי מהמערב הפרוע.. יפה שחזרו לזה.
ג'ונה הקס וזארי.. היה יכול להיות נחמד אם היו מפתחים את זה יותר כי בינתיים זה נראה קצת שטחי. מקווה שיראו מהם בעונה הבאה

ביבו הוא היצור הטהור שכולם חשבו עליו כהמודל שיהרוס את מאלוס זה מדהים כל כך

הלנה מטרויה (תמיסקירה עכשיו) חזרה! איזה חמודה אהבתי אותה

ג'קס נשוי ואבא! למה לקחו את ג'קס של אחרי חמש שנים אבל?

ריי דלוק רצח על נורה ובגלל זה הוא שחרר את דמיאן כדי להציל את נורה. בערך.. מה זה השינוי הזה שעשו פתאום דמיאן הוא בן אדם טוב אחרי שדחפו לנו כל כך הרבה זמן שהוא נורא?
נורה עוד תחזור וכנראה שהיא וריי יהיו ביחד.

אמאיה עזבה. היה צפוי.. היא חזרה לרגע אחרי שהיא עזבה מלכתחילה? הגיוני שכן. עכשיו יש מחסור די גדול בנוכחות נשית בספינה בטח עכשיו כשקונסטנטין הצטרף ווולי עוד לפניו

קאסה או איך שלא קוראים לה היא טובה עכשיו ומשתפת פעולה עם מארי. צריך להשפיע די הרבה על ויקסן אני מניחה

אז גארי וקונסטנטין הם צוות עכשיו? מה שרה שחררה עוד יחד עם מאלוס (או מאליס)?

ברור שהם חזרו לארובה בסוף
הכי נכון

פרק סיום טוב

שום סדרה אחרת לא יכולה לעבור מפרק לפני אחרון שבו נמצא ברק אובמה הצעיר ומסיימים ובסוף נלחמו בצבאות גרילה ובגורילת ענק עם כוחות טלפתיים בכפר אפריקאי בשנות ה90 ואז עוברים לעיירה במערב הפרוע, שם נלחמים בפיראטים, ויקינגים ורומאים וגם בשד ענקי שבשביל להלחם בו יוצרים דמות ענק של בובה.
הסיום בארובה וכשמכשף זורק בפניהם ראש של דרקון הוא יחסית רגוע.
&nbsp
באמת נחמד שחזרו למערב הפרוע עם ג'ונה הקס. וגם נחמד שהחזירו לפרק סיום העונה את ג'קס לביקור יחד עם עוד כמה דמויות ממהלך העונה - חלקם רעים וחלקם טובים.
כמובן שמתבקש היה שאם מביאים את קואסה אז שיביאו גם את ויקסן, אבל די ברור שהשחקנית לא פנויה או משהו לסדרה. זה קצת מצחיק שכל הזמן מדברים עליה ולא רואים אותה.
&nbsp
ביבו היה מעולה.
&nbsp
משום מה ריי נלחם הפרק, אבל בלי החליפה שלו.
&nbsp
אני ממש לא יודע אם ריי דלוק על נורה. זה קצת קריפי עם זה שהוא הכיר אותה בתור ילדה. אפילו בתור מבוגרת הוא עושה רושם מבוגר ממנה.
דווקא הגיוני שדמיאן הקריב את עצמו למען הבת שלו. זה הדבר היחיד שהוא יקריב את עצמו למענו. זה יורת הגיוני מאשר שהוא ילחם במאלוס (מאליס?) בשביל לנקום בשם בתו.
&nbsp
מה הקטע עם השינוי שם של מאלוס למאליס? אני לא יודע אם זאת בדיחה או מה?
&nbsp
באמת יש מחסור נשי על הספינה, אבל בסך הכל העונה היו שלוש נשים קבועות + אווה. זה יותר מאשר בעונות קודמות שהיו רק שרה ועוד דמות אחת. ועונה הבאה עדיין יהיו שרה, זארי ואווה. לא יזיק אם כן יביאו עוד מישהי (אולי נורה תחזור, אולי קואסה).
וולי וקונסטנטין הם רק מפצים על המחסור הגברי של שטיין וג'קס.

panda0zombie

New member
זה היה יכול להיות נחמד

אם היו מביאים את זאטאנה זאטארה לספינה. נראה שהעונה הבאה תתעסק בצד היותר מיסטי של דברים וזאטאנה בהחלט יכולה להיות תוספת טובה בטח עכשיו כשקונסטנטין הצטרף ויש להם היסטוריה משותפת טובה הייתי אומרת
&nbsp
נורה בטוח תחזור לדעתי ואני חושבת שלפי הסצנות שלה עם ריי מכוונים שהם יהיו הרומן האסור מהסוג שהוא נפגש איתה בסתר כזה כי שאר הספינה תתעצבן עליו
ריי באמת נראה מבוגר יותר. זה רק המסך שלי או שמתחיל לו גם שיער לבן? ברנדון ראות' לא כזה מבוגר אפילו הוא כולה בן 38
&nbsp
נראה לי שהמאלוס מאליס זו בדיחה בעיקר.. רנדומלי
&nbsp
בהתייחסות למה שאמרת בהתחלה.. שום סדרה לא יכולה לעשות את המעברים המגוחכים והחדים האלה.. חוץ מאגדות המחר כי הם פסיכיים ברמות. ורואים את זה כששרה אמרה "אנחנו נלחמים בצבא של ויקינגים, רומאים ופיראטים" עם חיוך קטן על הפנים כאילו הכותבים מתים על זה

Lion_Heart

Well-known member

ביבו היה כל כך מתוק והרסני!
הלנה מטרויה הפכה ל WONDER WOMAN...
אם אין גופה ריפ לא מת...וגם אם יש גופה אז...כן

אותי מענין מי אישתו של ג'אקס

דמיאן לא ממש הפך טוב, הוא הפך...יותר חברותי? והוא פשוט הקריב את עצמו בשביל ביתו...ואז מת ,מה שאומר שאם הוא יחזור הוא יהיה מרושע כתמיד
וכן,כנראה שנורה וריי...אתם יודעים יתנשקו צרפתית
או משהו(מאיפה הציטוט?,נקודות לאלה שיודעים)
ברור שאמאיה עזבה, היא צריכה לפגוש מישהו ולעשות איתו ילדים
,ואז אולי לחזור,או שלא
לי יש רק שאלה אחת...זה היה ראש של דרקון
????? הם הולכים להילחם בדרקונים???? כי...היאח!!!

dory141

New member
בארי- פרקים 2+3

ראיתי אתמול 2 פרקים (בשבילי שניים ברצף זה בינג', אגב). אני חושב שהסדרה מתחילה לקבל אופי. המסר די פשוט- בכל אחד יש את הטוב והרע, כשעליו מוטלת האחריות לבחור. בארי הוא שניהם- רוצח שכיר ושחקן מתחיל. מעניין אם וכאשר חבריו לקורס, בעיקר סאלי, יידעו על הזהות הכפולה שלו ואיך זה ימשיך משם.

The.Big.Bang.Theory.S11E20

שלדון מתכתב עם איזה דר' מפורסמם שמזמין אותו לסופ"ש כדי לחקור איזה משהו ושלדון לא רואה את הבעיה לסוע לזר שהוא לא מכיר...
איימי לא רוצה ששלדון יסע לבד וכמובן שלאנרד, הווארד וראג' נוסעים איתו חחח
הרופא (גון מאלי מקביל!!!!!) ממש מוזר..חח
&nbsp
איימי משגעת את כולם בגלל החתונה ופני מארגנת את מסיבת הרווקות שלה.
לאנרד השושבין של שלדון ודלשון לא רוצה מסיבת רווקים.
המסיבה הרגועה שפני וברנדט ארגנו מאכזבת את איימי שציפתה לחשפנים חחח לבסוף הן הולכות לחגוג בבר ואיימי משתכרת אחרי צ'ייסר 1 ולא זוכרת כלום אז הן ממציאות לה מה קרה חחח
&nbsp
הריקוד של איימי בסוף חחחחחחחחחחחחחח
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Young.Sheldon.S01E18

מיסי מלשינה על שלדון שהוא קורא קומקיס ומארי מזועזעת והולכת לצעוק על המוכר בחנות הקומיקס...למזלו של טאם, הוא יכל להוכיח שהוא לא קרוב שלהם חחחח.
שלדון לא אוהב את האיסור של מארי ודורש שיתייחסו אליו כמבוגר.
הם יוצאים למחמה וכל אחד מחכה שהשני ישבר...
&nbsp
מארי לא מבשלת או משכיבה אותו לישון והוא מחליט ללמוד באוניברסיטה ולקבל מלגה.
&nbsp
טורנדו תוקף וזה אומנם מסיים את המלחמה בין מארי לשלדון ולמזלם השכונה שלהם לא נפגעה...שלדון מבין שהוא עדיין ילד.
&nbsp

אבל

מתישהו ברור ששלדון ילך לאוניברסיטה
יהיה מעניין לראות כיצד הוא באמת יתמודד עם זה.
ואני לא זוכר אם נאמר בעבר באיזו אוניברסיטה הוא למד באמת או באיזה גיל הוא התחיל ללמוד באוניברסיטה, אבל אני זוכר בבטחון שזה היה כשהוא עוד היה ילד.

מזל שהסתכלתי שוב על הפרק...חשבתי שזב הפרק של היום וכמעט עשיתי לך ספוילר ענק...
&nbsp
בטח הרווארד או פרינסטון...אולי MIT...
דיברו על זה אבל אני גם לא זוכרת חחח
&nbsp
הפאר של היום היה ממש מצחיק...מחכה שתצפה

kordilia snake

New member
שיקגו FIRE עונה 6 פרק 18

אז הם הולכים להחזיר את ברט וקרוז? אחרי כול הסאגה עם אנטוניו וכן הריון, לא הריון? בבקשה לא. ודיי חשבתי שאחרי שקייסי ודוסון התחתנו, מערכת היחסים ביניהם תהיה נסבלת הרבה יותר...

אני שונאת את הבחור החדש הזה, וזו רק אני או לשני שניות בערך זה נראה כאילו הוא הולך לקרות משהו בינו לבין ברט?

אהבתי את העלילה עם ה-FBI.

ואף מילה על הדרמה המשפחתית המיותרת של סברייד, יותר טלנובלה מזה הם לא יכלו לעשות(ומעניין כמה זמן ייקח לסטלה להיפרד ממנו בגלל מה שאימא שלו אמרה לה
).

jane.the.virgin.s04e16

עוד מעט נגמר...סוף סוף...
&nbsp
גיין ורפאל מחליטים לגור יחד ומגלים שזה יקר....ללללה באמת
.
&nbsp
רוחליו ממשיך להתנהג כמו מפגר בכללי ועם ריבר או מה שמה בפרט. היא רוצה כל מיני שינויים ונראה שההפקה או הכותבים עפים עליה ורוחליו לא מרוצה.
&nbsp
סיומרה מוצאת חברה חדשה בטיפולים שנראת דיי נורמאלית יחסית לשאר הדמויות..ואז היא מתה במפתיע :(
&nbsp
אלבה ממשיכה עם השטויות שלה ואני פשוט לא סובלת אותה!!!! היא רוצה לחנך את מטאו בעזרת ספנקין ורפאל מתנגד. היא טוענת שזה הבית שלה ולכן היא מחליטה. למרות שאני מתנגדת למכות, מטאו בלתי נסבל ואני שונאת את הדמות שלו.
&nbsp
JR חושבת שהיא ופטרה צריכות לחכות קצת עם הקשר שלהן בגלל שמגדה האמא הפסיכית של פטרה מאשימה אותה ברצח של אנושקה ואחרי הפגישה של JR עם מגדה, היא דיי מאמינה לה ומתחילה לפקפק בפטרה והן רבות.
לסבוף התיק נסגר והן משלימות.
&nbsp
ריבר מגיע לביתו של רוחליו לנזוף בו ואוכלת בטעות את עוגיית החשיש של סיומרה...הן מסתדרות דיי טוב חחחח..לאחר הצפייה יחד בטלנובלה, ריבר מסכימה לשינויים של רפאל.
&nbsp
רפאל מחשב מסלול מחדש ומחליט להיות מתווך/סוכן נדל"ן...הכל טוב ויפה עד שהוא מקבל שיחה מהכלא וזאת רוז שמעדכנת אותו שיש לה מידע על הוריו שישנה את חייו.. מעניין אם הוא ישבר ויגלה לה איפה לואיזה...
לא שזה ממש מעניין...
&nbsp
היה נחמד שכאילו הטלנובלה שרוחליו, ריברס וסיומרה צפו בה הם בעצם ג'ין ורפאל...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Lhuna1

New member
Glitch סדרה אוסטרלית בנטפליקס - מישהו ראה?

התחלתי אותה בעקבות המלצה ונראה מעניין.

LeRanch

New member
המלצה על סדרה - "This Close"

אני בדר"כ לא כותב פה המלצות על סדרות, אבל הפעם אחרוג ממנהגי כי אני מאמין שזו סדרה שאף אחד לא שמע עליה ואני משוכנע שחלק מהחברים פה יאהבו -
&nbsp
This Close היא סדרה חדשה של שירות הסטרימינג Sundance Now. היא נוצרה ע"י השחקנים שושנה סטרן וג'ושוע פלדמן, שגם מככבים בה בתפקידים הראשיים בתור קייט ודני, שני חברים הכי טובים. השניים, למי שלא מכיר, הם חירשים והסדרה מתמקדת במערכת היחסים ביניהם ובין בני הזוג שלהם - קייט שמאורסת לדני (זאק גילפורד) ומייקל שזה עתה נפרד מריאן (קולט פראטס). לאורך ששת פרקי העונה (כל פרק באורך 25 דקות) מוצגת ההתמודדות שלהם אחד עם השנייה, עם בני המשפחה ובני הזוג ועם הקולגות לעבודה (קייט עובדת במשרד יח"צ וריאן הוא סופר). בין הכוכבים האורחים בעונה ניתן למנות את שריל היינס, מארלי מאטלין, קייקו אגנה ונייל דימארקו.
&nbsp
אני באמת הופתעתי מכמה מקורית ומרגשת הסדרה הזו. לצפות בכל הפרקים בשלוש שעות היה תענוג צרוף ואני מתפלל שהביקורות המצוינות שהיא קיבלה יעזרו לה להשיג אותה שנייה. מומלצת בחום!!!

שמח לשמוע המלצה

שמעתי עליה אבל לא ידעתי אם באמת שווה או לא.
&nbsp
אני אשים אותה לכוונת למתישהו בעתיד.

למעלה