דיוני סדרות לסוף שבוע

עוד שבוע את כבר תהיי אי שם בעונה השישית...

פשוט נזכר בתלונות הרבה יותר חמורות שנאמרו אחרי פרקים בודדים של המתים המהלכים

סביר להניח שהתלונות האלה היו נכונות. המתים היא סדרה פגומה

עם הרבה בעיות שכולן פחות או יתר מלוות אותה מהחצי עונה הראשונה.

אני מאוד אוהב אקספוזיציות, ואחרי 4 פרקים התחושה היא שאנחנו

עדיין בתוך האקספוזיציה והסדרה עוד לא התחילה.

Lhuna1

New member
החיים עצמם This is us 02X15

אז מסחטת הדמעות נמשכת... מה יהיה? אין מספיק טישו בעולם בשביל הסדרה הזאת.
&nbsp
אוף קייט....
הכי כואב בעיני בסוף מכל הסיפור זה באמת תחושת האשמה שלה, שאין אין לה פתרון כי נכון שהוא "אדם בוגר שקיבל החלטה" אבל הוא קיבל את ההחלטה בשבילה, כי היא בכתה שהכלב נשאר בפנים, ואולי הוא היה חוזר להצילו גם בלי שהיתה אומרת את זה, אבל אין לדעת.
אלו היו הנסיבות ועובדתית כך זה היה.
אפשר להבין למה זה דפק אותה רגשית לכל החיים ולמה היא לא יכולה להרפא מזה, וזה כל כך נורא ולא הוגן.
&nbsp

didalf

Well-known member

אכן, עוד פרק שבו בכיתי כמו תינוקת עם טישו
אבל דווקא אין לי תלונות, בסדרה הזאת אם אני בוכה סימן שהיה פרק טוב. כי כמו תמיד הכל מאד יפה, מאד צפוי ומאוד קיטשי, דבר שבעונה הראשונה ובשני הפרקים האחרונים זה עבד להם, אבל קרטע כל העונה השניה. וכשזה לא מצליח אז מרגישים יותר בקיטשיות וזה סתם מעצבן.
&nbsp
מה שיפה בסדרה הזאת כשהיא במיטבה, זה שהדברים בה נורא צפויים ועדיין מצליחים לרגש. נגיד כל הפרק שעבר בערך. או היום, נגיד היה לי ממממממש ברור שכשג'ק אמר לרבקה שהוא קנה את המכונית ואמר לה שהוא דיבר עם המוכר, אז שבסוף הפרק נראה את השיחה הזאת והוא יגיד משהו מאד מרגש. וגם כשהם עברו בגשר שרבקה ממש פחדה בו היה לי ברור שבסוף הפרק נראה אותה נוהגת בו בעצמה. אבל עדיין הקטעים האלה היו יפים.
&nbsp
אהבתי שראו רק את העבר. אני חושבת שאני יותר מחבבת את הילדים הקטנים והמתבגרים מאשר המבוגרים.
&nbsp
כל מה שאמרת על קייט -
בהחלט.
&nbsp
.

dory141

New member
סקירת סדרות שבועית

פסיפס- דיברתי יותר מוקדם השבוע. עוד נשאר לי פרק אחד, לראות מי רצח את אוליביה. לא יודע למה, אני מקווה שזה יהיה השותף של אריק.
איפה אתה חי- ראיתי פרק 11 באתר. חי עדיין משוטט על ציר אסתי-דפי והורג אותי מסקרנות לגלות, את מי יבחר. גיא ומלי משתחררים לפרק זמן קצר מההורים, שיוצאים לבלות בצימר. בכור מתחזק יתר על המדיה ומרגו נבהלת, ואף חושדת שההתחזקות באה להסתיר משהו. היא עוד לא יודעת על הבגידה השנייה.
קרשינג- פיט נפגש עם ג'ס, שלשמחתי חזרה מהנפטלין. היא מסבירה לו שהיא מתמודדת ע"י צעקה על רכבות והולכת לטיפול. את השלב הראשון הוא כבר עשה.

didalf

Well-known member
The Gifted סיום עונה
(וגם
לסרטי אקסמן)

לא זכור לי שמישהו כבר כתב על זה פה נכון? ניק לא ראית או שראית ולא היה לך מה להגיד?

היו פרקים ממש טובים ומותחים!
ראיתי קצת תמונות פה ושם אז ידעתי בגדול שהם הולכים לשתף פעולה עם האחיות ושבסוף לורנה הופכת פחות או יותר למגנטו ושנוצרות שתי קבוצות שאחת מהן כוללת את האחיות, לורנה ואנדי. אבל עדיין הדרך לשם הייתה מעניינת.

טוב כל אזכור לאקסמן ולמגנטו, בעיקר למגנטו, גורם ללב שלי לקפוץ קצת. ודאמממט היו הרבה כאלה!!! רק לא הצלחתי להבין מזה אם הוא עדיין חי בעולם הזה. בתחילת הפרק השני לורנה שיחקה במשהו שנראה כמו מטבע בצורת הקסדה של מגניטו ולא הייתי בטוחה אם סתם נדמה לי אבל בסוף היא אמרה שמישהו שאמא שלה הביא לה את זה במתנה אז היה הבנתי שלא דמיינתי. ובהמשך אחת האחיות אמרה ללורנה שהיא יודעת שהיא קיבלה את זה מתנה ממנו מגיל בגיל 13, כלומר שהוא מודע לקיומה ומכיר אותה!!!!!!
אוקי ובסוף לורנה הלכה פול מגניטו, וזה היה כיף! אני די תומכת בזה שהיא פוצצה את המטוס הזה האמת, הגיע להם. הבעיה כמובן שזה תורם לדעת הקהל נגד מוטנטים. גם הנאום שלה היה מאד מגניטו, ראיתי תמונות שמשוות בינו לבין הסוף של אקסמן ההתחלה. בכלל הכל היה מאד אקסמן ההתחלה, כשלורנה ומרקוס הם מגנטו וצ'ארלס (רק שלורנה מגניבה ולמרקוס אין רבע מהכריזמה של צ'ארלס, הצעיר והמבוגר). אבל ברעיון, בזה שהם שני אנשים שמאד אוהבים אחד את השני (במקרה של לורנה ומרקוס זה פחות מטאפורי כי הם זוג ויש להם תינוק). אז כמו שאמרתי זה כמו בסוף הסרט כשהם מבינים שהאידיאולוגיות שלהם שונות מידי ובכאב רב נפרדים, כשלורנה לוקחת איתה חלק מהקבוצה, החלק היותר כועס/לוחמני. אנדי הוא קצת כמו רייבן.
הם דיברו היום המון על האקסמן ועל זה שהם נעלמו, ואני תוהה לאן?!!?
וגם לצ'ארלס יש המון כסף, למה הוא לא השאיר להם משהו כמו שיש להלפייר קלאב?

אוקי אני ממש אוהבת את ג'ון וקלריס ביחד
כל הזמן חיכיתי שיקרה ביניהם משהו, וכשהם דיברו והוא התנצל בפניה על זה שהוא כעס עליה בחיי שצעקתי על המחשב "תתנשקו כבר" ולהפתעתי ולשמחתי הם הקשיבו לי
חמודים
אני מקווה שימשיכו איתם עונה הבאה.

שמחתי שלורן ואנדי סופסוף השתמשו בכוחות שלהם עד הסוף, כי כל הסדרה עושים לנו טיזינג עם היכולת שלהם, הגיע הזמן לראות אותה! בכלל היו הרבה שימושים היום בכל מיני כוחות בצורה מגניבה. זה מה שאני אוהבת באקסמן איך כל אחד תורם את היכולת הספציפית שלו וככה הם משתפים פעולה ועושים דברים.

לאדעת למה אני מרגישה מאד צורך לציין שהאחיות לבושות תמיד ממש ממש יפה!

כמה זמן עבר מבחינת הסדרה? למה לורנה בהריון מלא זמן ועדיין רזה כמו מקל? וגם מעניין אותי ההפרעה הדו קוטבית שלה, איך זה התבטא בעבר ואיך זה יחזור בעתיד.
אגב איכשהו התגלגלתי לאינסטגרם של השחקנית ודבר ראשון היא ממש ממש רזה בקטע מפחיד שרואים לה את הצלעות, ודבר שני היא רקדנית בלט ויש לה תמונות בלט ממש מהממות!

סיום עונה 1 של The Gifted

כן, כמובן שראיתי את פרקי הסיום של העונה.
אבל כנראה באמת לא כתבתי עליהם. גם אני מופתע מזה. אם כי זה היה בתקופה עמוסה במיוחד חוץ מזה שאת יודעת שתמיד קשה להתחיל לכתוב על סדרה, הרבה יותר קל להגיב.
&nbsp
אז מזל שכתבת לפחות עכשיו כדי שאני אוכל להגיב לפחות.
אני מקווה שאני עדיין זוכר משהו.
&nbsp
אז היו אח ואחות שעשו בום גדול ואז בית ביי ביי...
ומגנטה... כלומר פולריס קצת החליטה להיות עם הרעים. לא הממש רעים, אלא אלו שנלחמים בבני אדם עם פחות רזרבציות (והמילה בעברית היא?). והם הHellfire Club.
והאח... אנדי... גם הלך איתם. פלוס עוד כמה.
&nbsp
בהחלט היה מטבע בצורת הקסדה של מגנטו, שזה גם משמש לפעמים באמת בתור הסמל שלו.
מה שמטריד אותי זה שמגנטו אמור להיות מנהיג אחוות המוטנטים. וזה אמור להיות משהו שונה מההלפייר קלאב. אבל עדיף לא להדבק למה שאני חושב שאמור להיות.
&nbsp
ההשוואה בין לורנה ומגנטו היא ברורה באמת. לא חשבתי על כך שמרקוס הוא צ'ארלס במשוואה הזאת.
אם כי ג'ון הוא הרבה יותר הפרופסור X של הקבוצה.
&nbsp
אגב, ייתכן שחלק מהסיבה שלורנה מתנהגת כמו שהיא מתנהגת זה בגלל שיש לה הפרעה דו קוטבית.
*קצת מזכיר דמות דו-קטבית אחרת מסדרה אחרת ששנינו רואים שהתנהג באופן הזוי ותהינו האם זה בגלל התקף מאניה.
**רק עכשיו אני קולט כמה זה מצחיק שדמות שקוראים לה Polaris היא בעצם bipolar.
&nbsp
חבל שלא דיברנו על הפרקים קודם כי אני מרגיש כאילו אני לא זוכר מספיק.
&nbsp
באופן כללי אהבתי מאוד את העונה. זאת לא סדרה מדהימה ברמה של סדרות על כמובן. אבל היא ברמה בסדר בשביל סדרות גיבורי על.
&nbsp
מאוד מעניין אותי לאן יקחו את זה בהמשך.
מה יקרה עם הסוכן הזה שעוזב עכשיו את סוכנות הסנטינלים?
אילו מוטנטים נוספים יהיו בהמשך?
האם הפיצול הזה יהיה משהו קבוע (כלומר עם כל כך הרבה דמויות בצד של ההלפייר קלאב) או שמהר יחזרו?
והאם בעצם ידברו מתישהו על לאן האקס מן נעלמו?
(אגב היו תקופות בקומיקס שכמעט כל האקס מן עזבו לחלל לאנשהו. ופעם אחרת פשוט לאוסטרליה לתקופה)
&nbsp
*לגבי השאלה שלך על הכסף, ייתכן שהכסף הזה בשימוש עם מה שהאקס מן עושים.
&nbsp

didalf

Well-known member
שלום לך

" אז היו אח ואחות שעשו בום גדול ואז בית ביי ביי..."

התגובה שלך נראית נורא אדישה כאילו לא אהבת את הפרקים האלה אבל כתבת שכן אהבת
אז אני אתייחס לזה כבעיית זיכרון.
&nbsp
מה זה רזרבציות ?
&nbsp
אני גם חושבת שג'ון הוא יותר המנהיג ופרופסור X של הקבוצה. היה איזה קטע גם שהוא דיבר על לאמן את קלאריס או משהו ואמר לה להתמקד במשהו שחשוב לה שממש הזכיר לי את צ'ארלס. אבל בגלל הקשר בין לורנה ומרקוס אז בקטע של הפיצול הוא מייצג את צ'ארלס.
&nbsp
אני גם חשבתי שאחוות המוטנטים והלפייר קלאב זה שני דברים שונים וזה לא הסתדר לי. כלומר זה כן, אבל איפשהו קראתי שמגניטו היה גם חלק מההלפייר קלאב לתקופה מסויימת. אם זה נכון או לא אתה יודע.
&nbsp
וכן אני גם כמובן חושבת על איאן בכל פעם שמזכירים את ההפרעה הדו קוטבית שלה. ואני גם תוהה אם חלק מההתנהגות שלה נובעת מזה, וכשהיא מכחישה וכועסת שישר מניחים שזה זה אז זה גם מזכיר לי אותו. וכן אני גם חשבתי על פולאריס-ביפולאר. גם בקומיקס היא דו קוטבית? אני מניחה שלא.
&nbsp
דווקא הסוכן פחות מעניין אותי, מצידי שלא יהיה בכלל בעונה הבאה הוא נודניק. הד"ר לפחות היה רשע קצת יותר מגניב.
&nbsp
מה האקסמן עשו באוסטרליה? טיול שורשים לוולברין?
(אני יודעת שהדמות קנדית
)

רזרבציות...

reservations
הסתייגויות מוסריות.
&nbsp
זה לא אדישות, זה באמת בעיה שזה מרגיש לי כבר כאילו ראיתי את הפרקים האלו לפני שלושה חודשים לפחות.
אבל האמת היא שזה כמעט חודש וגם זה לא כל כך מעט זמן.
&nbsp
גם אני עכשיו קראתי שמגנטו באמת היה חלק מההלפייר קלאב. זה די בלתי אפשרי באמ לדעת את כל ההיסטוריה של הדמויות קומיקס האלו שקיימות כבר 50 שנה.
*ההיסטוריה שלו נעה בין נקודות שונות מאוד כמו פעם שהוא לכד את האקס מן בכסאות תינוק גדולים ובין תקופה שבה הוא בעצם היה מנהל בית הספר של צ'ארלס ופעם אחרת שהוא התחזה למישהו אחר ולימד בבית הספר עד שהוא יצר מין מרד תלמידים ותקופה אחרת שהוא היה מעורב רומנטית עם רוג, פעם הוא הפך למלך העולם ביקום מקביל ופעם הוא איבד את כוחותיו לתקופה מסוימת.
&nbsp
&nbsp
לא ידוע לי אם פולאריס בקומיקס דו קוטבית. אני יחסית יודע מעט מאוד עליה. אבל אני מניח שקל לבדוק.
&nbsp
הדוקטור הוא מין רשע מגניב. (ואני גם אוהב את השחקן)
הסוכן היה מין מעצבן כזה, אבל הוא מייצג משהו הרבה יותר מעניין לדעתי בסדרה. כי הוא בעצם מייצג מישהו נורמלי יחסית שהחיים שלו נפגעו באמת בגלל מוטאנטים. הוא לא סתם שונא אותם, הוא פשוט מודע באמת לסכנה הגדולה שהם מייצגים. זה נראה לי קונספט הרבה יותר מעניין.

didalf

Well-known member
זה נכון

לגבי הסוכן, ובגלל זה אני יותר מתבאסת שלא הצלחתי להתחבר אליו ושרוב הזמן הוא מרגיש לי סתם נודניק, כי הפוטנציאל שלו והרעיון של הדמות ממש טוב. אני כן חושבת שהעבירו טוב את זה שהוא לא סתם שונא מוטנטים וכן היו הרבה קטעים שדי הבנתי אותו ואפילו ריחמתי עליו, אז אולי פשוט הבעיה בשחקן.
&nbsp
"הוא לכד את האקס מן בכסאות תינוק גדולים"
איזה משפט מוזר

טוב בקומיקסים בעצמם יש מליון קווי זמן סותרים אני מבינה.
&nbsp
&nbsp

מצאתי את מה שחשבתי עליו

זה לא בדיוק כסאות תינוקות גדולים. זה כסאות שכלאו אותם ואז הוא השאיר אותם עם רובוטית שטיפלה בהם כאילו הם תינוקות.
אפשר לראות את זה בלינק:
https://peerlesspower.blogspot.co.il/2013/05/kill-them-with-kindness.html
&nbsp
רוב הדברים שציינתי הם לא בקוי זמן סותרים. פשוט דמויות רבות משנות צדדים הרבה פעמים.
&nbsp
אני גם לא התחברתי מספיק עם הסוכן. אולי זה בעיה עם השחקן. אולי בעיה עם מה שעשו עם הדמות.
אבל יש פוטנציאל שבעונה הבאה הוא כן יהיה מעניין אם הוא ימשיך לייצג את הצד הזה, אבל יהיה משהו טוב יותר איתו.

didalf

Well-known member
זה לא יותר הגיוני

טוב אין לי כוח ממש לקרוא את זה אז רק הסתכלתי על התמונות וזה נראה מצחיק

&nbsp

מעניין שבדיוק יצא מאמר בעניין

של "למה בעצם לא אומרים את השם של מגנטו בסדרה"
כי זה הרי ברור שהיא הבת של מגנטו.
אז כמובן שזה קשור לכך שהם לא יכולים לגעת בדברים של הסרטים ובלה בלה בלה. אבל יוצר הסדרה כן מאשר שהיא באמת הבת שלו (אפילו אם בסדרה היא עוד לא בטוחה בזה לחלוטין)
&nbsp
http://tvline.com/2018/02/11/why-gifted-x-men-series-doesnt-name-magneto/
&nbsp
&nbsp
אני מניח שכבר ציינתי את זה שבקומיקס מגנטו הוא אבא של שניים מהדמויות החשובות ב"נוקמים". כלומר אם הקולנועיים של האקס מן והנוקמים יתחברו תהיה לך סיבה טובה לראות את סרטי הנוקמים.
&nbsp
אני מוסיף תמונות של המשפחה של מגנטו שכוללות את פולאריס.

didalf

Well-known member
אבל

הם כל הזמן מזכירים את האקסמן ואת האחווה במפורש (אם כי לא שם של דמות ספציפית). והראו את הסמל הברור של מגניטו, אני מבינה למה אין סיכוי שהוא יופיע בסדרה (ואני גם לא כ"כ בטוחה שאני רוצה כי אם זה לא מייקל או איאן אז אני ממש לא רוצה עוד מגניטו, והרי אין סיכוי שיביאו אותם לסדרה), אבל אני לא רואה סיבה למה לא להזכיר את השם שלו חוץ מבניית מתח.
עכשיו בגלל מה שכתוב שם אני תוהה עד כמה האחרים מודעים למי הוא מגניטו ומה דעתם עליו ואם הם יודעים על הקשר שלו ללורנה. (כי אם הם יודעים מי הוא קל לשים לב שיש להם כוחות מאד דומים).
&nbsp
אני יודעת שסקרלט ויץ' וקוויקסילבר בנוקמים הם גם הילדים של מגניטו ושהקוויקסילבר שלהם מעפן וזה של אקסמן הרבה יותר מגניב ועדיין אין לי עניין לראות הנוקמים או שהם יתאחדו. או מקסימום שיביאו את לורנה והשניה לסרטים של אקסמן, לא הפוך.
&nbsp
אבל התמונות חמודות, את חלקן ראיתי, וגם תמונות משפחתיות שכוללות את צ'ארלס ודיוויד ומגניטו והילדים
אבל מה זה כל הילדים הנוספים האלה? כמה ילדים יש לו?

אלו נכדים

לסקרלט וויץ' יש תאומים שנקראים בילי וטומי (בילי הוא הומו ומאורס לחייזר) - לתאומים אין ממש אבא כי היא הייתה נשואה לאנדרואיד ולכן היא יצרה אותם.
ולקוויקסילבר יש בת בשם לונה (הילדה הבלונדינית) - שאמא שלה שייכת לקבוצת בני אדם שהם חלקית אנושיים ונקרא Inhumans.
&nbsp
באחת התמונות גם יש את נוקטורן (הכחולה) שהיא באה ממימד מקביל שבו סקרלט וויץ' התחתנה עם נייטקרולר והיא הבת שלהם.
&nbsp
דווקא פולאריס בקומיקס כנראה אף פעם לא הייתה בהריון, אבל בסדרה היא כן בהריון.
&nbsp
*אגב, עלילה מאוד אקס-מנית לסדרה תהיה אם בעונה הבאה הבת/בן של פולריס תגיע מהעתיד.

didalf

Well-known member
אוי לא

בלי מסע בזמן, זה עושה לי כאב ראש תמיד. גם לפחות ממה שנראה לי שזאת סדרה *יחסית* ריאליסטית ומסע בזמן זה לא הסגנון שלה.
&nbsp
"בילי הוא הומו ומאורס לחייזר"

כשאתה מסביר דברים ככה זה נשמע כ"כ הזוי. זה כמו שהייתי עוברת ליד הטלוויזיה כשאחותי הייתה רואה דם אמיתי וכשהיא הייתה מנסה להסביר לי דברים זה היה נשמע מטורלל לחלוטין

כן זה נשמע פסיכי

זה באמת עדיף בלי יותר מידי מסע בזמן. זה עושה סיבוכים נוראיים.
&nbsp
"בילי הוא הומו ומאורס לחייזר" - זה הניסיון שלי להתאפק ולא לפתוח ביותר מידי דיבורים על הזוג האהוב עלי במארבל - בילי וטדי.
אז במקום זה אני אעמיס קצת בתמונות. (ואז אלך לישון)

didalf

Well-known member
אווו

טוב אני מוכנה שהם יבואו מהעתיד. ובכללי הלוואי ויהיה זוג מוטנטים הומו בסדרה.
לא הבנתי, השני הוא סוג של הענק הירוק? וגם מה מזה מהקומיקס הרשמי ומה פאנרט (כלומר, יש כאלה שברור שהם פאנראט). בכלל עכשיו כשאני חושבת פאנארט בכללי זה ציורים, אז זה לא מבלבל לפעמים? ציורים של ציורים?

למעלה