דיוני סדרות לסוף שבוע

Don Nirtin

New member
דיוני סדרות לסוף שבוע

רוזי, למה לעשות לי עבודה, למה

תהנו לכם. מחר אני מתאחד עם זכרה של אמי לרגל 14 שנות פטירתה אז לא ממש אהיה כאן בבוקר.

הטופ מודל הבאה 24- פרק 5

אז שוב היה לי ברור מההתחלה שכריסטינה תהיה בבוטום 2 (וכנראה תשרוד),
ובהתחלה חשבתי שסנדרה היא זאת שכנראה תודח,
אבל אז היא זכתה באתגר, אז הבנתי שכנראה לא...
לא אהבתי את ההתנהגות של ריו בפרק הזה ואיך שהיא תקפה את סנדרה.
הפוטושוט היה יפה, וחבל לי שקורה שוב לא הצליחה,
והיה די ברור שבגלל שזאת הפעם השנייה שלה ברציפות בבוטום 2,
היא תודח, וחבל כי באמת שהיה לה מלא פוטנציאל...

Zohar 01

New member
Suits

היי לכולם. ראיתי את שני הפרקים הראשונים של Suits והתאכזבתי ממש. אפילו לא שרדתי את הפרק השני עד הסוף מרוב שזה היה גרוע בעיניי. לא אמין, לא סוחף, דיאלוגים נורא משחקים-אותה כאלה, משחק ממש גרוע של ההוא שמשחק את הרווי. עוד מישהו חשב ככה? זה משתפר בהמשך? אם כבר, יש למישהו המלצה על סדרת בית משפט אחרת? (חוץ מ"האישה הטובה")

1Shir

New member
את השרשור החדש אחרי שהקפצתי את הישן
, היי זוהר

אני לא זוכרת שאת כותבת כאן בד"כ, והשם שלך נשמע לי מוכר כי אני רואה עכשיו את הסדרה מטומטמת ויש שם דמות בשם זוהר (בן)

בכל אופן מצטערת לא ראיתי Suits, סדרת בית המשפט היחידה שראיתי היא אלי מקביל (ואהבתי מאוד, אבל זה מאוד ישן)

Lhuna1

New member
כן, בערך, רק שאני לא שרדתי אפילו את הפרק הראשון עד סופו

סדרת בית משפט מעולה באמת היתה "הפרקליטים"
the practice
אבל גם היא כבר די ישנה.
&nbsp

Lhuna1

New member
ולא הבנתי אם אהבת או לא את האישה הטובה

אבל אם כן, אז תאהבי כנראה גם את סדרת הבת שלה
the good fight
שהיא מאוד מאוד דומה לה.
&nbsp

Zohar 01

New member
אהבתי את "האישה הטובה"

בא לי על סדרה דומה. ואת "הפרקליטים" ראיתי, זה מעולה.

American Crime Story Season 2 Episode 4

טוב אנדרו ממש ממש פסיכופט, הקור רוח שלו ממש מפחיד אותי....אני שמחה שהוא לא הרג את הכלב...
אז הוא רצח את גף :(
&nbsp
מסכן דיוויד...ממש הרגשתי את האימה והפחד שלו...עד שהבין עם מי יש לו עסק, כבר היה מאוחר מידי...
מזל שמלינדה (זאת שעובדת איתו) וגניפר (בעלת הבניין- איזה חמודה שלקחה את הכלב), כנראה שמלינדה דלוקה עליו.. כרגע שני הבלשים גקסון וטיצ'יץ נראים דיי חדים אבל בלי מלינדה בטח הם בחיים לא היו תופסים אותו (בהנחה שהוא נתפס כי אני לא זוכרת מה קרה במציאות..)
היה הזוי שהם עזבו את הזירה..אני יכולה להבין למה בהתחלה הניחו שדיוויד הרוצח ואנדרו הוא הנרצח..
&nbsp
אז דיוויד המסכן ואנדרו הפסיכי נסעו לעבר השקיעה למקסיקו...ואאז דיוויד נזכר בילדותו ובצד הברווזים עם אביו
אני חושבת שהחוקרים יכלו לחכות לפני שהם מודיעים להורים של דיוויד שהוא רוצח נמלט...אבל אולי זאת נקמה על הברווז שאבא שלו רצח או על זה שהוא חרא של אבא..
&nbsp
עכשיו לא מספיק שהם נכנסו לדירה בלי צו, הם גם הרסו לדיוויד את החיים (בהנחה שאנדרו לא ירצח אותו...). כל כך קיוויתי שדיוויד יצליח לברוח כשהם היו בבאר...למה הוא חזר?!?
&nbsp
הופתעתי שדיוויד התעמת איתו..למה הוא עשה את זה?????? כל כך קיוויתי שהוא לא ירצח אותו...
אני מודה שדמעתי כשהוא ירה בו...וזה היה כל כך חולני כשהוא שכב עם הגופה שלו על הדשא :/
&nbsp
איך דיוויד וואנדרו הכירו את ג'ף?..לפי מה שדיוויד אמר, אנדרו וגיף היו יחד שנים..הם הכירו עוד בLA?..אנדרו היה עם דיף במועדון כשהכיר את דיוויד?
&nbsp
פרק מעולה!!
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

הכוכב הבא

לדעתי לרותם לא יפה שמלות כאלה קצרות..
&nbsp
מה זה הבולשיט הזה????נטע מתמודדת מול ריקי
(זה כמו שאני אתחרה בזינה הנסיכה הלוחמת בהורדת ידיים...), המנצח עוברת לרבע הגמר והמפסידה תמשיך לחצי הגמר...הייתי בטוחה שאחת מהן תודח..סתם מצאו דרך לתקוע עוד פרק מיותר..אני חושבת שהתוכנית הזאת חופרת יותר מאסי עצמו.
&nbsp
כש"ההרכב" שרו את השיר פשוט הזדעדעזתי מנטע..לדעתי היא היתה נוראית ופתאום ריקי נשמע טוב..נטע השתפרה אבל זה היה הביצוע הכי גרוע שלה עד עכשיו.מזל שהן לא נבחנו עליו..הייתי במטבח ולא ראיתי שזאת נטע...אחכ החזרתי אחורה והזדעזעתי...
&nbsp
מה זה ה
הזה שהדר או מה שמה רגה לאסי?!?
&nbsp
הקטע עם הצילומים היה חמוד וריקי הייתה יפייפיה..גם נטע נראתה ממש טוב!! מי זה דניאל הזה?...
&nbsp
ריקי- ממש עצבנה אותי התנועה הזאת עם היד..סוף סוף אהבתי את הביצוע..לדעתי היה ממש יפה..הראל לא אהב ואני לא מבינה מה הוא רוצה?? היא תמיד שרה בסגנון מיושן, זה דיי הקטע שלה..בסוף כשהיא צרכה זה היה פחות טוב ולא ממש מדוייק..
לא חושבת שהגיע לה 4 אדומים..לדעתי הם פחדו שהיא תעבור ולא נטע ובגלל זה כולם שמו אדום. לא אהבתי שאסף לא תמך בה ואמר שהוא אמר לה לשיר בעברי אבל לא את השיר הזה..היא לא דיממה את השיר

&nbsp
נטע- מה לעזעזל היא לבשה????קצת מצחיק שהיא בחרה שיר של כריסטינה אגיולרה אחרי שהיא בדיוק התארחה בליפ סינק :) לא אהבתי :( היא לא נשמע טוב ולא אהבתי את מה שעשתה לשיר..בקושי ישנתי ב-72 שעות האחרונות...אולי זה פגע לי בשמיעה?
היא הזכירה לי את ביורק בקטע ממש לא טוב...
אני עדיין רוצה שהיא תנצח אבל לדעתי היום, ריקי היתה טובה יותר..היא סתם היתה מוזרה. אם זה היה משודר ברדיו, הייתי מעבירה תחנה..ואז לקראת הסוף זה קצת השתפר אבל..אמממ...פשוט לא..כששמו בסוף את כריסטינה, אז הבנתי עד כמה היא הרסה את השיר (ואני לא מאמינה שאני כותבת את זה עליה...).
שמחתי שאני לא לבד וגם אסף לא אהב..קרן והדימויים חחח
&nbsp
*כצפוי נטע זכתה...אני ממש מקווה שהיא תזכה בתוכנית ושתשיר כמו שהיא שרה תמיד..
&nbsp
&nbsp
&nbsp

עוד לא ראיתי אבל רק תיקון קטן

המנצחת עברה ישר לגמר, והמפסידה לחצי הגמר...
ביום ראשון יהיה את חצי הגמר ואז הגמר בשלישי.

snier 1991

New member
פרק דבילי

אז הכל היה כצפוי פרט לכך שנטע לא הייתה טובה.
זה היה פרק בוא נרים לנטע כדי לוודא שהיא תזכה בגמר ונגביר את תמיכת הקהל בבית, שני ביצועים אחד נטו להרמה עם בוטנר, שמו מולה את האופציה הכי חלשה (מרגי/חן אהרוני היו מנצחים אותה כנראה די בקלות) וכל מיני אמירות על כך שאת יכולה לזכות באירופה איזה טוקבקיסט שוודי אמר את זהתצביעו לה.
רק אעפס, כל פרק ההרמה לא עבד בכלל התוצאות הרגישו מופרכות וביזאריות וזה לדעתי עשה שירות מאד מאד רע לנטע לא יודע כמה זה ישפיע כי התכנית עושה הכל כדי לקדם את נטע אבל היא לא תזכה באירוויזיון ואפילו לא קרוב, היא לא מתקבלת על קהל פעם אחר פעם (ואנחנו מדברים על קהל מתחלף, ואף אחד לא אוהב אותה), הגימיקים שלה אסורים ברובם וכל עניין הבת דיטו היה באירוויזיון לא מעט ועם קולות מוצלחים יותר.

ריקי הביאה ביצוע מאד מאד טוב ואינטליגנטי ודווקא מהסגנון שנטע מביאה בדרך כלל, נטע מן הצד השני לקחה אלמנטים שכבר היו קיימים בשיר של כריסטינה רק עשתה אותם פחות טוב (Vחלק של הלדבר כמעט בשיר, להראות פגיעות, לעוות את הקול).

היא הפסידה בקהל, הארבעה אדומים הרגישו מופרכים לריקי, השלושה של נטע ביחס לזה הרגישו בכלל ביזאר ועם דימויים לא קשורים של שוקולד. מה אני אגיד לכם זה הפנים הפחות יפות של הריאליטי הזה (ושנה שעברה עם אימרי זה צרם הרבה יותר). לא פרק לשמור ולגזור

אני מסכימה שהפרק היה מפגר ומיותר אבל אני לא יודעת על מה אתה מדבר בקשר לנטע...
נכון הביצוע הזה היה גרועה אבל לאורך כל העונה היא הייתה מדהימה ואף אחד בכלל לא מתקרב לקרסוליים שלה...כולל השופטים.
&nbsp
היא כבר הוכיחה שהיא יודעת לשיר בלי הלופר ועדיין לא הבנתי אם הוא חוקי או לא אבל לדעתי היא תצליח גם בלעדיו. הקהל עף עליה ואורך העונה בלי קשר לשופטים.
&nbsp
ריק נתנה סוף סוף ביצוע טוב יחסית אחרי כמעט עונה של נפילות...לא חושבת שהיא ברמה של אורויזיון.
&nbsp
ובקשר לזכיה..אין לנו שום סיכוי לזכות כי גם ככה הכל פוליטיקה ולא ממש מתים עלינו..

snier 1991

New member
לא מבין מה לא היה מובן בתגובה שלי

כי אני לא סותר את מה שאת אומרת בתגובה שלך אז לא ברור לי מה היה לא נכון בהתנסחות שלי. אני לא מביע דעה על נטע (מדהימה או איומה עם לופר או בלעדיו), אני אומר עובדה, היא לא זוכה להצלחה בכלל בקרב הקהל ויש לה שם תמיכה מאד נמוכה ביחס לחן, מרגי, עדן ואפילו ריקי.
בניגוד למה שאת אומרת הקהל ממש ממש לא עף עליה (והשופטים כמה פעמים העירו בנושא), פרט לביצוע של הספייס גילרס היא בשום שלב לא הגיעה לא ל50 וכמעט לא ל40 מהקהל שאלו נתונים שהאחרים מגיעים עליהם.
&nbsp
הלופר לא חוקי, כבר דנו בסוגיה הזו ברחבי האינטרנט בשבועיים האחרונים. אבל גם הלופר היא לא מגיעה לאחוזי תמיכה מהקהל שמתקרבים בכלל לאחוזים של הבולטים העונה (ובטח לא שנה שעברה שדיאנה עקפה את ה-90 כמעט כל הזמן).
&nbsp
ובוודאי שיש לנו סיכוי לזכות, מאד אוהבים אותנו באירוויזיון, אנחנו זוכים לתמיכת השופטים שנה אחרי שנה והקהל בבית נעמד מאחורי נדב גדג בצורה די גורפת, פשוט צריך את השיר הנכון. בואי נגיד ככה אם אוקראינה זכתה כשרוסיה מתעבת אותה יחד עם גוש שלם של מדינות גם ישראל יכולה.

snier 1991

New member
לצורך העניין בדיקה קצרה העלתה שהיא איומה בקהל

היא תמיד הפסידה בראש בראש
ביצועים החל מהטופ 20 (זה אפילו קיצוני יותר לפני) מדגישים כמה הקהל לא אוהב אותה. זו לא דעה זו עובדה:
&nbsp
חן: דה וויקנד: 40% מהקהל, עומר אדם: 41%, דואט: 52%, ברונו מארס: 46%, עופר ניסים: 41%.
&nbsp
מרגי: טלק דירטי:48%, עומר אדם: 42%, ביבר: 49%, דואט: 52%, פרי: 49%, מארס: 48.
&nbsp
נטע: מינאז:, 39%, במאש אפ: 33% (הפסידה לעדן בהצבעת הקהל), 39% (הפסידה להאווי בהצבעת הקהל שקיבל 49), ברבי: 39% (הפסידה בערך לכולם בשלב הכסא בקהל), ספייס גירלס: 50%, אגילרה: 36% (הפסידה לריקי בהצבעת הקהל).
פרט לספייס גילרז אפילו לא פעם אחת 40%, נתון שהשניים האחרים מעולם לא ירדו ממנו.
&nbsp
אפילו אני לא שמתי לב לכמה איומה היא בקהל, סביר שגם עדן, ריקי והאווי מנצחים אותה בקהל באופן עקבי.
&nbsp
שימי לב שבאופן עקבי סיבכו לחן ומרגי את החיים (עומר אדם, אחד נגד השני), ולנטע תמיד הרימו ועל אף זה יש פער עצום בינם לבינה והיא כמעט תמיד מפסיד בראש בראש למול מתמודדים שאפילו לא חזקים.
&nbsp
&nbsp
בנוגע לשופטים דרך אגב פרט לפעם אחת שבן אל לא הצביע לה (אחרי שכבר זכתה) היא זכתה תמיד ל40.

מודה שמעום לא ה=בדקתי אחוזים אבל תמיד ראיתי את הקהל

עף עליה...
אם יש לך נתונים מדוייקים אז אני מניחה שאתה צודק ואני מודע שזה ממש מפריעה לי.
&nbsp
מצטערת אבל לא עקבתי אחרי כל הוויכוח עם הלופר שהיה לך עם רוחמה כי זה פשוט היה ארוך מידי אבל זכור לי שהיא כתבה שיש איזו פירצה וזה לא בדיוק ממוחשב או משהו...
&nbsp
בכל מקרה, בפרק האחרון היא הייתה איומה אבל אני לא חושבת שחן, מרגי או מישהו שם טוב ממנה...בטח שלא ריקי שסוףסוף הצליחה לתת ביצוע טוב..

זה מה שאני חושבת

אבל הוא הביא איזו תקנה מהאירווזיון שגם זה אסור. גם הקלטות שנעשות במקום ולא מובאות מהבית, גם זה אסור באירווזיון. מעניין שאף אחד לא אמר לה את זה

הזוי...אולי יודעת ובכל זאת בחרה להופיע איתו בהתחלה...

שימי לב שבביצועים האחרונים שלה היא השתמשה בו פחות...
אם לר אמרו לה זה באמת הזוי...מוזר קגם שלא היה כתבות בנושא...
אולי היו ולא ראיתי...

למעלה