דיוני סדרות לסוף שבוע

kordilia snake

New member
רציתי לראות את הפרק הזה

תודה לכולכם שהוצאתם לי את החשק לעשות את זה (ללא ציניות).

בשביל זה אנחנו כאן

אבל ברצינות זה קצת מוזר אולי שהרבה פעמים יותר קל לכתוב ביקורות על סדרות שמעצבנות אותנו מאשר תשבוחות על סדרות שאנחנו אוהבים.
&nbsp
אני למשל לא כתבתי מילה על הסוכנת קרטר השבוע והיה מעולה.
&nbsp
&nbsp
לגבי אגדות המחר, אומנם זה נורא מעצבן, אבל גם יש בזה דברים טובים. ובכל מקרה אלא אם כן זה יהיה ממש ממש גרוע ברמות כואבות, אני אמשיך לראות פשוט כדי לא לפספס הקשרים לסדרות האחרות.
ונקודה של תקווה - ראיתי את הפרומו לפרק הבא והוא נראה לי טוב.

ה100 פרק 3X06

הופתעתי מאוד לגלות עכשיו שכבר בעונה 1 דובר על כך שהיו במקור 13 תחנות חלל. פין סיפר על זה לקלארק.
האמת שהייתה לי לרגע תחושה שאני יודע משהו כזה כשג'האה סיפר על זה, אבל כשראיתי שלאחרים אין מושג הדחקתי את זה. זה די מגניב שחזרו לפרט עלילתי כזה קטן מלפני כל כך הרבה זמן.
&nbsp
ובכלל עושה רושם שנבנית עלילה מורכבת וטובה. אני בפרק הזה שוכנעתי לחלוטין שאני אוהב את העלילה הזאת של עיר האורות - עם זה שאלי לא רק יכולה לשכנע אנשים לעשות דברים כמו לפרוץ עבורה למערכת המחשבים של החללית הנפולה, אלא גם מסתבר לגרום לאנשים לשכוח דברים. זה היה קטע מעולה כשמסתבר שג'אהא שכח מהן שלו. אומנם עבר יחסית הרבה זמן מאז שהוא אוזכר בסדרה, אבל ברור שג'אהא אמור לזכור אותו.
וזה עוד לפני הגילוי בסוף הפרק שפוליס, בירת הגראונדרים, בנויה על חורבות החללית ה13 שנפלה ושאותה אלי רוצה למצוא כי עליה כנראה הייתה היוצרת שלה.
&nbsp
אני לא מאמין שמונרו מתה. כלומר ברגע שראינו אותה אי שם בתחילת עונה 2 היה ברור שהיא עומדת למות בקרוב. אבל היא שרדה ושרדה ושרדה בתור דמות סופר משנית. (קראתי שהיצר תיכנן להרוג אותה מספר פעמים וכל פעם שינה את דעתו בסוף).
היא גם אחת מה100, מעניין אם מישהו סופר כמה מהם בעצם נותרו בשלב הזה.
&nbsp
אבל לכל הרוחות מגיע לאנשי השמיים האלו. איזה מצב זה שהגענו אליו בסדרה שאני בעד הגראונדרים "הפראים".
וכל כך מעצבן אותי שאנחנו לא רואים את מונטי מגיב לכל זה ולכך שאמא שלו מטורפת. כלומר אני מבין למה הוא תומך בה, מה גם שהוא בטח לא מודה לכל מה שהיא עשתה (כמו לרדוף אחרי ילד) - אבל אני רוצה לראות לפחות חלק מהסיפור הזה.
והסיפור הכי שולי והכי מעניין הוא זה של מילר, שעוזר לקיין לרגל על פייק, בעוד חבר שלו בריאן הוא חלק מהאנשים הנאמנים של פייק.
בפרק הזה בריאן כמעט מת בגלל המידע שעבר לאוקטביה בגלל מילר. ועכשיו בריאן רוצה לגלות מי בגד בהם.
זה יכול להיות מאדו דרמטי, אבל אלו דמויות כל כך שוליות כשיש כל כך הרבה דמויות אחרות שקשה להאמין שנקבל משהו משמעותי בסיפור שלהם.
&nbsp
&nbsp
ובמקביל קלארק משחזרת סצנה מהטיטאניק כשהיא מציירת את לקסה.
***די כבר עם המתח המיני הזה - לפחות תתנשקו כבר שוב!!!!***
ואז נשלח איש ההר האחרון בתור מתנה ממלך אזגדה החדש.
והסצנות איתו היו מעולות לדעתי. נכון ששוב ושוב כבר ראינו את קלארק מתמודדת עם הרצח ההמוני שהיא גרמה לו - אבל זה בכלללא מתקרב בעוצמה לעימות עם אמרסון שלמרות שהוא עשה דברים נוראיים, אי אפשר שלא לחוש את הכאב שלו על כך שכל אנשיו, כולל שני ילדים שלו, מתו בגלל קלארק.
&nbsp
טייטוס שעשה רושם דמות שולית מאוד עד כה - מסתבר שהוא יותר מזה. הוא כנראה מסתיר לא רק מקלארק אלא גם מלקסה שהוא מחזיק במרפי.
ומה הוא יודע על תחנת החלל ה13?
&nbsp
&nbsp
לדעתי הסדרה במקום ממש ממש מעולה מבחינה עלילתית - אבל סובלת מכך שכרגע יש לה כל כך הרבה דמויות שאין זמן לראות את כולם וגם א אלו שאנחנו רואים אין זמן לפתח במידה מספקת.

מישהו כאן רואה Love? - הסדרה החדשה של נטפליקס

אני כבר הגעתי לפרק 7
אבל כמה פעמים בדרך הייתי מאוד קרוב ללהחליט שלא בא לי להמשיך.
יש שם קטעים נוראיים, יש קטעים מעצבנים, ואפילו יותר גרוע יש קטעים ארוכים שפשוט בכלל לא מצחיקים או מעניינים.
אבל מצד שני יש שם גם קטעים ממש טובים ומאוד מעניינים.
&nbsp
בכל מקרה לאור זה שכבר הגעתי לפרק 7 מתוך 10 אני אסיים את זה.

AlicePJ

New member
ראיתי את הפרק הראשון ולא עשה לי כל כך

חשק להמשיך. הביקורת שלך די חיזקה לי את ההרגשה הזאת, לא בא לי עוד סדרה בינונית.

Chandler Rulz

New member
ראיתי וסיימתי

דווקא מאוד אהבתי. סיפור על אנשים לא כל כך טובים ולא רעים.. פשוט אנשים רגילים וזה מה שיפה בזה. לא ניסו לייפות דברים ולא ניסו להגזים בכוונה (למעט אולי כמה קטעים) וזה הרגיש לי מאוד אותנטי וכנה.
&nbsp
ההברקה שם לדעתי זאת הדמות של ברטי והשחקנית ממש טובה, בא לי לראות אותה בעוד דברים
&nbsp
גם הבת של ג'אד אפטאו טובה שם

didalf

Well-known member
המפץ הגדול 9X16

לא סימנתי ספוילר כי אין לי ממש מה לכתוב על מה שקרה, רק להגיד שכבר הרבה זמן לא ממש צחקתי מפרק של הסדרה הזאת, וסופסוף היה פרק שגרם לי לצחוק בקול ויותר מפעם אחת.
אז זה טוב.

גםצופה

Member
מנהל
לעונה האחרונה של החץ

אני גם צריכה איזה מרתון...
בינתיים ראיתי שני פרקים - יש לי לא מעט מה לראות בממיר (האישה הטובה למשל....) וגם עוד מישהי ש'גונבת' לי את המכשיר

למעלה