דיוני סדרות לסוף השבוע

Weird City סדרת אנתולוגיה קומית מד"ביסטית - המלצה

רק ראיתי את הפרק הראשון מתוך 6 (30 דקות לפרק)
&nbsp
הפרק הראשון היה מאוד מצחיק וחמוד. אני מקווה שהשאר עומד ברמה.

נמרוד2016

New member
המשכתי את הבינג' של הפלאש עם האחיין:

הגענו לפרק 2X8, רציתי לשאול אם זה עוד קרוסאובר עם החץ או אגדות המחר, או שתי האופציות ביחד,

זהו פרק קרוסאובר עם החץ

שווה לכם לראות את פרק 4X08 של החץ אחריו כי הוא סוגר את הקרוסאובר הזה.
&nbsp
באופן כללי הקרוסאובר מכין את הקרקע לקראת הסדרה אגדות המחר שעלתה כמה חודשים אחריו.

Lhuna1

New member
התחלתי את Dirty John בנטפליקס

אני כבר בפרק שלישי (פרקים ארוכים של 45-60 דקות).
בעקרון זה נרטיב שדי שנוא עלי, אבל בכל זאת אני נמשכת להמשיך בינתיים.
לא בטוחה אם אחזיק עד הסוף.
אוהבת את השחקניות בתפקידים הראשיים (כולל רות' המהממת מאוזארק).

זו סדרה רומנטית?

אני חברה בפייסבוק בכמה קבוצות קריאה ובאחת מהן עפו על זה שהסדרה עולה כי היא מבוססת על סדרת ספרים ואלו בנות שבעיקר קוראות את הרומן הרומנטי.

Lhuna1

New member
הממ... כן ולא, לא יודעת אם זאת ההגדרה.

בכל מקרה אני פרשתי ממנה אחרי פרק 4 (חצי עונה).

Lhuna1

New member
ואם את רוצה סדרה רומנטית וכיפית ומקסימה יש לי המלצה אחרת

Romance is a bonus book
הרבה יותר עדיף על ג'ון המלוכלך, אם את שואלת אותי.
&nbsp

kordilia snake

New member
סטארטרק דיסקברי 2X05

יש מצב שיו וסטאמוס הם הזוג הכי מושלם עלי האדמות והחלל החיצון? הם כ"כ חמודים-מושלמים בצורה לא מעצבנת שהם נכנסים אוטומטית לרשימת הזוגות האהובים עלי.
&nbsp
שאר הדברים בפרק היו צפויים, אבל עשויים טוב והולך להיות כיף עם מייקל וטיילר-ווק.
&nbsp
ואמרתי כבר שיו וסטאמוס מושלמים יחד?

חחחח הגבת בזמן שאני כתבתי

ואני מסכים לחלוטין לגבי קולבר וסטאמטס.
כלומר חוץ מזה שאני קורא ליו בשם משפחה שלו ואת משמיטה לסטאמטס את הt השניה

kordilia snake

New member
חוק וסדר מדור מיוחד 20X15

אז אחרי הפרק המושלם של שבוע שעבר קיבלנו פרק סתמי לגמרי, בלי סטון אבל עם ג'ניפר אספוזיטו הבלתי נסבלת.
&nbsp
עד שסוף סוף נכנסים לחיים הפרטיים של פין שלא כוללים את הבן שלו אז כול מה שאנחנו מקבלים?
&nbsp
למה רולינס לא בחופשת לידה? היא ילדה לפני שתי דקות, אני מבינה למה היא הייתה בפרק הקודם אבל היא לא אמורה לנוח בבית עם התינוקת?
&nbsp
חוץ מזה פרק סטנדרטי לגמרי של הסדרה, לא משהו מיוחד שלא ראינו כבר עשרות פעמים...

1Shir

New member
השחקנית שכתבת היתה בסרט האחרון שיצא לי לראות (אל תוציא מילה)

מסע בין כוכבים: דיסקברי פרק 2X05

אני בשוק שכבר חמש פרקים לתוך העונה.
&nbsp
ידעתי שקולבר יחזור לחיים איכשהו במהלך העונה כי ראיתי הוא מעורב עדיין בסדרה מפרסומים לקראת העונה. והייתה לי תחושה שזה קשור לקאקון הזה של טילי, אם כי אני חשבתי שהחייזרים של הפטריות ינסו איכשהו להחזיר לחיים את קולבר כמין מחווה אל סטאמטס על מנת שיפסיק להשתמש במנוע הפטריות.
למרות שזה היה נשמע הזוי לחלוטין שקולבר איכשהו יחזור לחיים, בעצם באופן ההזוי שבו מסבירים את "רשת הפטריות" הזאת, זה בעצם בערך הגיוני... כלומר ניתן הסבר כלשהו שמתקשר לכך שסטאמטס היה מקושר לרשת הפטריות בזמן שקולבר נרצח.
&nbsp
מה שבמיוחד מעניין זה שטיילור שם כשמצילים את קולבר. לא הזכירו בשום שלב את זה שטיילור הוא זה שרצח את סטאמטס, אבל זה היה ברור מהמבטים שזה משמעותי עבורו.
&nbsp
העיקר הוא שהזוג החד מיני הראשון אי פעם בתולדות מסע בין כוכבים חזר

*מעניין שקאקון הטרנספורטר הבין מימדי הזה עשה לקולבר גם תספורת כשהוא הניע אותו. בעצם אולי יותר מוזר שהשיער של קולבר בכלל גדל במימד הפטריות כשהוא היה עשוי מאנרגיה כלשהי...
&nbsp
עדיין לא רואים את ספוק (אנחה של חוסר סבלנות) אבל לפחות ג'ורג'יו וטיילור התחברו חזרה לעלילה באופן רישמי וקבוע יחד עם מחלקה 31 האפלה.
&nbsp
ג'ורג'יו באופן כללי מגניבה. היא צודקת שמייקל מגזימה כשהיא כל כך מעוצבנת עליה כל הזמן, כשהיא זאת שהביאה את ג'ורג'יו הזאת מהיקום המקביל. ואני לא מבין למה בעצם זה שהיא מיקום מקביל צריך להיות כזה סוד. במיוחד זה מצחיק כשקפטן פייק לא יודע את זה על ג'ורג'יו, אבל בטח כל שאר אנשי הצוות יודעים כי הם היו ביקום המקביל.
&nbsp
קצת חבל באמת שהקשר של טילי למיה נותק (אם כי ברור שעדיף היה להחזיר את קולבר לחיים). אבל בטח נראה אותה שוב מתישהו איכשהו.
&nbsp
מאז פרק 2 לא היה מרדף בעקבות אחת האותות האדומים, אז אני מניח שפרק הבא כבר יהיה משהו כזה שוב. הרי יש כמות מוגבלת של פרקים בעונה הזאת.
&nbsp
&nbsp

kordilia snake

New member

אני רואה רק לעיתים ממש נדירות קידומים של סדרות אז לא ידעתי שיו חוזר וטוב שכך כי היה איזה רגע שחשבתי שהוא הולך למות שוב, אז דווקא אהבתי להרגיש את המתח הזה והחוסר וודאות.
&nbsp
מסכימה על הכול בקשר לג'ורג'יו. וזה כאילו שמייקל כועסת עליה כי היא לא באמת הג'ורג'יו שהיא הכירה?
&nbsp
אפילו לא גלגלתי עיניים שגילו ספוק לא נמצא במעבורת, זה היה כ"כ צפוי. ודי הגיע הזמן להראות אותו ולחזור לעלילה המקורית של העונה.

למעלה