דיוני סדרות לאמצע שבוע

Lhuna1

New member
אולי קצת פחות אבל לא בהרבה

החידוש לעונה 4 עדיין לא הוכרז רשמית אז עוד אין גם תאריך לשידור, אבל מניחים שאפריל 2018 זה הכי מוקדם שאפשרי.

רק רוצים לרקוד...הפרק של אתמול

דוד היה מגעיל כהרגלו.
אנה נראתה ממש טוב אבל אני לא אוהבת את זה שהיא עפה על עצמה ככה...
עדן..אמממ לא ממש הכרתי אותה אבל גם היא מעצבנת
עידן חתיך.
&nbsp
רותם ואסי היו יותר נסבלים מבד"כ אבל זאת רק ההתחלה...
&nbsp
ממש לא אהבתי את הקטע שהייתה מישהי שרקדה ודוד פשוט צחק עליה באמצע וחיקה אותה.
לא הבנתי את ההתלהבות הגדולה מיענקלה...
&nbsp
הבחור בהתחלה שרקד בבוקשר היה מדהים....הוא גם רקד מצויין חחחח
&nbsp
הבחור שרקדבלט (אם אני לא טועה הוא היה האחרון) רקד מדהים!!!
&nbsp
בקיצור, תוכנית נחמדה שאורכה לא עולה על 40דקות אם מעבירים את כל הפרסומות וברבורי המוח והסיפורים ה"מרגשים".

אני התלבטתי מה לראות בסוף הלכתי על להיות אבא

של טל פרידמן בערוץ 10. ממש נהניתי. תמיד ידעתי שהוא קומיקאי מחונן עם טונות של קסם אישי וכריזמה. פה הוא מתגלה גם כאנושי ביותר שאימץ ילדה שמאוחר יותר התגלה שהיא סובלת מפיגור ואוטיזם והוא יוצא למסע בעקבות הילדים המיוחדים.
חובה לצפות. לראות אותו בקשר עם הבת שלו ואת הדרך בה הוא מטפל בנושא עם הורים אחרים ראויה לציון.
גם אשתו מתגלה כמבריקה ביותר. לא קל לבני זוג להכיל ולקבל קומיקאים או אנשים מוכשרים במיוחד ופה גם רואים את הקשר המיוחד בין בני הזוג ואת המשפחה שהם בנו שמורכבת משני ילדים מאומצים ואחד שלהם.
מדי פעם בפרסומות זפזפתי לתוכנית רק רוצה לרקוד ותאמיני לי חבל על הזמן. אותם שטיקים עם הכחול והאדום. אותם מילים מגובבות ריקות מתוכן. ואסי עזר אחד שחושב שהשמש זורחת לו מהת**. ורותם סלע שביחד הם פשוט בדיחה עצובה בראיונות שנתנו למתמודדים. הם צוחקים עליהם, כי הכל מותר. אחרי הכל הם באו להשפיל את עצמם בריאלטי. אז הרשות נתונה להתייחס אליהם מגעיל. וגם שהמתמודד בוחר לאיפה הוא רוצה ללכת, לקוח מדה וויס. ככה שאין שום דבר חדש, רק אותו חומר שלעוס היטב.
ערוץ 10, לשם שינוי, נותן פייט טוב ושווה לראות את התוכנית להיות אבא עם טל פרידמן.

דווקא לתגובה שלך חיכיתי כי היתי בטוחה שתצפי

תודה על ההמלצה...שמעתי הרבה כאלה..
אני מניחה שאצפה בה שלב מאוחר יותר...
&nbsp
כל התוכנית הייתה מלאה ברמיזות ואמירות מניות מהמנחים ומהשופטים כאחד....דווקא את רותם אני מחבבת..ואסי בלתי נסבל...נכון...אבל לדעתי הוא היה קצת פחות גרוע מבדרך כלל חחחח

סיימתי אתמול את עונה 5 של בית הקלפים

העונה התחילה לא משהו, נעשתה לדעתי ממש טובה באמצע, אבל אז הפרקים האחרונים כבר הרגישו לי יותר מידי.
זה שפרנק דחף את קאת'י במדרגות היה הדבר הכי דפוק ממש Jump the shark לדעתי.
לא בגלל שזה לא מתאים לפרנק לעשות משהו נוראי כמו לדחוף מישהי, אבל מטופש ממנו להיות כל כך לא זהיר.
נכון שלא תפסו אותו במצלמות, אבל היא במקרה נפלה כשהיא עמדה לידו לפני שהיא עמדה להעיד נגדו. האם אנשים באמת לא חושדים?
ומעבר לזה עושה רושם שהיא לא מתה, האם הוא לא חושש שהיא תספר לאנשים שהוא עשה את זה?
חוץ מזה שזה כנראה היה מיותר לחלוטין. הרי מתברר אחר כך שהוא תיכנן כל הזמן שזה יגיע לכך שהוא יתפטר (מה שלפחות מסביר לאחר מעשה למה הוא עיצבן את הנשיא לשעבר ווקר), אז למה כל כך נוראי לו שהיא גם תעיד נגדו?
&nbsp
גם כל העניין עם החזרה לרצח של זואי הרגיש כאילו בא משום מקום. טום בעבר הבהיר כמה פעמים שהוא לא מאמין ללוקאס בכלל בכך שזואי נרצחה.
מה שמגוחך עוד יותר זה שלא היה להם מידע חדש, הם פשוט הדליפו דרך שון ההוא מידע כאילו יש להם ראיות חדשות בעניין המוות של זואי ועל סמך זה החליטו שדאג יאמר שהוא רצח אותה. אבל ציפיתי שבשלב מסוים הם יבינו שלא הייתה סיבה לכך.
ובכלל כך התחבולה של זה שפרנק בעצמו הדליף חומר לטום מרגיש מגוחך. ובמיוחד לא ברור למה שהוא לא יספר לקלייר על זה.
והתוכנית שלו להמשך ממש לא ברורה. הוא רוצה להיות בעל כוח חיצוני. אבל איך הוא יעשה את זה פתאום? האנשים האלו הם אנשים עם המון המון כסף. זה לא שהוא פתאום יהפוך למיליארדר.
&nbsp
ואני מבין למה קלייר רוצחת את תומאס, אבל למה לעשות את זה ולהשאיר את העדות לכך למארק. הרי ברור שהוא יוכל לנצל את זה נגדה אם הוא ירצה.
&nbsp
ובכלל כל קטעי מארק וג'יין דייויס היו מוזרים כי ממש לא ברור מה הם רוצים.
ג'יין היא דמות מעולה, אבל זה לחלוטין מרגיש כאילו היא הונחתה משום מקום. רגע אחד היא נפגשת עם קלייר פעם ראשונה ותוך רגע היא אחת הדמויות הכי חשובות, עם קשרים ויכולת השפעה בכל העולם.
&nbsp
&nbsp
מה שכן, אני בהחלט מצפה לראות מה יקרה עונה הבאה עם זה שקלייר נשיאה ואולי לא תחון את פרנק.
אני כל הזמן קיוויתי שהיא תתחיל לדבר אל המצלמה כמו שפרנק עושה, אבל המשפט האחרון שלה "התור שלי" הרגיש די חלש.
מה שהיה מעולה היה כמה פרקים לפני כן כשהיא מכירה בכך שהצופים קיימים ופשוט מסבירה שהיא אדישה לנוכחות שלהם ולא סומכת עליהם.

twisted nerve1

New member
אני דיי מסכימה עם רוב הטענות שלך

רק שזה לא כזה הפריע לי. אולי כי תמיד היה משהו בסדרה שהרגיש לי מופרך באיזשהו אופן וזה לא מרגיש לי כזה שונה. רק שכן, הקטע שהוא דחף את קאת'י היה קצת טו מאץ'.
אני דווקא לא רציתי שקלייר תדבר יותר מדי למצלמה. אני לא כזה מבינה מה זה נחוץ שפרנק עושה את זה, אז מבחינתי לא צריך להוסיף עוד דמות שעושה את זה. שתי הפעמים הקטנות שהם עשו את זה היה טיזינג נחמד מבחינתי ושמחתי שלא היו עוד.
(היו עוד כמה פעמים שניסו לגרום לנו לחשוב שהיא מדברת לצופים, נדמה לי גם שזו הסצנה שפותחת את העונה גם, שהיא מדברת למצלמה, אבל אז מתברר שהיא פשוט מדברת בטלוויזיה או למישהו).
הקטע שהיא הורגת את תום היה ממש עוצמתי בהתחלה. הייתה לי איזו הרגשה בתחילת העונה שתום ימות וזה כי הוא התקרב מדי לקלייר, לא הייתי בטוחה אם היא תעשה את זה, ובטח לא ציפיתי שזה יהיה תוך כדי סקס, לכן זו הייתה סצנה ממש עוצמתית מבחינתי. אבל משהו בכימיה בין הדמויות האלה היה off. הם לא מכרו לי את התחושה שהם מאוהבים וזה ביאס אותי כי אחרת המוות שלו היה יותר עוצמתי. (אבל השחקן באמת קצת חתיך).
הצחיק אותי כשפרנק אמר לו- "אל תבגוד באשתי"

מעניין באמת אם קלייר תחון בסוף את פרנק, ובכלל אולי היא תהפוך לדמות יותר ראשית ממנו? זה מעניין.

Don Nirtin

New member
משפחת פוסטר עונה 4 פרקים 16-17

טוב אז אחרי שרוב העונה כולם היו מעצבנים ונודניקים -
&nbsp
ג'וד היה חמוד כשרצה לדעת קצת על חינוך מיני. חבל שדרו ההוא לקח את זה לפוליטיקה כרגיל כדי להעיף את לינה מהבית ספר

&nbsp
א'ייג'יי מיותר.
&nbsp
מה עכשיו מביאים סיפור של ההיא ש"ניצלה"
מהסרסור שלה ועוד רוצה לדרדר את החברה של קאלי?
&nbsp
באמת? למה אני צריך את קאלי עירומה במקלחת? למרות שהיה טוב לראות את אייג'י בעירום לפני שהוא כנראה מסיים את הקריירה שלו בסדרה.
&nbsp
וקו העלילה הטוב ביותר הולך לחסוס. אולי כי יש לו עלילה אשכרה מעניינת.
&nbsp
אה, וכן, למי אכפת מאנה ומייק.

מי חשב שתאמר משהו כזה

לפני כמה חודשים היית עם רק מיליון תלונות לגבי חסוס.
&nbsp
כן, גם לי אותי לא מעניינים במיוחד סיפורי אנה, מייק ואיי.ג'יי.
&nbsp
כמובן שג'וד חמוד. אבל מה אתה חושב בנתיים על נואה?
&nbsp
אני לא רוצה לכתוב יותר כי אני לא זוכר מה מתרחש מתי בעונה.

Don Nirtin

New member
נוח. כן. ככה בחרו לתרגם את השם שלו ביס

וחוץ מלסמם את ג'וד במריחואנה רפואית לא קורה משהו מעניין איתו. הוא לא משפיע לטובה ולא לרעה אז הוא לא מועיל ולא מזיק. יש קטעים קטנים פה ושם שהם חמודים אבל זה לא מגיע לרמה של ג'וד וקונור.
&nbsp
חסוס הקודם היה פשוט משעמם אבל חסוס הנוכחי עם משחק ועלילה מעניינת. מי היה מאמין?

השרדות הפרק של היום

נתי וורד ממורמרים על כולם ודיי מגעילים.
ורד עפה על הצמה וממש מעצבנת...אני מקווה שהיא תעוך לגמרי בקרוב...
בר הלא חכמה במיוחד, עוד מנסה לדבר איתה וחוטפת זאפטה לפנים.
ורד , חמודה, אף אחד לא מחזיק אותך...לכי הביתה...
&nbsp
השבט השני בהלם שאלון הודח...
נתי מנסה כמובן לסובב הכל ולשחק אותה מסכן ובלה בלה בלה...אהבתי ששגיא התעמת איתו. מנגיסטו כועס ומתכנן לנקום ולהעיף את חברי השבט השני אחד אחד...
&nbsp
משימת פרס:
בלה בלה...חיקוי של משימה מארה"ב ...אבל הפעם הפרס הוא לא מנה חמה אלא ציוד דיג.
בקיצור, בואיי ניצחו...כמה לא ברור...
האמת חשבתי שליגאו ינצחו בעזרת ההפקה כדי להעלות את המורל שלהם.
אמיר ומיכל הולכים לבקתת ההתדיינות.
&nbsp
ממשיכם לחפור על אלון.....כאילו מה קרה...
הוא מגיע לאי המתים ופוגש את ניקולה או מה שמה שלא הפסיקה לגעת בו.
הם מפלרטטים...איזה רומנטי פחחחחח
&nbsp
אמיר ישר מפיל את עצמו ומיכל ממש לא טיפשה ומבינה שיש לו פסלון.
הפעם הפרסומת היא לקוטג תנובה...ידעתי שיהיה משהו.
אמיר יצא פארש שנתן לה לקחת 5 והוא לקח 4.
&nbsp
הנאום של מיכל היה ממש נחמד ואולי באמת הם יצליחו להתאחד.
אמיר וטניטה לא אכלו...כי היא נמנעת מבצק (בקיצור אנורקסית כנראה...).
&nbsp
&nbsp
מיכל מתחילה לפקפק ביוסי ולחשוב על ברית עם אמיר באיחוד...רוב הסיכויים שתחזור ותתחבר עם שגיא וענבר או מה שמה.
אמיר מנסה להתחבר עם ענבר שעושה לו פרסה... חחח
הוא מנסה שוב עם מעיין ומספר לה על הפסלון (ממשיך להיות אדיוט) והוא ממשיך להפיל את עצמו...
&nbsp
מנגיסטו ה"חכם" מתכנן להפיל את המשימה כדי להעיף את מעיין או שגיא כדי למנוע מהם את האיחוד עם יוסי.
איך אני מקווה שיעלו על מנגיסטו...אני שונאת כשעושים משהו כזה!!!
חחחחחחח ענבר הענישה אותו חחחחחחחח איזה אבלה!!
&nbsp
בקיצור, ליגאו "ניצחו"...אני ממש מקווה שמנגיסטו יעוף.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

שנות ה-80....ההדרדרות ממשיכה...

פרוספר והסיפורים ההזויים שלו.
אישתו מדהימה כתמיד :)
שלום מאהב במישהי חדשה ולא חכמה כרגיל.
אחיו מופיע לשתי דקות.
&nbsp
בקיצור, עוד פרק...
&nbsp
מישהו צופה בזה בכלל?...אני זוכרת שפעם ממש אהבתי את התוכנית...
&nbsp
עופר שכטר

אני בכלל לא שמעתי על הסדרה הזאת עד שלא התחלת לכתוב עליה כאן

וכל הזמן חשבתי שמדובר במשהו חדש, רק עכשיו אני מבין שזאת כבר עונה שלישית.

twisted nerve1

New member
מישהו ראה עונה 5 של כתום זה השחור החדש?

אני רוצה לדבר על זה עם מישהו!!!

twisted nerve1

New member
סבבה
לכל העונה

העונה התחילה ממש טוב בעיני, וגם נגמרה דיי טוב. אבל באמצע היו כמה פרקים שהרגישו מרוחים. לא ידעתי שכל העונה תהיה המרד הזה. היו כמה שיאים. ממש אהבתי שדיה החליטה למסור את התינוק שלה וסופסוף השתחררה מהאחיזה של אמא שלה. גם כל רגעי המשא ומתן עם טייסטי היו מעולים. אבל היו כמה קטעים ממש הזויים. כמו תחרות הכשרונות הזאת, או הקטע שהסוהרים "שיחקו" עם סוזן. וזה עוד משהו שאני לא מבינה, הרי ברגע שהם הבינו שאין לאסירות יותר נשק, איך הם לא יכלו פשוט להשתלט עליהם? זה היה נראה לי תמוה, הם בכל זאת חבורה של גברים (רובם, ובחורה אחת) אבל זה מרגיש כאילו הם אמורים להיות יכולים לגבור על חבורה של נשים אם אין לנשים נשק. ובמיוחד לא ברור נגיד למה הם שיתפו פעולה עם כל המשחק הזה שהיה עם סוזן. היה שלב שזה היה רק היא והם לא? הם לא יכלו פשוט לברוח אז? זה פשוט לא מרגיש לי הגיוני.
כל העלילה עם פיסקטלה- גם שם היה משהו off עבורי. כאילו משהו לא ברור לי איך הוא הגיע מהפלשבק בו הוא ממש מצטייר כאנושי עם האהוב שלו בכלא- למפלצת שהוא היום. אני קצת לא מאשימה אותו על מה שהוא עשה לאסיר ההוא (בלי קשר שהוא פגע במי שהוא אהב- עצם זה שהוא אנס מישהו זה מגיע לו הדבר הזה עם המקלחת)- אבל זה עדיין מרגיש לי כמו קפיצה גדולה מדי בשביל להיות המפלצת שהוא בהווה. במיוחד מה שהוא רצה לעשות לרד. איכשהו הוא נשאר דמות בעייתית מאוד בעיני.
העלילה עם דוגט וצ'ארלי- אני לא יודעת מה לחשוב עליה. ממש אהבתי בעונה הקודמת שהוא לא הבין שהוא אנס אותה, ואז שהוא קולט את זה והוא מתנצל ואז מתוך איזה דפיקות פסיכולוגית היא רוצה לחזור אליו- זה יכול להיות סיפור מעניין אבל חייבים גם להדגיש שהסיפור הזה ממש דפוק כי הוא אנס אותה. וכאילו אין זכר לעניין הזה העונה הזאת. אפילו בו לא מתנגדת לקשר בגלל שהוא אנס אותה, אלא רק בגלל שיכולים לתפוס אותם. ופתאום הוא כזה חמוד אליה. וכאילו איזה חלק בי רוצה לגמרי להדחיק את האונס, כי באמת אם מדחיקים את זה הם חמודים!!! אבל זה הקטע שאי אפשר לעשות את זה! משהו בסיפור הזה פשוט לא טופל כראוי בעיני. ולפחות בעונה הקודמת כשהיא מנשקת אותו הוא אומר שהוא לא רוצה לעשות את זה כי הוא פוחד שהוא לא יוכל לשלוט בעצמו- ועכשיו הוא פשוט זורם איתה.
היו עוד דברים שעיצבנו אותי. שתי הג'אנקיות האלה- הווייט טראש- אני שונאת אותם- וכל הקטעים איתם עיצבנו אותי פשוט ורציתי שיגמרו כבר. גם כל השטיק של פלריצה מיצה את עצמו דיי מהר בעיני. והיו כל מיני עלילות ממוחזרות כמו לורנה ששוב משוגעת, או אלכס ופייפר רבות ומשלימות בפעם המיליון.
כמו שאמרתי- היו קטעים חזקים, בעיקר המסע ומותן, ובכלל רוב הקטעים של טייסטי וכל החבורה של השחורות, וגם רוב הפרקים הראשונים (הפרק עם פרידה היה מצויין שבסופו גילינו את הבונקר שלה). אבל לא יודעת, אני הרגשתי נפיל מעונה 4 שהייתה פשוט מצויינת.

limors2

Active member
אוקיי, אז לפי הנקודות שלך-
(לכל העונה)

בגדול העונה התחילה טוב ונגמרה טוב, אבל היא קצת הרגישה לי כאילו לא הרבה קרה בה. ידעתי שכל הסיפור מתרחש רק לאורך כמה ימים בודדים, אבל חוץ מטייסטי (המעולה!) שקרעה את התחת כדי לנסות לשפר משהו כולם פשוט.... ישבו ולא עשו כלום. Literally. ישבו בחצר או במיטה או בכלא וחיכו שהכל יסתיים. שזה לא היה בהכרח רע, זה כן היה סופר מהנה. במיוחד בכמה פרקים האלה באמצע שכל הקבוצות הסתדרו אחת עם השניה והכל היה מושלם. אבל עדיין, עונה שלמה וכלום. אני חושבת שבגלל זה הייתה הרגשת הנפילה.
&nbsp
מבחינת זה שהסוהרים לא ניסו להשתלט עליהם- הם היו קבוצה נורא קטנה מול כמה מאות אסירות שאולי בלי אקדח, אבל עדיין לא חסר להן כלי נשק חובבניים ויש להן יתרון כמותי עצום (וזועם). אז לא הייתה להם ברירה והם נאלצו לשתף פעולה. ואם הם היו מצליחים לגבור על סוזן או אסירות אחרות כשהם היו במיעוט- מה אחרי זה? הם עדיין היו תקועים בתוך כלא שנמצא במצור.
בהתחלה העלילה עם פיסקטלה לא הטרידה אותי, אבל קו העלילה שבו הוא התגנב לתוך הכלא ועשה את מסע הנקמה הזה גרם לי לfacepalm. אם עד אז הכל היה מציאותי יחסית, הוא הפך את הכל למופרך ומעצבן. ואז התעלל בהן בצורה מחרידה :|
ואגב פלאשבקים, האלה של העונה הזו (מלבד פייפר ואלכס) היו מיותרים לחלוטין
אם אין לכם משהו מעניין לתרום לעלילה, חבל. לא צריך בכוח.
אבל פרט מעניין שלמדתי עליהם ממש לא מזמן- השחקנית ששיחקה את דיה הצעירה היא בעצם הבת שלה בחיים האמיתיים! השתגעתי כשראיתי אותה ולא הבנתי איך גרמו לה להיראות כ"כ צעירה ככה

אני ממש איתך לגבי צ'רלי. הייתי קרועה לכל אורך הסיפור איתו כי מצד אחד הוא אנס אותה וזה לא משהו נסלח, אבל מצד שני הם ניסו לגרום לנו לסלוח לו ולהיות בעדם וזה קצת עבד. אני עדיין לא בטוחה איך אני מרגישה לגבי זה.
הג'אנקיות תמיד מצחיקות אותי, ולורנה מטורללת אבל הסיפור הזה חשף כמה ניקי אוהבת אותה ושבר לי את הלב, כי אם לניקי עצוב גם לי עצוב

&nbsp
הדבר הכי מעניין בעונה היה הסוף. לא האסירות שנשארו בבונקר, אבל התהייה של "מה יהיה בעונה הבאה". כי או שבאיזו דרך תמוהה ולא הגיונית יחזירו את כולן לליצ'פילד, או שנאבד חצי קאסט ונעבור לכלא אחר, או שנאבד חלק מהקאסט ונחזור לליצ'פילד. שזו האופציה המועדפת עלי, כי למרות שבסוף האסירות יצאו עם 0 זכויות קיבלתי את ההרגשה שכל המאבק הזה הזיז לכולם. גם לסוהרים, גם לקפוטו (שתמיד ניסה לעשות את הדבר הנכון) ואפילו לפיג.
&nbsp
אז לא סבלתי (בכלזאת ראיתי הכל בבינג' בסופ"ש), אבל הייתי מעדיפה עלילות קצת יותר ארוכות שיספרו קצת יותר.

למעלה