דיוני סדרות לאמצע שבוע

kordilia snake

New member

היה פרק דיי משעשע...ההבעה וחצי שיש לריס עבדה טוב בפרק ואיכשהוא הפכה את כול הקטעים בחתונה(ובמסיבת רווקות) למוזרים-מצחיקים. ופינץ' שר(והמבטא!) ורוט על הסוס
והקטע האחרון בחתונה ששלושתם נראו עצובים
.
&nbsp
והקטעים של שו היו ממש טובים, בהתחלה באמת חשבתי שהוציאו אותה החוצה, אבל אם הם היו מוציאים אותה באמת אז בטח המכונה הייתה מוצאת אותה. והשומרוני לא כזאת חכמה אם היא הייתה צריכה להראות לשו את אותה סימולציה 7000 עד שהיא הבינה שזה לא עובד (או שזו האשמה של גריר?)

גות'האם פרק 2X22
סיום עונה

האם כמו שהעונה הזאת הייתה על עליית הנבלים, עונה הבאה תהיה על מפלצות?
כי הרבה מפלצות השתחררו בסוף.
ונורא דאגתי שפיש מוני תמות בסוף, אז אני שמח שהיא שרדה. אני קצת מתפלא שהיא לא טרחה להרוג את פינגווין. וציפיתי (כבר שבוע שעבר) שיהיה מפגש בינה ובין בוץ', אבל חשבתי שהוא יהיה משמעותי יותר.
&nbsp
אבל וואו, בפרק הזה היו המון בעיות. יותר מידי בשביל יכולת הסיספונד שלי.
קודם כל זה שבולוק מקבל את הגורדון המזויף הזה. אני עוד יכול איכשהו לקבל את זה כי הוא בטח לא יכול לדמיין מישהו עם יכולת לשנות את הפרצוף. אבל הוא חייב לחשוד שמשהו חשוד לפי איך שהוא מתנהג. מספיק לחשוד כדי לשלוח אנשים חזרה לארקהם.
&nbsp
אבל זה עוד בקטנה כי האירועים בארקהם לחלוטין לא הגיוניים. קודם כל האם פיספסתי פרק? פתאום סלינה יכולה להסתובב כמעט חופשי במתחם בגלל שהיא עוזרת של פיירפלי. פעם אחרונה שראינו אותה היא ופיירפלי ניסו לברוח מהתא שלה. ולמה שסטריינג' יאמר לשומרים שלו לתת לסלינה להסתובב חופשי, בגלל שפיירפלי אומרת?
ושוב חוסר ההיגיון של לתת לניגמה לנהל את החקירה של ברוס ופוקס. למה שסטריינג' לא יחקור גם אותם עם הסם אמת? אבל מילא זה, אז לשים אותם ללא שום קשירה בחדר עם גורדון? כשרק כמה שומרים משגיחים עליהם. שומרים שמן הסתם יברחו כשתתחיל להשמע התראה על פצצה. ולמה סטריינג' לא פשוט אומר לשומרים לירות בהם במקום לבקש מפיירפלי ומר פריז המטורפים? ולמה בכלל הם לא גם על איזה אוטובוס למתחם הצפוני? ולמה כשסטרייג' כבר במתחם וכנראה מבין שאין לו זמן לברוח מהפצצה (כי הוא לא מנסה לברוח בסוף) אז הוא לא אומר לגורדון איך לרדת אל הפצצה? הם נאלצים להעזר בניגמה שיודע על אותה דרך שסטריינג' יודע.
ולמה כשפיש מתעמתת עם סטריינג' היא שולחת את פיבודי לתפוס אותו. למה היא לא רודפת אחריו בעצמה, או עם כל האנשים שהיא שולטת בהם?
&nbsp
***בשבילי רמה כזאת של חורים עלילתיים זה כבר יותר מידי. כי זה לא משהו שמנסים להסביר משהו שאין לו הסבר אמיתי כמו חזהר לחיים או מסע בזמן. אלו פשוט דברים בין דמויות שאין להם סיבה. יכלו להשגי את כל אירועי הפרק עם התרחשויות הגיוניות בין דמויות. פשוט לא טרחו.
&nbsp
אבל הקטע הכי מצחיק של הפרק הוא כשפיבודי מתעוררת ומבקשת מים וגורדון ופוקס חושביםש היא אומרת להם להשתמש במים כדי לעצור את הפצצה. הפרק בהחלט זוכה בנקודות בשביל זה.
&nbsp
וקצת במבט לעתיד - תעלומת המועצה הסודית (של הינשופים), פיש מוני עם כוחות, הרבה מפלצות משוחררות, ושיכפול של ברוס? (האמת שיכול להיות מעניין לראות את השחקן בתפקיד שכזה)
&nbsp
**בכמה מקומות קראתי ששומעים בסוף צחוק שמרמז על כך שאולי ג'רום {הכאילו ג'וקר} עדיין בחיים. אם כן זה מעולה!

Red Hood

New member
הדבר היחיד שהיה טיפה סביר אחרי העונה הגרועה הזו

זה ה"כפיל" של ברוס בסוף.
אם זה מה שאני חושב שזה, אז זה קשור, מאוד, לעוד משהו שקרה בפרק האחרון (ובזה שלפניו). אבל עם איך שאני מכיר את את הסדרה הזו ואיך שהיא מבצעת דברים - זה הולך להיות גרוע.
וחבל.
זה אחד הסיפורים היותר טובים במיתולוגיה של באטמן.

Chandler Rulz

New member
אני ממש ממש נהנתי

המוח שלי, למזלי, לא עובד שעות נוספות כדי לחפש את החורים בעלילה האלה שאפילו לא חשבתי עליהם לפני ההודעה שלך, והיה לי פרק מהנה ביותר [וצחקתי ממש בקטע עם ה-water חחחח]

איתך אני בכלל לא מדבר

למה לא כתבת שום דבר על פרק סיום העונה של ה100

&nbsp
&nbsp
אבל באמת, אני מודה שחלק מהדברים שאני מציין הם עניין של מה בכך. זה לא באמת משנה מה הסיבה שניגמה חוקר את ברוס ופוקס וזה לא כזה עניין גדול שבולוק לא מבין לגבי גורדון. וזה שלא קושרים את ברוס ופוקס זה קטע טיפשי קבוע שעושים במיליון סרטים וסדרות.
&nbsp
אבל אני רוצה לדעת מה עבר לך בראש כשסלינה פתאום מופיעה בחדר שבו מחזיקים את גורדון...
זה פשוט בא משום מקום וזה הדבר הכי לא הגיוני בעולם. ואין אפילו ניסיון נורמלי להסביר את זה. נכון היא כן נותנת הסבר קטן, אבל כבר היה עדיף להשאיר את זה כמסתורין כי ההסבר שלה רק הופך את זה למוזר עוד יותר. נותנים לה זכויות כי היא העוזרת של פיירפלי (ואגב ברוס מקבל את זה למרות שהוא מעולם לא שמע על פיירפלי). זה פשוט מטופש ברמות.
&nbsp
מצטער.
&nbsp
אולי הייתי נחמד יותר אם היו לי יותר אנשים לדבר עליהם על ה100...

Chandler Rulz

New member
אני מצטער שלא כתבתי.. עדיין.. אין לי כמעט ערבים פנויים..

כל מה שאני רואה זה או לפני השינה מהמיטה או בבוקר בזמן שאני מתארגן לעבודה חחח

twisted nerve1

New member
משחקי הכס 6X05

זה מרגיש לי כמו המקום היחיד בעולם שלא מדברים בו על הסדרה הזאת. אף אחד לא רואה?
&nbsp
hold the door!! מי לא חושב שזה אחד הרגעים הכי קורעי לב של הסדרה?

Reutk

Active member
אשכרה. אפילו בפורום של nba בפרדס יש שירשור על הפרק.

אני ראיתי את הפרק רק היום. אני חושבת שהיה לי סוג של קהות רגשית שצפיתי כי לא התרגשתי מזה ובדרך כלל אני מתרגשת מכל שטות.

twisted nerve1

New member
לא יודעת. לי זה עשה ממש צמרמורות

מעבר לעניין של עצב מהמוות, אז גם יש משהו אדיר לדעתי שמגלים סוג של חידה שהייתה כל הסדרה (מה המשמעות של הודור, ולמה הוא התחיל להגיד את זה). אבל יותר מזה. זה לא רק שהוא מת. זה שההבנה שבראן דיי דפק לו את החיים והפך אותו לרפה שכל בגלל הרגע הזה. זה עצוב בקטע ממש חזק.
מעניין אותי מה אמרו על זה בפורום של NBA?

Reutk

Active member
כן זה בדיוק העניין
.

שלוגית אני מבינה כמה זה קטע חזק ושובר לב אבל פיזית לא הרגשתי כלום. נראה לי שזה בגלל שאני כל הזמן מנסה להבין אם זה קרה גם בספר או לא, כאילו שאם זה לא קרה גם שם אז זה לא באמת ולא שווה. אדיוטי אני יודעת.

ואת שואלת אם זה מעניין אותך? כי התשובה שלי זה שלא ממש. זה לא היה דיון מעמיק במיוחד עד כמה שאני זוכרת.

twisted nerve1

New member
חחח.. יצא לי לא טוב הניסוח של השאלה האחרונה

התכוונתי לכתוב משהו כמו- מעניין אותי מה אמרו בפורום ההוא. את יכולה להגיד?
&nbsp
והיוצרים אישרו שזה משהו שמרטין אמר להם שיקרה. כלומר הוא תיכנן את זה מההתחלה (כולל את השם הודור). אז כן זה יהיה בספרים.

Reutk

Active member
תודה. זה היה ממש מבאס אותי אם לא.

הייתי מביאה לך קישור אבל אני בנייד.
את יכולה להחליף בכתובת של הפורום את המספר 109 ל-1981 זה המספר של הפורום הזה. פשוט תגלגלי קצת למטה עד שתתקלי בסימן של ספוילר. או שאני אשים קישור מחר (אגב אני לא הגבתי שם כי הם כתבו את זה לפני שצפיתי בפרק)

חחח אם נביא קישורים מכל מקום שמדברים על סדרה

לא נסיים . למרות שנראה לי שמוי רואה את סדרה כן מודע שיש לה פורום בתפוז

נ.ב אני סתם מרמורת שאני לא רואה סדרות שכולם מדברים עליהם

twisted nerve1

New member
האמת לא ידעתי שיש לה פורום בתפוז. מגניב.

וזה בסדר, לא מפריע לי ספוילרים מהספרים. אני גם ככה קוראת דיונים שמספליירים את הספרים בכל מיני מקומות. אבל אם כבר זה ממש גורם לי לרצות לקרוא את הספרים

Red Hood

New member
לא יודע מה יותר עצוב

המוות של הודור, או של סאמר.

כל הסצינה האחרונה הייתה נראית כמו סרט אימה גרוע, עד החלק האחרון שהיה...פשוט...קורע לב.
לא שברור לי לאן בראן כבר יכל להגיע, בשלג ועל המזחלת, עוד שנייה הדלת נפרצת ואלה שמאחוריה הרבה יותר מהירים ממנו.

Red Hood

New member
מסכים, אבל....

המוות (?) של הודור הוצג מעולה, בגלל העבר, בגלל החיבור להווה, בגלל החיבור לדמות, ובגלל איך שהסצינה עצמה הועברה. הכל נכון.
מעולם לא היה איכפת לי מממות של דמות בסדרה הזו כמו במקרה הזה. הופתעתי ממקרי מוות קודמים, כמובן, אבל לא כאב לי ככה.

אבל...הגישה שלי בסרטים/סדרות היא תמיד "מצידי תהרגו את כולם, אבל אל תגעו בכלב!".

Reutk

Active member
אוי, גם הגישה שלי. רק מדגיש עד כמה חסרת רגשות הייתי.

למעלה