דחוף !עזרה בהמלצה על רופאים:

סשירי

New member
הי

צודקת לגמרי, ב 24שעות האחרונות איבדתי את הראש לא מתאים לי לא להיות יסודית , הייתי בטוחה ש פרופ פיינמסר רפאל מנהל מחלקה בשניידר. האם הרופא שהמלצת עליו הוא ה-מנהל של המחלקה א.א.ג. בשניידר ? והאם ידוע לך אם הוא פרופסור? אני שואלת מאחר והיינו אתמול אצל פרופ' לונץ מיכל שגם היא מנהלת מחלקה בבית חולים בחיפה והיא איבחנה אצל הבן שלי בן 6.5 שקיעה של עור התוף והתחלה של כולסטאטומה. אז חשוב לי להתייעץ עם רופא באותו דרג/ידע/מומחיות או אייך שקוראים לזה.... אם לא מעל.. בכל מקרה אשמח לקבל את הפרטים להתקשרות וכן אם ידוע לך כמה עולה ביקור (אתמול שילמנו 1000 ש"ח). תודה רבה מראש...

סשירי

New member
דחוף !עזרה בהמלצה על רופאים:

שלום לכולם אשמח אם מישהו יכול להמליץ לי על אחד הרופאים הבאים לייעוץ איבחון וניתוח : פרופ' פיינמסר רפאל , פרופ' וולף מיכאל , פרופ' דן פליס. תודה מראש

ד"ר רווה

הי, הוא ד"ר ולא פרופ' אבל מנהל מרפאת אף אוזן גרון ילדים ויחידת אף אוזן גרון ילדים בשניידר. (לא יודעת מה ההבדל - העתקתי מהאינטרנט
) אני לא מכירה את פרופ' לונץ כך שלא יכולה להשוות אבל מסכימה איתך שכשרוצים להתייעץ שוב הולכים למישהו באותה רמה לפחות. אנחנו עשינו "סקר שוק" בין הרופאים לפני שנכנסו עם הבת שלנו לעולם הניתוחים. אם כבר משלמים פרטי אז באמת שיהיה לטוב ביותר ומבחינתנו הוא נבחר. יש לו נסיון רב ואני נזהרת לא להשתפך, אבל הוא מהרופאים הבודדים שאני באמת סומכת עליהם בעיניים עצומות. לגבי מחיר ופרטי התקשרות אני לא יודעת עד כמה מותר על דפי הפורום ולכן שולחת לגבי זה מסר אישי. אני יודעת שיש גם את ד"ר ארי דירוא מדנה אם את רוצה. בכל מקרה הייתי מתייעצת עם רופא ילדים ואל מבוגרים
בי

אתי77

New member
צודקת ../images/Emo13.gif

אסור לפרסם מספרי טלפון על גבי הפורום. אני לא יודעת מה החוק לגבי המלצת רופאים (הכוונה היא לשמות) לא נראה לי שיש בעיה, אנסה לברר בהקדם. תודה על הנוכחות והעזרה הרבה בפורום!

לא מכירה אותם - זה אאג?

אם כן, אותם אני לא מכירה אבל יש לי המלצה חמה על רופא שמלווה אותנו כבר הרבה זמן.

סשירי

New member
באותו נושא

תודה על תשובתך , כן , כולם מנהלי מחלקות בבתי חולים של אף אוזן גרון , פרופ' וולף מיכאל מנהל א.א.ג תל השומר פרופ' פיינמסר רפאל מנהל א.א.ג בלינסון פרופ' דן פליס מנהל א.א.ג איכילוב

הי

אני לא יודעת לצורך מה את מחפשת אבל אנחנו מטופלים באופן פרטי אצל ד"ר אייל רווה, מנהל המחלקה בשניידר. הבת שלי עברה אצלו שני ניתוחי כפתורים + פוליפים והוא פשוט נהדר. גם נעים, גם מקצועי. אני מניחה שיש סיבה ששאלת על האחרים אבל הייתי בהחלט שוקלת התייעצות איתו אם רלוונטי. בכלל, אם מודבר בילדים את לא מעדיפה רופא א.א.ג ילדים? (סתם מחשבה) בי

אתי77

New member
ברוכה הבאה!

אני ממש לא מכירה אף אחד מהם, אבל אני רואה שכבר עזרו לך
שיהיה בהצלחה!

vanloren

New member
הוא צריך ניתוח כפתורים?

אנחנו עשינו עם דר דירוא בבית חולים דנה בתל אביב,תוך שתי דקות הניתוח נגמר, יש את דר גרין מקופת חולים לאומית,אני לא יודעת באיזה בית חולים הוא עובד,אבל גם הוא עושה ניתוחים, והוא רופא פשוט מעולה בכל מה שקשור ל -א.א.ג

סשירי

New member
הי

חוץ מנוזלים שזה הבעיה הקטנה שלנו מתברר שלבני בן 6.5 !! יש מחלה בשם כולסטאטומה גילו אותה בשלבים מוקדמים מאוד.

vanloren

New member
מה שאני יכולה להמליץ לך

בגלל הנוזלים וגם המחלה השניה(ראיתי ערך בגוגל כדי להבין) אני ממליצה לך לפנות לכמה חוות דעת אצל מומחים גם דרך הקופח וגם באופן פרטי(לרוב יש החזרים או טופס 17), כך את תיהיי בראש שקט ברגע הניתוח ואולי תרגישי שאת בידיים הכי טובות

למעלה