דגלי ישראל לאורך מסדרון נצרים, השלב הבא: יהודים בדרך לים והתיישבות יהודית בעזה... כובשים.מיישבים.מנצחים!

Henry0

Well-known member
(y)
עזה(זל)
אנחנו יכולים בהחלט להתיישב בכל רצועת עזה עד גבול מצרים כאשר עזה הפלסטינאצית תהיה ז"ל .
מה ההבדל בין "העליונות היהודית" של "אתה בחרתנו",
לבין "העליונות הנאצית" של "גזע עליון" ?

בין ההבדל בין הצורך בהתישבויות בעזה ויו"ש,
לבין הצורך ב"מרחב המחייה" של הנאצים?

מה ההבדל בין הפאשיזם של הימין הקיצוני בישראל,
לבין הפאשיזם הנאצי ?

כאשר 3 הרגליים האידאולוגיות זהות,
מה הפלא שפרופ' לייבוביץ' טען, והוכיח, שיש "יהודו-נאצים" ?

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
גם הנאצים בתחילת דרכם לא חלמו זאת.
השוואה יפה. כל עוכר ושונא ישראל, כמו גם כל חולה נפש מוצהר ואדם מסכן ומסוכן, היה שמח לחתום עליה.
אבל זו כוחה של האדיאולוגיה הגיזענית,
אט אט מיתדרדרים למעמקיה.
מזל שאין בימין הישראלי "אידאולוגיה גזענית" :). אם לעומת זאת השקפה פוליטית הייתה גזענות, אתה היית מוגדר כאחד המחזיקים הגדולים באידאולוגיה גזענית. מזל שזה כנראה לא המצב ולא ההגדרה הנכונה :).

Henry0

Well-known member
השוואה יפה. כל עוכר ושונא ישראל, כמו גם כל חולה נפש מוצהר ואדם מסכן ומסוכן, היה שמח לחתום עליה.

מזל שאין בימין הישראלי "אידאולוגיה גזענית" :). אם לעומת זאת השקפה פוליטית הייתה גזענות, אתה היית מוגדר כאחד המחזיקים הגדולים באידאולוגיה גזענית. מזל שזה כנראה לא המצב ולא ההגדרה הנכונה :).
מרחן בלתחי נילאה

בניגוד למריחות שלך,
אני כותב עובדות.

זה שאתה נותן לעובדות משמעויות ערכיות,
רק מוכיח את בינתך הלקויה.

Harrington

Well-known member
מנהל
מרחן בלתחי נילאה\
אויש זה נהיה מעייף, אבל במלוא הכנות, בכל זאת שוב שלום גם לך הנרי, נעים להכיר.
בניגוד למריחות שלך,
אני כותב עובדות.
חחח, אני מתנצל אבל במלוא הכנות והרצינות, גרמת לי לפרוץ כאן בצחוק בקול רם :). אגב, אילו היית טורח לקרוא את דברי לפני שכתבת מראש (העתק-הדבק?) את תגובת ההתקפה/השמצה השגרתית שלך, היית אולי יודע שבמקרה הזה גם אתה לא יכול לטעון שכתבת עובדות, שכן עובדות כלל לא קשורות לנושא והגבתי על דעתך. אבל ניחא. בשביל לדעת את זה תצטרך לקרוא ואני מבין שזה לא תמיד פשוט.
זה שאתה נותן לעובדות משמעויות ערכיות,
רק מוכיח את בינתך הלקויה.
נו ומה ציפית, שלבור תהיה בינה לא לקויה? אתה באמת עד כדי כך מטומטם (כהגדרתך למען הסר ספק..)? מי היה מאמין על הנרי הגדול...

למעלה