גמר חתימה טובה!

noam270

New member
גמר חתימה טובה!../images/Emo260.gif

**:-O אין לתפוז סמיילים של יום כיפור?????? אז, איך היה כיפור שלכם? צמתם? ביקשתם סליחה ממישהו מסויים? בכלל, מה דעתכם על יום כיפור? איזה דברים הייתם "משליכים" מהחיים שלכם? שתהיה לכולם שנה מדהימה!

היה וטוב שהיה ונגמר ../images/Emo94.gif

אז, איך היה כיפור שלכם? אחד הצומות היותר קלים שהיו לי ... חוץ מקצת כאבי ראש ב 3 שעות האחרונות של הצום , אני בכלל לא הייתי רעבה או צמאה ... צמתם? כן :) עד הסוף D: ביקשתם סליחה ממישהו מסויים? חח כן מחברה בכלל, מה דעתכם על יום כיפור? יום שכולם בו צמאים, רעבים ומסריחים. חחח סתם טוב שיש פעם בשנה ככה שאפשר לומר סליחה על הכל =] איזה דברים הייתם "משליכים" מהחיים שלכם? נממממ לא עולה לי כלום , ואם החיים שלי ככה כנראה שככה ה' רצה ...

asaf105

New member
גמר חתימה טובה!!

אז, איך היה כיפור שלכם? האמת היה קל מאוד, הצום עבר לי מהר ובכלל לא הורעבתי צמתם? כן כמו תמיד, זה פשוט חלק מהמסורת במשפחה, בלי קשר לדת
ביקשתם סליחה ממישהו מסויים? לא באופן אישי בכלל, מה דעתכם על יום כיפור? אני צם לא בגלל הדת, אלא בגלל שזה חלק ממסורת ותרבות, ולדעתי זה באמת לכפר על החטאים בין אדם לחברו(חוץ ממצוות בין אדם למקום שזה הדתי) וזה גם יום באמת לנקות את הנפש ומה שנקרא חשבון נפש, ולדעתי באמת יש לו חשיבות איזה דברים הייתם "משליכים" מהחיים שלכם? אממ, את כל המעשים הפחות טובים והפחות נחמדים שעשיתי בעבר, דברים שגרמו לאכזבה, לכישלון או לאיזה הרגשה פחות טובה

למעלה