גם לי יש המלצה:

shlulit

New member
גם לי יש המלצה: ../images/Emo119.gif

לאחרונה קראתי את "שני ירחים" של שרון קריץ´
ואהבתי אותו מאוד. "על העיוורון" באמת ספר מעולה כמו שכבר הזכרתם. ממ.. "הנסיך הקטן" זה ספר טוב. גם "הבריחה אל הלא בטוח" של ריצ´ארד באך.. וזהו.. לבנתיים. תתחדשו על הפורום. אני עוד בטוח אבלה זמן רב כאן.
שלולית.

galahead

New member
תודה, תודה, אבל

די להמלצות הסתמיות! בבקשה (ואני כותב כשאני כבר על הברכיים) להוסיף עוד פרטים על הספרים שאתם ממליצים, אחרת העניין חסר טעם ולא ממש רצוי.

אושר מ

New member
לגלאהד - על שני ירחים

אין לי מושג מה אתה קורא (חוץ מפיזיקה
) אז אין לי מושג אם תאהב את שני ירחים. אבל הסיפור הוא על ילדה בת 13, שיוצאת עם סבא וסבתא שלה למסע לחפש אחרי אמא שלה. בזמן הזה היא מספרת להם על חברה שלה מהכיתה. בעיני הספר נורא יפה. ומתאים לקריאה לפי סגנון קריאה ולא לפי גיל. הספר כתוב בצורה קולחת ומעניינת. כזו שלוקחת אותך לתוך הסיפור ואתה ממש רוצה לדעת מה יהיה הלאה. הוא לשם שינוי נותן את נקודת המבט של הילדה ולא איך המבוגרים רואים את העולם הזה (מה שקורה גם כשהם כותבים בתור ילדים). בכל אופן - למי שאוהב את הסוג הזה של הסיפורים מומלץ מאוד. למי שלא - מומלץ מאוד לפחות לנסות את ההתחלה. ושתי שאלות - לקרוא לך גלאהד? ולהיות על הברכיים לא כואב לך קצת? תעשה טובה וקום....

galahead

New member
אושר!

תודה, תודה... את יכולה לקרוא לי איך שבא לך, העיקר שתקראי לי :)) באמת שאכן כואב על הברכיים ולו רק בגלל בעיה די מעצבנת שיש לי במיניסקוס... ולסיום - אני קורא ספרים טובים, ספרים חכמים ובעיקר ספרים שמוצאים חן בעיניי (ואם לתת את שתי הדוגמאות האהובות עליי - טולקין וקפקא!) יאללה ביי, גל

שקמי

New member
את הבריחה אל הלא בטוח לא אהבתי.

הרעיון הבסיסי מעניין, אבל כמה פילסופים... זה יותר מדי מרוח, אז אחרי כמה נסיונות כושלים לעבור את אמצע הספר, זנחתי אותו ומדי פעם קראתי חלקים איפה שפתחתי. שיטה טובה, לפי דעתי.. אחלה ניק, דרך אגב.

מור~

New member
כמה שחיקיתי לפורום כזה!!!!! ../images/Emo15.gif

טוב, אני מור, ואני מתה על ספרים. אז יש לי כמה המלצות בשבילכם: הוביט של טולקין מישהו לרוץ איתו של דויד גרוסמן מאה חורפים של מיכל שלו ואת תעתועים של ריצ´ארד באך. תהנו!! מור

ציפי ג

New member
אם גרוסמן, אז יש ילדים זיגזג

הוא ספר מלא ילדותיות קסומה, שנהניתי לקרוא אותו בגילי המופלג.

taya

New member
וואלה ? :)

גם אני קראתי לאחרונה את שני ירחים. ליתר דיוק, קראתי אותו לפני שלושה חודשים בטיסה ארוכה. דרך מעולה להעביר טיסות. מה שאני יכולה לציין לטובת הספר הזה, זה הסוף. אולי זאת אני, שלא חכמה מספיק, ושלא עצרתי לעשות אחד ועוד אחד מספיק פעמים במהלך הקריאה. אבל שרון הזאת שיחקה אותה, לא צפיתי סיום שכזה. וכשאני מסתכלת לאחור אני חייבת לשאול את עצמי - איך, לעזאזל, איך לא ידעתי? בכל מקרה, זה אכן ספר זורם. ורק בשביל להמחיש לכם עד כמה הוא לכל הגילאים - כיתות ד´ בבית הספר היסודי כאן עושים עליו פרויקט. ואמי, קוראת ותיקה ובעלת סטנדרטים מאוד גבוהים לסיפרות, אהבה אותו. ספר בהחלט חמוד, בהחלט כייפי, ושווה את השעות הספורות שדורשת קריאתו.

אושר מ

New member
גם אותי זה הפתיע. ואני אחת שתמיד

מנחשת את הסוף. זה אחד הדברים שיותר אהבתי בו.

למעלה