גומלין רבע גמר ליגת האלופות - משחקי יום שלישי

אריאל5

New member
אני מעריך שזה נכתב בתיצניות.

במחצית ראשונה המצב היה משהו כמו 10 בעיטות לברצלונה ואחת למילאן. אני לא מדבר על התקפות מדהימות ויפות שלא נגמרו בבעיטה.

fabregas0

New member
ממש לא

בארסה הגיעו למצבים מאוד לא נוחים..
התקפות יפות הם עושים כל משחק.. זה לא אומר שכל התקפה יפה מגיעה למצב לכיבוש.

Puskas

New member
תאכלס שופט סירחון

לשרוק 2 פנדלים בחצי אחד כשהשני נתון לשיקול דעת זה מגוחך..
זה ברור שפלאטיני רוצה את ברסה בגמר, אבל השופט אתמול הזכיר לי כמה מהביצועים של לאמוניקה ביורוליג..
מי נותן לשופטים האלה רישיון?
חבל, באמת שחבל כי מילאן היו טובים וסה"כ אם זה נשאר 1-1 עד המחצית, אי אפשר לדעת לאן זה מתפתח חצי שנה,
אני חייב לציין לטובה גם את ההגנה האיטלקית שעצרה ברוב המצבים את הטיקי טקה של ברסה ואת הכדרורים של מסי.

מילאן הודחה אבל יכולה להיות גאה וברסה? היא והשופט שלה כבר מזמינים טיסה לחצי :)

kobyz21

New member
לפני ההגבהה

הוא שם עליו יד שזה חוקי אבל במהלך ההגבהה כשבוסקטס עושה את התנועה הוא תופס אותו ולא נותן לו להתקדם שזה לא חוקי.
אני כאוהד ברסה שמחתי על הפנדל אבל לא התלהבתי והייתי אדיש כי אני מעדיף לנצח מתוך מהלכי כדורגל שלנו ולא משטויות גמורות של הקבוצה השנייה, אבל השריקה עצמה הייתה נכונה, לא השופט נתן לברסה מתנה, אלא נסטה!

fabregas0

New member
בהגבהה בוסקטס פשוט

זורק את עצמו ופויול הוא זה שמחזיק את נסטה..

אריאל5

New member
אם הוידאו לא ערוך מסתבר שאפילו ספק אין כאן

אבל בעולם שונאים את ברצלונה כמו שבארץ שונאים את בית"ר כי ביחס לאחרים הם קבוצות של ה"עמך"

Cade Foster

New member
אז לפי ההיגיון הזה

פויול יכל לתת לנסטה אגרוף, לבעוט לו בביצים, לשבור לו את השיניים ולדרוך לו על הראש - אבל אם נסטה המשיך למשוך לבוסקטס בחולצה אחרי שהקרן נבעטה - זה פנדל.

אני צודק?

the new L

New member
למען האמת לא ממש ברור לי מה אומרת החוקה

לגבי מקרה כזה של עבירה כפולה. יש לך מושג?

Cade Foster

New member
ההיגיון אומר שהעבירה הראשונה צריכה להישרק

לא בטיימינג שנוח לשופט או לאחת הקבוצות...

תחשוב שזה כמו שבכדורסל שחקן הגנה יציק לתוקף כל המהלך ורק כשהתוקף יקלע בכל זאת השופט ישרוק לסל ועבירה. זה נראה לך הגיוני?

כאשר יש משיכות בחולצה/דחיפות לפני כדור הקרן השופט תמיד ניגש לשחקנים ומזהיר אותם, או אפילו מוציא צהוב בחלק מהמקרים ומורה למשחק להמשיך מהנקודה שהפסיק (כלומר - קרן חוזרת).

למעלה