ברכות על גילוי הפורום המדהים

daniel354

New member
ברכות על גילוי הפורום המדהים

שלום לכולם, יש לי שלושה ילדים, אחד מהם לקוי שמיעה, יש לו קצת בעיות תקשורת עם בני כיתתו ובכלל הוא לא עושה לנו את החיים קלים. הוא מקסים וחכם, והבעיה הגולה שהתחילה בזמן האחרון שאין לו תיאבון והוא לא רוצה לאכול גם אוכל שהוא ממש אוהב. בקשתי מהיועצת שתקח אותו לשיחות- היא לא מצאה איזה התנהגות מוזרה. הוא פשוט מסרב לאכול, ואני אכולת רגשות אשם קשה לי עם עונשים ואולטימטומים. מצאתי איזה פוסט נחמד של אמא שמספרת על ילדה שלא אוכל עם כמה טיפים (אני אוסיף לכם שתראו) אבל רציתי לדעת מה אתם אומרים? אני מפחדת שיתחילו לו חוסרים בגוף וגם ככה הוא מאוד עדין הילד הזה. עזרו לי בבקשה!

אתי77

New member
ברוכה הבאה!

אני מכירה את הבעיה מקרוב, עם שני ילדיי... גם לי קשה להכריח ילד לאכול. אבל לפעמים נוצר מין מעגל שלא אוכלים אז נסגר התיאבון ואז עוד יותר קשה לאכול... האם יש דברים שהוא כן אוכל? האם יש ארוחות שבהן כן אוכל? בן כמה הוא? איפה הוא אוכל את הארוחות השונות? הדבר הראשון הוא שלמצוא סיבות לרגשות אשם ... לא חסר... מכירה את זה מאד מאד מקרוב... אין ספק שלילדים שלנו יש קשיים רגשיים. זה חלק מהחבילה. אי אפשר כנראה להיוולד עם לקות כלשהי ולא לשלם על זה מחיר רגשי. זה לא קשור במשהו שאנחנו עושים. אז קבלי קודם כל
, תנשמי עמוק. זה ממש לא התחום שלי, אבל מרוב ריצות אצל מומחים בתחום עם הילדים שלי, אולי אוכל לעזור לך. את רוצה לפרט? בן כמה הוא? מתי זה התחיל? מה הוא כן אוכל? מה כבר ניסיתם?

edi43

New member
ל- daniel היקרה

גם אני נמצאת באותה סירה כמוך ואני כל פעם מנסה למצוא איך לגרום לילדיי להתעניין באוכל, או פשוט לאכול כי צריך. קראתי את הפוסט ששמת בקישור ובאמת יש טיפים מאוד טובים. אני חושבת שאני אתחיל ליישם כמה מהם :)) גם ממני קבלי חיבוק גדול, זה לא קל בכלל לגדל ילדים אבל זה בהחלט ההשקעה החשובה ביותר שלנו. ערב נעים לכולם! אדי

למעלה