ברית מילה

sindra

New member
מניעת כאב הזריקה

ד"ר גונן משתמש למיטב ידיעתי במוצץ טבול במי סוכר כדי להסיח את דעתו של התינוק בשעה שהוא מזריק את חומר ההרדמה לבסיס הפין. לטענתו מציצת המוצץ די בה כדי להסיח את דעתו של התינוק מכאב ההזרקה. פרופ' דולברג לעומת זאת מנחה את ההורים למרוח משחת אילחוש בשם EMLA על הפין שעה לפני ההגעה לקליניקה ולכסות את הפין בניילון כדי שהמשחה לא תיספג בחיתול ותאבד מהאפקטיביות שלה. מטרת המשחה היא למנוע את כאב הזריקה. יש גם רופא-מוהל בשם סיריל פיין שמבצע את ניתוח כריתת העורלה ללא כל אילחוש, שכן לטענתו עניין הזריקה הוא גימיק מסחרי. למיטב הבנתי הדרך הטובה ביותר למנוע מהתינוק כאב בניתוח כריתת העורלה הוא לעשות שימוש משולב ב- EMLA כדי למנוע את כאב הזריקה ובזריקת אילחוש כדי למנוע את כאב החיתוך. קראתי גם עדויות של הורים על ד"ר גונן לפיהן הוא נוטה לעתים להקצות זמן קצר מדי לניתוח ולכן אינו ממתין די זמן עד שזריקת ההרדמה תשפיע ומבצע את החיתוך בטרם אולחש האיבר. לסיום, אם את פתוחה לשמוע דעה שונה על ברית מילה, אני מזמין אותך לבקר באתר שבחתימה שלי.

siv30

New member
אנחנו עשינו אצל דר' ג'קסון

הוא היה אדיב ומאוד מרגיע. מגיעים אליו לקליניקה וביום למחרת מגיעים שוב לביקורת. הוא גר בכניסה לרעננה. לגבי המחיר, נו אני מניחה שכולם לוקחים פחות או יותר את אותו המחיר.

שושית123

New member
../images/Emo45.gifאנחנו מלנו אצל ד"ר ג'קסון

אנחנו מלנו אצל ד"ר סטיב ג'קסון. לא מזמן כתבתי למישהי אחרת ששאלה עליו שחששתי מאוד לפני המילה אבל לשמחתי איתמר לא בכה בכלל במהלך הברית והיה רגוע אח"כ, לא נרשמו תגובות חריגות בכל היממה שלאחר מכן. ד"ר ג'קסון עצמו נחמד מאוד, ומגיע יחד עם אישתו (שהיא אחות), מסבירים על כל ההליך ונותנים הנחיות לטיפול אח"כ, וכמובן שמאפשר להתקשר אליו בכל שעות היום לאחר מכן במידה ויש שאלות. מקווה שעזרתי ובכל מקרה בהצלחה, ושיהיה בשעה טובה !

למעלה