ברייקינג: קיירי אירווינג ביקש טרייד מהנהלת הקאבס

picki23

New member
נכון

ואולי פה אנחנו חלוקים אבל קיירי אירווינג לא הצליח להוביל את קליבלנד בהעדרו של לברון. הוא צריך לקחת אחריות על זה. אני מעדיף שהוא יראה שהוא לא רק יודע לסיים משחקים אלא גם להחזיק משחקים, ולא הייתי מוותר על פרוזינגיס בשביל הסיכוי שהוא לא. בעיניי פרוזינגיס בדרך להיות לכל הפחות טיפה פחות טוב מקיירי אירווינג..

OrEl74

Well-known member
מנהל
אנחנו לא לגמרי חלוקים

ברור שקיירי כשל בהובלת הקאבס לפני שלברון חזר.
אנימפשוט יוצא מנקודת הנחה שהוא למד דבר או שתיים בשלוש העונות האחרונות ושהנסיון שהוא צבר יהפוך אותו למנהיג שמסוגל להוביל קבוצה.

rapgamer4ever

New member
קיירי מסיים חוזה בעוד שנתיים

אפילו אם הוא יוביל את הניקס ל-45 ניצחונות, אין לו סיכוי להגיע לשלבי פלייאוף מתקדמים בעידן ה-super teams. סיכוי גבוה שקיירי יעזוב לקבוצה עם תשתית טובה יותר לאליפות.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לדעתי איך שלא תסתכל על זה

הוא לא יגיע לקבוצה עם סיכוי ממשי לאליפות, בטח לא יותר מזה שיש לקאבס.
אני מניח שהוא גם יודע את זה וזה לא באמת משנה לו, הוא רוצה להגיע לקבוצה שבה הוא יהיה האלפא דוג ובעוד שנתיים/שלוש הוא גם יוביל אותם לאליפות (או לפחות זה מה שהוא צופה)
לא נראה לי שהוא חושב שהוא יעבור קבוצה ומיד היא תהיה קונטנדרית.
&nbsp

rapgamer4ever

New member
אולי מבחינת קיירי סבבה לו לקלוע 30 למשחק בקבוצה בינונית

ובעוד שנתיים לחבור לקבוצת כוכבים ולאיים על התואר.
אני בתור הניקס לא אוותר על פורזינגיס אם אני חושב שיש סיכוי גבוה לתרחיש כזה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
כנראה שהדעה שלנו על פרוזינגס שונה

יכול להיות שהוא יהיה כוכב גדול, יכול להיות שלא.
קיירי כבר כוכב ולפחות בשלב הזה הוא מהווה מוקד משיכה גדול יותר מפרוזינגס מבחינת השחקנים.
הסיכוי שלהם להביא עוד כוכב גדול יותר עם קיירי מאשר עם פרוזינגס.
&nbsp

rapgamer4ever

New member
יכול להיות, אני חושב שכוכבים רוצים לחבור לקבוצות טובות

דוראנט הצטרף לגולדן, כריס פול הצטרף ליוסטון, קיירי רוצה עכשיו ספרס... אני לא חושב שהניקס עם קיירי תהיה קבוצה כזאת רלוונטית בליגה בשנתיים הקרובות.

אני בתור הניקס לא מוותר עליו בכלל

אם יוצא ממנו דרק נוביצקי+הגנה אז העלות האלטרנטיבית שלו הרבה יותר גדולה מהעלות של קיירי שמשחק בעמדה הכי עמוסה בליגה.

picki23

New member
הצעה לטרייד

[URL]http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=ybqucl8j [/URL]

סיקסרז מקבלים:
- קיירי אירווינג

קליבלנד מקבלים:
- ג'יירד ביילס
- ג'הליל אוקפור
- רוברט קובינגטון
- תימותי לואו קאברוט
- בחירת דראפט סיבוב ראשון 2018
- בחירות דראפט סיבוב ראשון 2019

למה לסיקסרז:

במבט ראשון זה מיותר כשיש לסיקסרז את פולטז.. אבל אז כשחושבים על זה, פולטז יכול לשחק 2 כי הוא קצת אוברסייזד בשביל 1, וזאת כמובן בעתיד כי אף אחד לא מבטיח שהוא שווה הרכב פותח כבר עכשיו, וכאן מתפנה מקום לג'יי ג'יי רדיק.
בן סימונס הוא הפסיליטייטר בעמדה 3, ג'ואל אמביד סנטר, סאריץ' 4 ויש רוצח שכיר בדמותו של קיירי אירווינג בעמדה מס' 1, זה יכול להיות קטלני. מצד שני גם לא מוותרים על יותר מדי חלקים אינטגרליים מהעתיד של הקבוצה.

למה לקליבלנד:
קליבלנד צריכה להפיק את המיטב מטרייד על קיירי. פה היא מקבלת חלקים שיכולים לתרום כרגע בצורה מינימלית סביב לברון ג'יימס, ולהוות עתיד קונקרטי של הקבוצה אחרי שקליבלנד תיכנס לריבילד ב2019.
החלק הכי חשוב זה בחירות הדראפט שקליבלנד מקבלת וכל זה יעזור לה לבנות דרך הדראפט יחד עם עונת נפל ב2019 בלי לברון בלי קיירי ואולי גם בלי קווין לאב, ולא להיות תלויה יותר בלברון ג'יימס.

Roeiii1

New member
לקליבלנד לא יוצא מפה כלום

יש להם את טריסטן תומפסון ולאב , מה הם צריכים את אוקאפור?
גם אם פילי נגיד יתנו את פולץ' ואוקאפור , לברון ממש לא יהיה מרוצה שאת עמדת הגארד יאייש רוקי , ואפשר להגיד שזאת תהיה החותמת הסופית לעזיבה שלו.

אולי טרייד משולש שישלח את טריסטן לקבוצה ויבוא רכז ברמה גבוהה יותר יכול לעבוד

למרות שלדעתי הקאבס פשוט צריכים להתעלם מקיירי אירווינג העונה הזאת , ולנסות ללכת על הסגל הזה עוד פעם. הרי בינינו , גם אם לברון יעבור עכשיו ללייקרס או אפילו לקבוצה אחרת , או קיירי יעבור למינסוטה בתמורת וויגינס , אף אחד לא תצליח לדגדג את גולדן במתכונת הנוכחית

picki23

New member
הטרייד מתבצע בהנחה שלברון בחוץ

עכשיו תומפסון ולאב יילכו גם הם ישר אחרי לברון..

rapgamer4ever

New member
אם קליבלנד רוצה לבנות ליום שאחרי לברון

שתעשה טרייד קיירי-פולץ.

למעלה