בקשת
למוהל

אורית ג.

New member
אפרת - אין לי המלצות למוהל אבל

לדעתי לא כדאי לקחת את סיריל פיין. הנה סיפור על פאשלה רצינית שלו !!!! חוץ מזה הוא מאופן קבוע משכנע אנשים ש"לא כדאי" לאלחש את מקום הברית ושלמרות שהוא רופא הוא לא מאלחש ורק לא מזכיר את העובדה שהוא לא מאלחש כי הוא מנוע מלעשות זאת בגלל קשריו עם הרבנות הראשית והעובדה שהם מפנים אליו הרבה מילות (של מתגיירים ועולים חדשים למשל) - אם הוא רוצה להמשיך בקשריו הטובים אתם אסור לו לאלחש - הרבנות מתנגדת לאלחוש (ברור, כי ככה תקופח פרנסתם של מוהלים שאינם רופאים) והנה עוד אי-המלצה עליו והנה עוד אחת

אורית ג.

New member
על צ'צ'קס היה פעם דיון

בפורום הורים. הנה לינק לשרשרת , כולל פאשלה שלו (ושמעתי על עוד כמה) בכל אופן - מה שחשוב אצל צ'צ'קס - לא להשאיר את התינוק לבד איתו - הוא עושה את כל הברית בעת ה"הכנה" ולפני האורחים רק מוציא את העורלה החתוכה מהחיתול ועושה הצגה של "צ'יק צ'אק חתכתי"

אורית ג.

New member
ב"מילה טובה" כדאי לא ליפול על ד"ר

בנט וגם לא על קסלר (אגב אני לא מסכימה עם כותבת ההודעה בלינק הזה שהאלחוש מיותר! לדעתי הוא הכרחי)

אורית ג.

New member
נכון ../images/Emo10.gif יש איזו בעיה בארכיון

אז אני מעתיקה את הודעתי-שלי מתאריך 15/2/2003 (אפשר למצוא את ההודעה המקורית בפורום ברית מילה, חיפוש מתקדם על "פסק הדין"): ----------------- נושא:המוהל אליעזר עמוס (שמעתי שמכונה גם תוכן: אלי עומסי) מל תינוק והמילה הסתבכה עד שהיה צורך ב"תיקון" (הפרדת הידבקויות עור לעטרה ועוד צרות שלא הצלחתי להבין). אותו המוהל עשה גם את ה"תיקון" שלא הצליח ובסופו של דבר כחרורג פלבטי תיקן בגיל שנתיים וחצי בניתוח. על הילד לעבור ככל הנראה ניתוח נוסף. במקרה ראיתי את פסק הדין במשפט זה (שימו לב שהילד נולד ב-1988 ועד שתבעו ועד שהסתיים המשפט הגיעה שנת 2002). שימו לב לדברים מעניינים: * השופטת מצאה את המוהל אחראי למקרה ב-90% ו את ההורים אחראים ב-10% * ההורים לא פנו עם הילד לבית חולים אלא הזמינו כעבור שבועיים את המוהל שוב. * כשבא המוהל לעשות את ה"תיקון" (= תלישת העור שנדבק לעטרה) לא יכלה האם לעמוד בסבלו של בנה ועם התינוק שהתה בחדר סבתו החרשת-אלמת שבשלב כלשהו התחילה אף היא לצרוח. (לא נשמע אמיתי ,נכון? אבל מופיע באתר הרשות השופטת של מדינת ישראל) =================== תודה על ההערה על הלינק.

רותם111

New member
אני בשוק אני בהלם אני המומה

עומסי מל את רון מיכאל ("הפילפילון") שלי לאחר שקיבלתי עליו המלצות חמות מאוד ממספר אנשים. הברית עברה בשלום והייתי מאוד מרוצה ממנו. בשבועיים האחרונים המלצתי עליו לעוד שתי חברות שאצל אחת הוא כבר חתך ואצל השניה אמור בימים הקרובים (התינוק עם צהבת). אני בהלם. אני כל כך מצטערת שהמלצתי עליו. מצטערת ומתביישת שבתור עורכת דין שעוסקת ברשלנות רפואית לא עליתי על פסק הדין הזה. אני כל כך כועסת על עצמי

אורית ג.

New member
על שאר המוהלים שצויינו כאן לא מצאתי

מידע אם כי לדעתי לעשות ללא אלחוש זה להכאיב באופן קיצוני וללא צורך לתינוק. לדעתי כדאי לוודא שהרופא-מוהל עושה אלחוש ושהאלחוש הוא בזריקה ולא סתם משחה או ספריי - שזה לא אלחוש מספיק לפעולה כירורגית כזו. בהצלחה. אורית ג.

אורית- תבורכי!!!!!../images/Emo25.gif

טוב שיש מישהי שגם זוכרת להם את הפאשלות- ומעדכנת אותנו!!!! אם יהיה לי בן (ואם הוא יוולד עם עורלה.... כי עמית נולד בלי...) אני מקווה שאני אמצא את השרשור הזה. בעצם- טוטי או דפנה- אולי אפשר להכניס את זה למאמרים? מאמר על מוהלים מומלצים או מושמצים.....

אורית ג.

New member
ראוי גם לציין , לגבי השאלה רופא או

מוהל כי במקרה שחס וחלילה יש סיבוך האחריות המשפטית של מוהל קטנה יותר מזו של רופא - כי המוהל נחשב כמבצע טקס דתי ואילו הרופא נחשב כמבצע הליך כירורגי. בפסק הדין של המוהל הרשלני ניסים זאב קבע בית המשפט כי : "מוהל אינו ניחן בכישורים של רופא, ומכאן שחובת הזהירות המוטלת עליו הינה, מטבע הדברים, שונה ואף מוגבלת מחובת הזהירות המוטלת על רופא המבצע ברית".

יו-אני מצטערת שהמלצתי על צצקס../images/Emo4.gif

לאור כל מה שקראתי בשרשור, ועכשיו אני כבר מתחילה לדאוג שחלילה לא יתברר בעתיד שמשהו לא בסדר...הדאגתם אותי אבל כבר עברו 3 חודשים אז אני מניחה שזה בסדר לא? כנראה שכמעט לכל מוהל יש את הפדיחה שלו....

מסתבר שעל כל מוהל/רופא שמישהו

ממליץ - מישהו אחר יודע לספר על פשלה... נראה שיש הרבה פשלות...

למעלה