בקשר לעסקים בתאילנד

ישראל139

New member
בקשר לעסקים בתאילנד

קודם כל אני התחתנתי עם אישתי מתאילנד לא מזמן ואנחנו שוקלים מעבר לתאילנד עצמה. שאלתי היא כזאת להרבה אנשים שהם בטוח מנוסים ממני אלפיי מונים לגבי תאילנד. 1) אם אני רוצה לקנות אדמה ואישתי ואני קונים , איך זה עובד ולמי פונים ? 2)פתיחת עסק בתאילנד, במה זה כרוך ? 3)יש פה שותפים שפתחו עסקים בתאילנד? 4)אוטו בתאילנד פשוט לקנייה ? שמח לתשובה מהירה ואדיבה וגם לחברים נחמדים. תודה ישראל

eladblum

New member
הנה קצת מידע

1. http://www.thaivisa.com/ownership-of-land-in-thailand-by-a-thai-married-to-a-foreigner.html לפי מה שאני יודע, החוק די סבוך ולא תמיד נאכף. לזר אסור להיות בעלים של אדמה בתאילנד, אז יש חוזי שכירות ל-50 שנה או משהו כזה. אמרו גם בזמנו שאסור לאישה של זר להיות בעלת נכס שלא נקנה מכספה האישי. לא נראה לי שאוכפים את החוק הזה ממש אבל בטח יותר מחפשים את המשקיעים ה"כבדים" ולא מישהו שסתם בונה בית. 2. לא יודע, לאשתך זה לא צריך להיות סיפור מיוחד. אם אתה רוצה להיות שותף בחברה זה כבר משהו אחר. מציע לך להיכנס לאחד הפורומים המתאימים ב- http://www.thaivisa.com/ http://www.thaivisa.com/own_car_thailand.0.html .4 בקשר לאוטו אם אתה רוצה שהוא יהיה על שמך אתה צריך ויזה NON-O ואישור עבודה או לחלופין אישור שמוכיח שאתה גר בתאילנד. בקשר לקנייה מאוד פשוט. אם אתה משלם הכל במכה אין בעיה. אם אתה רוצה מימון אז צריך ערבים (ממני ביקשו)

לגבי נכסים

החוק מתיר לך לרכוש יחידת קונדו על שימך (אבל את הכסף צריך להעביר מהארץ) לגבי בית צמוד קרקע החוק לא מתיר לך מה שכן החוק לא מתיר גם לתאילנדית שנשואה לזר אבל כמו שההוא מלמעלה אמר לא בדיוק אוכפים את זה

prizman

New member
מה שמעניין זה

שלאליעזר פישמן דווקא אישרו לקנות בעלות על קרקע, 50.1% על קרקע בתחילת רח' סילום בנגקוק לצורך בניית הבניין הגבוה בעיר, קומפלקס למעשה. מה שאומר שבשביל כסף מוכנים להתגמש.

prizman

New member
יכול להיות, לא התעמקתי,

לגבי הבעלות הפרטית על קרקע יודע שהיא מאוד בעייתית בלשון המעטה אבל יש פתרונות משפטיים בעזרת עו"ד שמתמחים בנושא.

Sanook

New member
לא מדוייק

לא בדיוק נכון, האדמה שפישמן השקיע בה היא אדמה בחכירה לפי מה שתוב ולפי מה ששמעתי, הוא חכר אותה ל10 שנים בערך ואת זה הוא יכל לעשות ב100% אבל הוא לא יכל לקנותאותה היא שייכת לכנסייה או משהו כזה. בכל מקרה גם חברה זרה לא יולה לקנות אדמות בתאילנד אבל אין בעיה לחכור לזמן ארוך יותר. גםהקונים בפרוייקט של פישמן יחכרו את הדירות ל99 שנים כמו שהיה בעיתון

Dr david

New member
אליעזר פישמן ובעלות על הקרקע

היכן ראית או קראת שלאדם בשם אליעזר פישמן יש או תהיה בעלות על הקרקע ????

TRAKTOR1

New member
ואיזה אישור צריך שהעברתי את הכסף ?

איך אני מוכיח שעשיתי העברה בנקאית?

באמצעות הבנק שלך

הבנק מוציא לך מסמך באנגלית שרשום בו על ההעברה שלך לתאילנד קוד סוויפט או באנגלית SWIFT לכל בנק יש לו את הקוד שלו וככה עושים את ההעברה וכמובן אם עוד כמה פרטים . אחרי שהעברת את הכסף והוצאת את המסמך אתה כמובן טס לתאילנד ושם אתה פונה לבנקאי שלך ומוציא מסמך דומה על ההעברה שבוצאה ומאיזה מדינה . רק לידע: הרשויות מבקשות לראות העברה מזר מיכוון שיש חשש להלבנת כספים. את האמת שכבר יצא לי לשמוע דברים אחרים ממה שנאמר לי כמו למשל על פתיחת עסק בתאילנד ובו אתה צריך להפקיד 2,000,000 בהט עירבון לעסק ואחרי כמה זמן קראתי כאן שיש דרך לעקוף את זה אולי גם כאן יש איזו דרך שלא מצריכה העברת כספים ממדינה אחרת לשם רכישת נכס על שם זר ?

TRAKTOR1

New member
גם אני אשמח לשמוע דרך אחרת

בעיקר כי הבנקים הישראליים יקרעו אותי בעמלות + שער חליפין מעליב . הבנתי שזה עובר דרך בנק אמריקאי, ולכן זה כזה שער .

בהחלט נכון

גם שזה נאלץ לעבור דרך בנק אמריקאי זה הכי מרגיז ומייקר את העמלות. יש דרך מאוד זולה וזה לשלוח כמו שהתאילנדים במושבים שולחים אבל זה לא תופס לגבי קניית נכס בתאילנד.

TRAKTOR1

New member
יקר להיות ישראלי...

קראתי כאן בהודעות נבחרות על הטיסות שדופקים את הישראלים. וזה נכון גם לבנקים ולעוד 1,000 דברים . כנראה שזה אחד הסיבות שכ"כ הרבה ישראלים בורחים מהארץ

Dr david

New member
לפני שאתה עושה טעות !!

כבר בזמן ההעברה, אתה צריך לדאוג שהבנק השולח יציין במפורש שהכסף מועבר לתאילנד לשם קניית דירה.

למעלה