בס"ד ..שלום דחוף דחוף הזמן עובר והכאב... נשאר

687654asblyo

New member
בס"ד ..שלום דחוף דחוף הזמן עובר והכאב... נשאר

בבקשהביום רביעי שעבר נגנבה לי הגורה הפיטבול בת ארבעה חודשים מחוץ לבית אחרי שיצאה אחרי הילד לבית הספר שלו עירוני ט היא נעלמה ברחוב חנוך ליד האצ"ל ליד חנות השאוורמה והפלאפל של גינדי למי שמכיר .. הגורה לא בהסגר ולא בעירייה לכלבה אין שבב הכלבה בצבע חום בהיר זהב פנים קצת אדומות רד נאוז פיטבולית גיזעית הכלבה כנראה באיזה בית באיזור דרום תל אביב מבקש לקבל מידע דחוף הילדים עצובים ובדיכאון כי הגורה הפכה להיות חלק מהמשפחה אז הפלאפון שלי הוא 0547333120 למי שיש מידע על שכן או חבר אפילו שמצא או קנה גורה פיטבולית רד נאוז בגיל ארבעה חודשים דורון שמי זה חשוב לנו מאוד להחזיר אותה בריאה ושלימה ..מצורפות תמונות שלה ושל אחותה התאומה

FR12

New member
קארמה

זה הכי הגונב מגנב - פטור.
לא משובבת, לא מעוקרת, מסתובבת ככה שיהיה ניתן לגנוב אותה...בדיוק מה שאתה כנראה תכנתת לעשות איתה, מישהו אחר יעשה כי איפשרת את זה.
הגורל של המסכנה יהיה בכל מקרה בזבל.
עדיף לה להגיע להסגר בו איזו עמותה תיקח עליה חסות, תשבב, תחסן, ובעיקר תעקר.

marx04

New member
נא להקפיד על תרבות דיבור נעימה ועל תקנון הפורום

שלום לך,

הודעתך אינה עולה בקנה אחד עם תקנון הפורום - כך אין מקפידים על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.
להזכירך, בפורום אין להשתמש בשפה בוטה, ואין להשמיץ או להתקיף באופן אישי גולשים אחרים - גם בכך חטאת.
אני מבקש ממך לחשוב פעמיים לפני שאת מעלה הודעות שיש בהן כדי אפילו רבב של השמצה, התקפה או פגיעה בגולש אחר (וגם כינויו של גולש אחר כ-
אמור להיות אירוע נדיר ביותר).
הודעות נוספות ברוח הודעתך האחרונה - יימחקו ללא התראה.

אין להגיב להודעה זו.

בברכה,

אורי

wgaf

New member
גיבוב של שטויות

כלבה בת ארבעה חדשים יכולה עדיין להיות לא משובבת ובוודאי שלא מעוקרת.
קשקשנית.

אורחת310

New member
יפה ווגאף ! אבל עדיין פותח השרשור לא לקח בחשבון שהסוג

הזה גניב.

687654asblyo

New member
קארמה... איכס לא מפסיק לחשוב עליך איש רע

באמת וברצינות ...יש אנשים רעים שפגעו במטוס ובו 240 איש שלא הכירו או ראו מעולם ... בגלל דיעות חולניות ...בארץ יש אלפי אנשים טובים שמגדלים את הגזעים האסורים ורובם מעקרים (החילונים יותר מהדתיים זה בדוק ) ולא כולם מרביעים ושולחים לקרבות כלבים יובל מנדלוביץ תיאר בדיוק בסרט הענק שלו על הפיטבולים מיהם האנשים ולאיזו דת הם שייכים ואני בטוח שאתה תומך בהם ובמלחמת החופש והדת שלהם ...אנחנו משפחה שאוהבת כלבים ובמיוחד גזע הפיטבול החזק והטוב ביותר מכול הגזעים לדעתי ..אתה שונא עשירים שונא עניים שונא דתיים וחנפן בעבודה ..אל תכלול ותפגע באנשים שאתה לא מכיר ותתחבא אחרי שם קארמה אני עושה טוב ועושים לי טוב מאות אנשים מציעים לי כלבי פיטבול במתנה בינתיים אני מתייעץ עם הילדים שלי אם הם מוכנים להביא כלב אחר במקום לוקה היפה והטובה ...אם הם יסכימו לקבל כלב אחר ...זה יהיה רק מה שאנחנו אוהבים ...לשמחתך הרבה פיטבול לא נושך והורג

KallaGLP

New member
אני מבקשת לעצור כאן!

ההודעה הבאה המכילה תוכן בוטה וירידה לגופם של גולשים תימחק. נא לשמור על כללי הכתיבה בפורום.

KallaGLP

New member
אני מציעה שתפרסם במקומות נוספים, כמו פייסבוק, ותתלה מודעות

בסביבת מגוריך.
אני מאוד מקווה שהגורה תמצא כמה שיותר מהר ושיותר לא תתנו לה לצאת החוצה ללא השגחה ותשבבו אותה בהקדם האפשרי.

lulu79

New member
מצער לשמוע

תעלה תמונות לקבוצות פייסבוק בייחוד כאלו של כלבים אבודים.
אני ממליצה גם לפנות לוטרינרים באזור ולהשאיר שם פרטים של הכלבה.
אם מישהו יבוא איתה לטיפול אולי יצרו איתך קשר.
בהצלחה

687654asblyo

New member
תודה לעוזרים ממשיכים לחפש ...מגיל חצי שנה מעקרים כלבה .

מקווה שלא יגנבו לרשע פה כלב ששמח שאנחנו כואבים ועצובים ...ביקשתי עיצות לא יותר מזה וכן רוב כלבי הפיטבול לא מסוכנים המגדלים הלא נכונים מסוכנים להם ..אני לא בעד המלטות ומכירות של גורים בכמויות מסחריות ..על הרועה בלגי אין תלונות הכלב נמכר בכמויות לא רגילות פיטבולית ממליטה פעם בשלוש שנים זה אסור תישאר עם רועת ההלגי שלך ושב בצד בלי תגובה כי סתם ציערת אותנו בתגובה המעצבנת שלך...ווואלה מקווה שלא יגנב אף כלב מאף אדם

למעלה