בנימין נתניהו – פרס ישראל לתקשורת

• פותח הנושא Yam7M
  • פורסם בתאריך

shayCn

New member
יש כוחות שהם מעל לאמונות שווא שלך

כוחות הנסבלות של העם הזה. כשהוא יתפקע, לא משנה מה אתה או דוד אמסלם או דוד ביטן תתלהמו או תגידו, העם יבצע מהפך. אולי לא בבחירות האלו אבל מתישהוא גם נתניהו יפרוש או ימצא לא כשיר לכהן כראש ממשלה ובוא, אני לא רואה אף יצור שם בליכוד שיכול להנהיג את המפלגה הזו או את המדינה ביום שאחרי ביבי.
אז..זה לא משנה מה 'אנחנו' אומרים או משפיעים בתקשורת. הזמן גם יעשה את שלו וברוך השם, במדינה הזו לא חסרים אירועים, וביבי לא יחיה לנצח.
אז תשמור את הבעיטה האחרונה..כי ההיסטוריה אומרת שצוחק מי שצוחק אחרון.

Yam7M

New member
אתה מתכנן לטווח הארוך? עד אז נעשה עוד הרבה שינויים

ראיתי את ההרצאה של סמוטריץ' בכנס השמאל? הדור המבוגר היה חמוץ
אבל הדור הצעיר התלהב ממנו
https://www.inn.co.il/News/News.aspx/393288
אתם עבר

shayCn

New member
כמה שינויים שלא יעשו, לא ישברו אותנו

הבלוף מראה את פרצופו בכל יום עוד קצת ועוד קצת. בעולם המודרני אין מקום לאנשים שיושבים על הכסא המלכותי לנצח ומתייחסים אל העם כנתינים.
זו דמוקרטיה. ואין בעולם יותר כסאות מלכותיים,זה תפקיד. ראש הממשלה של מדינת ישראל. תפקיד זה אפשר למלא פרק זמן. אני הייתי ממליץ על מקסימום 8 שנים. ומי שבתפקיד זה צריך להיות אחראי כדי להשאיר את התפקיד לבא אחריו מבלי לשנות ולהרוס יותר מדי או לפגוע בערך התפקיד לזה שיבוא אחריו.

Yam7M

New member
אני לא חושבת שאפשר לשבור את השמאל כל כך מהר. ההפך

כבר 100 שנה אתם נכשלים ..ונולדים מחדש בשם אחר (מיתוג חדש)
אתם מאורגנים בטירוף (חלק ממהותכם) שזה שונה לחלוטין ממהות הימין

לדוגמא האינטרנציונל הסוציאליסטי
https://he.wikipedia.org/wiki/האינטרנציונל_הסוציאליסטי
הקמתם את הארגון הזה כבר 4 פעמים. (אגב רק לאחרונה מפלגת העבודה עזבה את הארגון הזה ורק בגלל שהם החליטו שהם בעד ...BDS
כלומר השמאלנים היחידים בעולם שנגד BDS
אלו מנהיגי מפלגת העבודה...לדעתי רוב הציבור שלהם..לא מכיר את הנושא..והם
בעד הBDS

..
אבל היום אנחנו בעידן המידע..אז זה לא יהיה כמו בעבר..והקלות בלעצב דעה..
..
בנושא דמוקרטיה אין לכם את זה במהות כדי להבין מה זה
מבחינת השמאל..מאז ומתמיד..הם הדמוקרטיה

shayCn

New member
אני לא הכתובת של השמאל

אני קצת יותר ימני מהשמאל על המפה הפוליטית, אז זה קודם כל..
אבל בואי נדבר על ההשקפה הימנית הפאשיסטית שנראית אפילו פה בפורום,
לחתוך בבשר החי. להרוג את כל ה..ולגרש את כל ה..
ואם הזכרת מיתוג, אז מה יותר מיתוג מ'שמאל' שאתם יצרתם והרמתם ופילגתם את המדינה הזו ככה ניסיתם לבטל את חופש הדיעה, כאילו להיות שמאל זו בגידה.
ומה יותר פופוליסטי מלתאר את מפלגת העבודה בגילגוליה השונים כאיזה רוע שחתכתם את זנבו פעם אחר פעם, זה לפחות, מה שהבנתי מהפוסט שלך.
אז נכון, היום יש את חופש המידע, אבל ליצור פייקינג ניוז זו תופעת לוואי ארורה בחופש הזה. את רואה, מפלגת העבודה לא בעד הBDS כמו שציינת. אני לא שמאל ואפילו אני יודע את זה..
&nbsp

Yam7M

New member
אם קראת את הלניק שהבאתי היית אמור להבין

שהנושא לא מפלגת העבודה.
בעניין במפלגת העבודה..המעניין שהם עזבו בגלל הBDS ולא נלחמו מבפנים..
..
בנושא שאר הדברים שכתבת
אותי אישית זה מאוד משעמם..השיח הנ"ל כאשר אתם מדבררים את תקשורת השמאל ופרשני השמאל..למצב
אתם..אתם אתם...
למה לא תביטו בעצמכם..ומה אתם עשיתם
?

shayCn

New member
את טועה ומאוד מיושנת בדעותייך

מפת התקשורת השתנתנה כליל. זה כבר לא מה שהיה בשנות ה80 וה90 כשהתקשורת היתה שמאלנית במיטבה עם מר טלויזיה חיים יבין. אז נכון שהיום יש את דרוקר ואמנון אברמוביץ אבל יש גם את עמית סגל וסיוון רהב מאיר וגם קושמרו נראה לי ליכודניק. יש עוד מגישים שהם מהימין שאת מתעלמת מהם. לא כולם מהשמאל.

Yam7M

New member
לא כתבתי דעה. כתבתי עובדה

אני מכירה את התקשורת בחו"ל ואת התקשורת בארץ
אז והיום.
כל מה שהציגו לישראלים בעבר ..זה את תקשורת השמאל העולמית.
יש לי נסיון עשיר עם הבורות הישראלית לנושא...מה "העולם" חושב...והבורות הזאת היום לא קיימת.

shayCn

New member
מה 'העולם' חושב זה רק פרי דמיונך

לכל אחד יש את השקפת עולמו שחלק ממנה היא 'מה העולם חושב על..'. זה המקור לסטיגמות. כל אחד מדמיין שזה באמת מה שכולם חושבים, אבל האמת שלכל אחד יש השקפה שונה.
בעבר היתה סטיגמה שכל אנשי התקשורת הם שמאלנים. האמת היתה שבכירי התקשורת בארץ כמו חיים יבין ומיקי חיימוביץ אכן היו שמאלנים בדיעותיהם, אבל פעם אנשי תקשורת לא נטו להשמיע את דיעותיהם ולהיצבע בצבע של מפלגה או זרם. הם היו יותר אובייקטיביים מאנשי תקשורת כיום.

Yam7M

New member

כתבתי "עולם"

shayCn

New member
בחלומות שלך..

כתבת 'העולם' אבל עדיין זה לא משנה את משמעות המשפט או הפיסקה.

דינהמית

New member
הוא תיאר כאלה,אני עדיין מחכה לכיסוי להצהרה שדתיים לא מתפללים

עוד חלק מהגדרת ביביון, חסר חיבור למציאות.
כשמתאים לביביון אז לדעתו "שמאלנים" חילונים מתפללים ודתיים לא מתפללים.
&nbsp

dory141

New member
פרס ישראל בגניבת דעת

ביבי הוא הוירוס שמדינת ישראל חולה בו. יש למגר אותו ומיידית בכל האמצעים הכשירים, מחשש שהחולה ימות. כל ישראלי שפוי (כולל ימני), צריך לקוות שגנץ יהיה בראש ושכל אנשי הביבי יחזרו לנקות שירותים בתחנות מרכזיות.

Yam7M

New member
אתה בולשביק? מה זה גניבת דעת? חופש הביטוי?

בשמאל מעצבים לך דעה
בימין לא.
ולכן מה שביבי עשה..לתקשורת..חשוב מאוד
לאדם הליברל
ולכל חברה.

dory141

New member
ידוע לכולנו מי אתה

מנהל קומונת הזבל. למה שלא תודה בכך?

Yam7M

New member
?

אני מפורום אקטואליה
סתם קפצתי לפה
לא אשאר פה
אין לך מה לדאוג

Yam7M

New member
אבל מצחיק שזה ידוע לכולם..לי לא ידוע הנושא.

אפילו לא מוכר..

dory141

New member
טוב, מתנצל אם טעיתי

יש איזה אולטרה-ימני, שמנהל קומונה ובעבר שרץ פה עם רעל העכברים המילוליים שלו. הוא באותו גיל שלך, מילא בפרופיל "מין נקבה" ואת והוא מחזיקים באותן דעות. חשבתי שהוא חזר לפה בניק אחר, למרות שההנהלה גירשה אותו.

למעלה