במקומה לא הייתי מתרברב. להתחבא בבית משוגעים זו לא סיבה לגאווה

• פותח הנושא ai27
  • פורסם בתאריך

בון דוק

Active member

The Real Big Joe

Well-known member

ושוב אתה ממחזר את ה"מקור" היחיד - אורי מילשטיין השקרן, שלא הביא מעולם שמץ של הוכחה.
לא נראה לך טפשי להסתמך עליו. כמעט 60 שנה אחרי הארוע אין אף עד? אין בדל הוכחה מלבד סיפורי מילשטיין?

The Real Big Joe

Well-known member
ממה בכלל רבין היה צריך להתחבא ? הרי בתקופתו כראש ממשלה לא היו טילים על ישראל. הטילים הגיעו בגלל החלטת ממשלת יצחק רבין למסור את רצועת עזה לשליטת ה"פרטנר" יאסר ערפאת.
אתה מחרטט. הטילים הראשונים הגיע ב-1991.

dannygi10

Active member
יי=שהוא ףוח יפגע במש בארצנו עשרה מליונים,בטוח יפגע במישהוא,
אז אחד ימות,למה לכולנו להתחבא ??? זאת קשה לתפוס ,הרי לא פוגע דווקא בי!!!

היתה כתבה בערוץ 11 אנשי צבא העידו שהוא היה במלמלת וניתוק מהעולם כשהשתתף בסיור בחזית עם ראש הממשלה
אם עזר ויצמן לא היה חושף את זה השקר היה מוסתר לנצח. אז עשו תיקון נזקים והמציאו שזה רק ל 24 שעות.
מה הבעיה לחשוף את הדוחות הרפואיים ו/או את האישפוז בבית החולים?
בזכות הרצח שלו, הוא נחשב טהור מבחינה היסטורית, אחרת היה בדרגה פחותה מאשר ברק.

מה זה "טהור מבחינה היסטורית" מדוע יותר או פחות מברק. הוא לא "טהור מבחינה היסטורית".
כשמישהו נפטר, שוכחים לו את הרע שעשה ומזכירים רק את הטוב, לכן אומרים שהוא עשה את השלום עם ירדן ויכל לעשות עוד ולא מזכירים לו את המלחמה המפורסמת שעזר ויצמן ומשה דיין ניהלו במקומו כשהוא התאשפז בבי"ח למשוגעים ולא מזכירים לו את העובדה שהיה שיכור ואם לא הירצחו, היה מפיל את מפלגתו יותר מאשר מירב מיכאלי.

The Real Big Joe

Well-known member
שקר של מילשטיין.
אם זה היה רק מילשטיין, הייתי אולי מקבלת אבל זה לא המצב, כל ההיסטוריונים אומרים את זה.
רביב דרוקר בעל דעות פוליטיות כשלך מספיק מהיימן בשבילך?
יש לך עדות מהימנה על שכרותו?
תסתכל על הפנים האדומות שלו תמיד ולא סתם קיבל את הכינוי שיכור.

The Real Big Joe

Well-known member
אם זה היה רק מילשטיין, הייתי אולי מקבלת אבל זה לא המצב, כל ההיסטוריונים אומרים את זה.
רביב דרוקר בעל דעות פוליטיות כשלך מספיק מהיימן בשבילך?

תסתכל על הפנים האדומות שלו תמיד ולא סתם קיבל את הכינוי שיכור.
אני מבין שדרוקר הוא כל ההיסטוריונים... (וגם הוא לא מדבר על אישפוז).
אין ויכוח על המשבר שהוא עבר כעשרה ימים לפני פרוץ המלחמה. הוא יצא מזה תוך יום וחזר לתפקד. רק מילשטיין משקר על אישפוז בבית חולים, ונזעי חשמל.

אני מבין שדרוקר הוא כל ההיסטוריונים... (וגם הוא לא מדבר על אישפוז).
אין ויכוח על המשבר שהוא עבר כעשרה ימים לפני פרוץ המלחמה. הוא יצא מזה תוך יום וחזר לתפקד. רק מילשטיין משקר על אישפוז בבית חולים, ונזעי חשמל.
ברור, שום הוכחה לא תספק אותך, אם אציג בפניך עוד היסטוריינים, תגיד שגם הם לא כל ההיסטורניים ובשורה תחתונה, אתה לא רוצה להשתכנע בטעותך.
בכלל, דרוקר הוא לא היסטוריון אלא עיתונאי שכל מטרתו הוא להשמיץ את נתניהו ובכל זאת, גם הוא לא מספק אותך.
יש גם את יואב יצחק שהיינו עורך הספר "מחלקה ראשונה", מספיק טוב עבורך?
אם יש משהו לא נכון, הוא חשוף לתביעת דיבה ועובדה שלא ניתבע מעולם :cool:

The Real Big Joe

Well-known member
אם אציג בפניך עוד היסטוריינים
ואם לסבתא יהיו גלגלים... אל תהיו מגוחכת. אילו היה לך מה להציג לא היית שואלת "אילו"...
יש גם את יואב יצחק שהיינו עורך הספר "מחלקה ראשונה", מספיק טוב עבורך?
את עושה צחוק מעצמך. יואב יצחק הוא ודאי לא היסטוריון, והוא נסמך רק על מילשטיין.
ואגב לא די שהיסטוריון יגיד משהו. הוא צריך להביא סימוכין, שזה בדיוק מה שדמילשטיין לא עשה אף פעם...

והלינק שאת מביאה לספר, הוא Surprise! לספר של מילשטיין...
והמנעות מתביעת דיבה אינה מהווה הוכחה לכלום. לכל היותר היא רומזת לזלזול במוציא הדיבה.

למעלה