במילה אחת- צודק

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
לא מעודד התאבדות, מעודד צדק
במקומות אחרים בעולם ראש הממשלה היה עושה חרקירי, פה הוא ממשיך להרוג עוד יהודים
הנאצים הורגים יהודים, ולצערי הרב השמאל הקיצוני, יוצא נגד כל דבר המסמל יהדות, ובדרך הזו תומך בנאצים.

Fire & Ice

Member
האחראים לקחו אחריות.

נתניהו בורח מאחריות
עד עכשיו רק ראשי זרועות הביטחון לקחו אחריות ואפילו ראש הממשלה לשעבר לקח אחריות (בנט)
איפה האחריות על המדיניות של ראש הממשלה הכי משפיע בעשור האחרון? (לא לחסל את סינוואר, לשלם כסף לחמאס, והרשימה עוד ארוכה..)

Harrington

Well-known member
מנהל
האחראים לקחו אחריות.
אף אחד או בודדים לקחו אחריות. לקיחת אחריות, בניגוד לדברי אחרים כאן או התשקורת הישראלית, זה לא להצהיר 'אני אחראי', אלא לבצע מעשה בעקבות הכרזה זו. בינתיים כאמור, בודדים שעשו זאת אם בכלל.

אגב האחראים הולכים אחורה עשרות בשנים. חלקם כבר לא איתנו, רובם כבר לא בתפקידים או בעין הציבורית (לא מדבר על אלה שמתעקשים להידחף אליה כמו מושא השרשור). הם לא יכולים באמת לעשות מעשה (אם כי לשתוק בתור התחלה יהיה רעיון לא רע בכלל, אבל האיש כלל לא נטל אחריות על אף שהוא דווקא אחד האחראים הישירים).

נתניהו בורח מאחריות
עד עכשיו רק ראשי זרועות הביטחון לקחו אחריות ואפילו ראש הממשלה לשעבר לקח אחריות (בנט)
איפה האחריות על המדיניות של ראש הממשלה הכי משפיע בעשור האחרון? (לא לחסל את סינוואר, לשלם כסף לחמאס, והרשימה עוד ארוכה..)
זאת סתם המצאה תקשורתית/רל"בית (סליחה על הכפילות). נתניהו לא הכחיש את אחריותו בשום שלב. הוא רק אמר שנעסוק בזה בתום המלחמה. זה לא שונה משמעותית מכל האחרים שכן הביעו מילים אבל לא נקטו בצעדים הנדרשים עקב מילים אלו.

Harrington

Well-known member
מנהל

במילה אחת- צודק​

בכמה מילים, אך האיש הזה עוד מעז להראות את פרצופו בציבור? סוחר במניות שעות לפני מלחמה מתוך מידע פנים, נבחר לרמטכ"ל אך ורק בשל נכונותו לגרש אלפי יהודים מביתם על לא עוול בכפם ולהוביל תוכנית לביצוע שברור לכל בר דעת כבר בזמן אמת שתסכן את בטחון ישראל.

אז מעבר לכך שלרוה"מ אין מה לקפוץ מהגג, מה לעשות, דווקא לאיש שהוביל את הנסיגה שאיפשרה את אירועי שמחת תורה אולי היה רצוי שיעשה זאת. אני אמנם לא תומך בקריאות כאלו וגם לא במעשים כאלה. אבל הוא??? הוא מעז לפתוח את הפיו?? הוא שנסוג מהציר הבטחוני והחשוב במדינה? הוא שאיפשר את הגעת החמאס למה שהוא היום? אני כותב וכותב ודמי מתרתח מרגע לרגע.

כמובן שהכותרת לפיה הוא צודק מגיעה ממקום רל"בי נטו. אבל זה כבר עניין אחר.

למעלה