בליינד דייט סרטים

Som30ne

New member
אז

אולי את לא מרגישה ממש בנוח עם הפרטנר/ית לצפיה ?
או שהסרט הוא הקדמה למשהו אחר, ולכן, בעצם, הריכוז מוסט ?
(הדברים לעיל הובאו כהשערות, ולא הוכחו מחקרית (לפחות לגבי המקרה הספציפי המובא כאן))

לא

אדם אם הוא יקר - מרתק אותי.
אני שקועה בניסיון לפענח איך החוויה מתפרשת לו ולהביט בו
זו הזדמנות בשבילי גם מכל מיני בחינות אישיות שלא אפרט.

Som30ne

New member
כן - אבל

עד כדי איבוד עניין בדבר המרכזי שלשמו התכנסתם ?
קצת נשמע כמו ביטול העצמי והטמעות באחר (אבל - כמו קודם - כך זה נראה מכאן, כרגע, בשעת לפנות בוקר לא מוגדרת).
ו - דוקא מעניין - את מוזמנת לפרט איזה בחינות אחרות.
(את חלק מצוות פרופיילינג של איזה גוף בילוש ?)

אני מעדיפה שלא לפרט כאן : )

ולא- אני פשוט אוהבת להתבונן באנשים ,
התגובות שלהם מעניינות אותי.

וזה גם לא שחור ולבן מן הסתם שיש לכאן ולכאן

אף אחת לא תסכים, אבל כולן צריכות לקרוא רק את כותרת הודעתך

ואז לחשוב כמה פעמים שומעים מסביבנו מישהי/ו חושבת בקול רם "אני רוצה להתחתן כבר".

Som30ne

New member
וואלה ? אף אחת לא תסכים ?

ובקשר ל"להתחתן", המממ . . . .
זה לא העניין המרכזי/המשמעותי/המהותי.
זאת ועוד -
כמו שכתבתי באחד הפורומים האחרים -
לפעמים צריך לדעת מתי אתה "פג תוקף", ו/או שהסיכוי שתמצא את מה שאתה באמת מעוניין בו, הוא כל כך קטן, שעדיף לך להשקיע את הזמן והאנרגיה למלא לוטו, ולחשוב לתזכה.
(שנאמר - מודעות עצמית)

dory141

New member
ממש לא התכוונתי לפתח סטארט-אפ

"שיחקתי בכאילו". האיש ההוא לקח מה שאמרתי ברצינות תהומית.

הטיעונים שלך על הפנים

"גם בדייט האידאלי דברים יכולים להשתבש". תירוץ שחוק מסוגת 'ההסתברות לפח'. ברור שכל דייט דברים יכולים להשתבש. השאלה מה הסיכוי שדברים ישתבשו בכל אחד מסוגי הדייטים. זה כמו שתעשה ספורט אתגרי מסוכן ותגיד שגם ברחוב אתה יכול למות. למה שלא תציע להתחתן אחרי דייט אחד? הרי גם חתונה אחרי 5 שנים של חברות יכולה להגמר בגירושין.

"אפשר לעזוב בכל שלב". מה זה, משחק? מדובר ברובוטים נטולי רגשות? בדייט רגיל היית קם באמצע ופשוט הולך?

"אם מישהו משני הנוכחים עוזב סימן שאין בין השניים התאמה. אם נשארים עד הסוף זה אומר שנהנים זה מחברת זו" - נגיד שאני זורם איתך ואפשר לעזוב בכל שלב. מה זה הקשקוש הזה? בגלל סרט אחד אתה קובע שיש או אין התאמה? על סמך זה להגיד שהם נהנים או לא נהנים מחברתו של האחר בזמן שאי אפשר כל כך לדבר בכלל?

לפי הטיעונים שלך פה, נראה שאתה תקוע באיזה חדר עם מכונות יותר מדי זמן או לחילופין עם פורנו. כי תכלס המודל שלך פה נראה כמו הפורנו של הסרטים. בלי היכרות מוקדמת - ישר לקולנוע.

Som30ne

New member
לא חייבים לשתוק בסרט

ההנחה היא שהתוכנית העיקרית היא לצפות בסרט, ואם יצא גם משהו יותר מזה - אהלן וסהלן.
לראות את הפרטנר/ית אפשר לפני ואחרי הסרט - לקבוע לרבע שעה-חצי שעה לפני הסרט, ואולי גם להספיק להחליף אי אילו משפטים לפני הסרט.

הבעייה היחידה יכולה להיות אם אחרי שראית את הפרטנר/ית המחשבה היחידה שלך היא שאין סיכוי שתוכל לשבת ליד "יצור" שכזה במושב סמוך בבית הקולנוע.

ובמחשבה שניה -
לא נראה לי שבהודעה המקורית ציינו משהו על בית קולנוע -
אז אולי הכוונה היא הזמנה ל"סרט" בבית ?
המממ . . . .

dory141

New member
האמת שזה אפשרי

אבל זה כבר בידי המשתתפים. בעולם שבו יש דייטים למעשנים בלבד, לבעלי מוגבלויות, למאמינים בדת וכדומה, נראה לי שגם משהו כמו "דייט מהסרטים" יכול לצאת לא רע. מה שנקרא, כל מוזרי העולם התאחדו...

אתה מפספס את הנקודה

בכל סוגי הדייטים האלה שהזכרת אנשים נפגשים לעשות דבר שהוא קצת מוזר לך. לדבר.
אם כבר אתה רוצה ביקורת בונה - תעשה אפליקציית הכרויות על סמך טעם בסרטים לאנשים שזה דבר כל כך חשוב להם. משהו בבחינת ייהרג ובל יעבור כמו עישון, מוגבלות, דת וכו'. כלומר הקריטריון הכי בסיסי עבור המחפשים.
אבל בסופו של דבר - האפליקציה לא תפגיש אותם לסרט, אלא - לדבר. הרבה יותר כיף לדבר שעה וחצי שעתיים על מכנה משותף מהנה עם מישהו שזה עתה הכרת מאשר לשבת לראות סרט בדממה (כי מה לעשות, יש גם אנשים מסביב). לזה יש זמן בדייטים הבאים.

Som30ne

New member
דוקא צפיה בסרט יכולה להוביל לדיבור

במקום להגיע לדייט ולהרגיש כמו בראיון עבודה,
או לחפש מתחת לאדמה נושאים לדבר עליהם.

הסרט יכול להוות נקודת עוגן - או מוצא - לשיחה, שתתפתח להרבה כוונים (קונוטציות, אסוציאציות, הסברים, שיובילו ליותר פתיחות, ויובילו לדבר על דברים שקורים בחיים עצמם).

בסרט חייבים לשתוק, אחרת אני אישית אלך לקנות פופקורן קטן ב120

שקל וקולה עם קש רק כדי לעשות מזה טפו-טפו לראשים שלכם כל הסרט.
אם כבר קולנוע בישראל אז עד הסוף...תסתמו את הפה והמסכים שלכם בסרטים, יש אנשים שאוהבים קולנוע גם בישראל.

Som30ne

New member
אבל לכרסם פופקורן מותר (קחחפ, קחחפ, קחחפ, קחחפ)

בסרט מותר לדבר, בהנחה שאתה שולט בעוצמת הדיבור, כך שרק מי שאמור לשמוע אותך שומע, ואתה לא מפריע לאולם כולו.

בקשר למסכים למיניהם - אין בינינו מחלוקת.

puma141

New member

אפשר ללחוש בסרט......קרוב לאוזן......

ga26

Member
כפי שנכתב - רעיון גרוע

- סרט זה לא דייט ראשון טוב לבליינד דייט כי אין אפשרות אמיתית להכיר את הבן זוג
- מניח שעצם הרעיון של בליינד דייט (אילו עם כרטס ופרטים והתכתבות מוקדמת) מפחיד לחלק מהאנשים (ובמיוחד לנשים שבניינו). להיפגש עם מישהו שאפילו לא דיברת איתו זה מפחיד יותר (מבחינת תחושה - יתכן שבפועל רציונאלית אין הבדל).

NSW2

New member
היכרויות ואוטומציה

זה רעיון גרוע.
אנחנו היום מחפשים כמה שיותר אוטומציה בדברים שלנו.
וזה יכול להיות נהדר כשמדובר בדברים טכניים.
אבל כשזה נוגע להיכרויות זה גרוע מאוד.
צריך את הפן האנושי והחי של התקשורת בכל שלב.
עזוב שללכת לצפות בסרט בדייט ראשון זה לא רעיון טוב
כי קשה לדבר ככה כמו שצריך..

שתי שאלות

1. למה בלי להתכתב ולהכיר? איך תדע שתפגוש אדם שמושך אותך (נפשית ופיזית) ואיך תדע שיכול להיות בינכם חיבור עמוק יותר אם לא התכתבתם ולא דיברתם בטלפון?.

2. סרט נשמע לי כיף , אבל כר הזכירו פה הסתייגויות .
למרות שהייתי בכלל חושבת על משהו הכי רגוע שיש שמאפשר לדעת שלך לנדוד קצת לפני שמתחילים שיחות הכרות- לדעתי להפגש במסעדה, בר או כל מיני מקומות הומי אדם בפוזיציה קבועה מראש של "דייט" זה רעיון מחורבן במיוחד ושובר טבעיות - הייתי מעדיפה שזה יהיה פארק , אולי אפילו כמה שיותר שקט ונוח בלי אנשים מסביב וסתם שיחה אחד על אחד כמו בחיים האמיתיים.שלא מייחדים לזה מקום.

אז סרט לדעתי אפילו שזה קצת מונע שיחה יש בזה חידוש.

מעניין אותי למה עלה לך הרעיון בלי הכרות מוקדמת ודווקא סרט?

dory141

New member
באמת שאין לי מושג איך להתחיל לענות

אבל אם יצוץ לי משהו אשלח לך מסר.

למעלה