בליינד דייט סרטים

puma141

New member
לי לא נראה.........:)

"היי נעים מאוד...יאללה בוא נכנס לסרט"?
מרגיש לי רע...מצחיק אפילו. ללכת לסרט עם זר מוחלט!
ומה אתה עושה אם אותו זר/ה לא מוצאת חן בעיניך? יוצא מהסרט ואומר "יאללה ביי?"

Som30ne

New member
לא ברור מאיזה אספקט של העניין התכוונת

אם "יאללה ביי" באמצע הסרט, או בסופו.
אני לא רואה סיבה ממשית להגיד "יאללה ביי" באמצע הסרט - שכן אפשר להתייחס לאותו/ה זר/ה כמו כל זר/ה אחר/ת שהתיישב/ה לידך בקולנוע.
ו"יאללה ביי" - בסוף הסרט - כמו בכל דייט שבו הוחלט/הורגש אין סיבה או טעם בדייט נוסף.

*עריכה:
והכל בהתחשב בזה שהסכמתם על הסרט, שלא היתה כפייה של אחד הצדדים בבחירתו, וששניכם חושבים שזה סרט שתוכלו להנות ממנו ברמה מסויימת.

puma141

New member
אני-לא הייתי עושה את זה!

זה מצחיק אותי אפילו......

מי יכול היה להיות מרוכז בסרט, כשהוא יושב ליד הבליינדייט הלא מוצלח שלו מבחינתו? ו-בסוף הסרט להגיד יאללה ביוש..........:)

אתה יכול? אני ממש ממש אבל ממש-לא.

Som30ne

New member
לא ניסיתי, אז אני לא יודע

אבל - תיאורטית, רציונאלית, הגיונית, כמו שציינתי קודם, ובהתחשב בכל הדברים שנכתבו שם -
יש סיכוי שאוכל.

anonymous1986

New member
כל בליינד , לא משנה באיזה פורמט , הוא גרוע

מבחינתי זה לא רק קשור לזה שלי אכפת איך הבחורה נראת , גם ממש לא מתאים לי שבשיחת טלפון היא תתלהב ואז פתאום בגלל סיבה חיצונית כזו או אחרת תסתכל עלי פרצוף 9 באב איך שמתחילים את הדייט ואז אני אצטרך לסבול את זה שעה וחצי -שעתיים.

בשני המקרים , גם אתה לא רוצה וגם אם היא לא רוצה זה זוועה , הספיקו לי פעמיים בגיל 22 לא לנסות יותר בליינד דייטים .

anonymous1986

New member
אה סליחה לא קראתי שכתבת שלא מדברים לפני

עדיין , בלי לדעת איך נראים , אין טעם

כן אבל לא. אני אוהב קולנוע וזה די מסורת

עם אנשים מסוימים אבל לא תמיד אפשר ויוצאים מלא סרטים טובים בתקופות נורא מצומצמות של השנה כשעסוקים. הייתי יוצא לסרט אבל לא הייתי עושה מזה דייט.
אחר כך כמו כולם אומרים יש לי פיפי מתפצלים לשירותים ואם מסעדה אז לאכול לא לחפור עוד שעתיים.
&nbsp
רואים סרט בדייט שני אלו שכבר חמים על להתמזמז שעתים ברצף.
כמו שהסבירו לך סרט זה להיות בשקט ומתח שעתיים כי יושבת לידך מישהי שאתה רוצה להכיר אבל אתה לא תכיר. בשעתים האלו.

למעלה