בית יהושוע מעבר להולכי רגל שאינם נוסעי רכבת

מצב
הנושא נעול.

kobiz99

New member

down under

New member
יפה מאוד וכל הכבוד (וגם תודה על התמונה)
(או יופה מואוד...
) אגב, מי מימן את הבניה הזאת? להערכתי גשר שכזה עלותו כמה וכמה מליוני שקלים.

kobiz99

New member
2 בית יהושוע מעבר להולכי רגל שאינם נוסעי רכבת

kobiz99

New member
אחרונה בית יהושוע מעבר להולכי רגל שאינם נוסעי

אורי404

New member
אחרונה בית יהושוע מעבר להולכי רגל שאינם נוסעי
קובי תודה על התמונות והעדכונים
תודה על התמונות והעדכונים מבית יהושע ושל השאטלים בקרית גת. שני אלה בשורות טובות. ברצוני להתייחס למספר דברים בתמונה אחרונה יפה זו (כמו יתר התמונות בשרשור): 1. רואים ירוק מסביב וזה יפהפה. 2. לרצינות - נראה, שלאורך חלק גדול מקו החוף יש מקום להוספת מסילה או שתיים. למשל מעט צפונית יותר יש תוואי רחב יחסית עד אזור חדרה, אם לא צפונית יותר. בבית יהושע לעומת זאת ניתן לראות, שאין מקום, אלא אם יתבוצע עבודה רצינית יותר, לעומת יתר התוואי. 3. גשר מעבר להולכי רגל - אכן דבר יפה, שלשאלתו של קובי ניתן לראות, שהרשות לבטיחות בדרכים (מע"צ במלים אחרות) עומדת מאחורי פרוייקט זה של הגשר. לדעתי לא נותר, אלא להסדיר מעבר בטוח להולכי רגל ורוכבי אופניים מאזור זה של תחנת הרכבת לאזור התעשייה של נתניה. חלק ניכר מזה, ניתן לבצע על גבי תוואי כביש 553 הישן.

Golf Bravo

New member
יופי של גשר
אני משער שבתוך סבך הבטון והברזל מתחבא גם גרם מדרגות למי שאינם נכים, אחרת העלייה לגשר ארוכה פי כמה מן הגשר עצמו.

kobiz99

New member
יופי של גשר
אני משער שבתוך סבך הבטון והברזל מתחבא גם גרם מדרגות למי שאינם נכים, אחרת העלייה לגשר ארוכה פי כמה מן הגשר עצמו.
ואני רק משער שאין מדרגות בכלל הכל בשיפוע
מאוד מתון ראה גודל הכנפים. במקרה זה כולם ילכו בשיפוע עולה/יורד ולא יעלו/ירדו מדרגות. קוביז99

muki123

New member
ואני רק משער שאין מדרגות בכלל הכל בשיפוע
מאוד מתון ראה גודל הכנפים. במקרה זה כולם ילכו בשיפוע עולה/יורד ולא יעלו/ירדו מדרגות. קוביז99
בתמונה הראשונה נראות בבירור המדרגות...

kobiz99

New member
בתמונה הראשונה נראות בבירור המדרגות...
צודק
צודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודקצודק

מצב
הנושא נעול.
למעלה