ביה"ד הפלילי בהאג מבקש צווי מעצר נגד נתניהו, גלנט , דף, הנייה וסינוואר

Harrington

Well-known member
מנהל
דווקא בגלל שהאיחוד האירופי מכיר במשפט הביזיוני הזה, ביבי וגלנט לא יהיו בסיכון להיעצר במדינות האיחוד האירופי, אם השופטים יענו לבקשת התובע.
הם לא בסיכון אמיתי להיעצר בשום צורה או מדינה. היה ומדינה מארחת כלשהי תרגיש צורך לקיים את צווי המעצר, היא תתריע על כך מבעוד מועד כך שהפדיחה תימנע לכתחילה. הוא שאמרתי, אין לצווים האלה משמעותית אמיתית מבחינת ישראל, על אף שללא ספק מדובר באירוע משמעותי כמובן. אבל עיקר משמעותו הוא לביה"ד עצמו, שצפוי שוב פעם לצאת מבוזה מהאירוע.

lemner40

Well-known member
התובע הראשי בבית הדין הפלילי הבינלאומי בהאג, כרים קאן, אמר שהגיש לשופטים בקשה להוצאת צווי מעצר
לראש הממשלה בנימין נתניהו, לשר הביטחון יואב גלנט, למנהיג חמאס ברצועת עזה יחיא סנוואר, למפקד הזרוע הצבאית של חמאס מוחמד דף ולראש הלשכה המדינית של הארגון אסמאעיל הנייה.
קאן אמר את הדברים בריאיון לכריסטיאן אמנפור ב-CNN.
שרה נתניהו שוקלת להתחתן עם גנץ...

evglev1

Well-known member
מנהל
התובע הראשי בבית הדין הפלילי הבינלאומי בהאג, כרים קאן, אמר שהגיש לשופטים בקשה להוצאת צווי מעצר
לראש הממשלה בנימין נתניהו, לשר הביטחון יואב גלנט, למנהיג חמאס ברצועת עזה יחיא סנוואר, למפקד הזרוע הצבאית של חמאס מוחמד דף ולראש הלשכה המדינית של הארגון אסמאעיל הנייה.
קאן אמר את הדברים בריאיון לכריסטיאן אמנפור ב-CNN.
האיזון הצבוע שלא היה לו אומץ להוציא צווי מעצר רק לאנשי החמאס שהאשמה בלעדית שלהם ומשחק את הפוליטיקל קורקט כאילו שני הצדדים לא בסדר.

רוב הזמן נח

Well-known member
ומה עם כל הנזקים מעופרת יצוקה? כבר שכחו? אין נספח לאישומים גם נגד אולמרט וליבני? 🤪 :-D

Cranio

Well-known member
אולי יצליחו לעשות בהאג את מה שלא הצליחו כאן.
לו יהי

Harrington

Well-known member
מנהל
אולי יצליחו לעשות בהאג את מה שלא הצליחו כאן.
לו יהי
מי שנזקק לעוכרי ישראל כדי לממש את האג'נדה הפוליטית הפנים-ישראלית שלו, מה זה בעצם אומר עליו בדיוק? נשאיר לקוראים למלא את המובן מאליו.

Cranio

Well-known member
מי שנזקק לעוכרי ישראל כדי לממש את האג'נדה הפוליטית הפנים-ישראלית שלו, מה זה בעצם אומר עליו בדיוק? נשאיר לקוראים למלא את המובן מאליו.
הדג החרא חזר להסריח ולזהם פוסטים בגידופים.

Harrington

Well-known member
מנהל
אולי תספר באמת מה משמעות הכינוי.
ההמצאות והקללות של קרניו? זה משהו שתצטרך לבדוק איתו. להבנתי מאחר ומוחו ופיו מלאים בח_א 24/7 והוא לא מצליח להתגבר על כך ועל הסרחון הנלווה לבעיה, הוא מרגיש צורך לקלל אותי בקללות שונות תוך שימוש במילה זו, כל אימת שהוא נתקל בי ו/או נדרש ל"ע ר"ל טט'ט להתייחסות עניינית כלשהי לדברי ומתקשה בכך. אבל תכל'ס רק ממציא הקללה והגידופים (שכמובן כמנהג מחנהו הפוליטי מנסה להשליך את מעשיו עלי כאילו אני עשיתי אותם מתישהו ;-)) יוכל לתת מענה לתהיותיך.

ההמצאות והקללות של קרניו? זה משהו שתצטרך לבדוק איתו. להבנתי מאחר ומוחו ופיו מלאים בח_א 24/7 והוא לא מצליח להתגבר על כך ועל הסרחון הנלווה לבעיה, הוא מרגיש צורך לקלל אותי בקללות שונות תוך שימוש במילה זו, כל אימת שהוא נתקל בי ו/או נדרש ל"ע ר"ל טט'ט להתייחסות עניינית כלשהי לדברי ומתקשה בכך. אבל תכל'ס רק ממציא הקללה והגידופים (שכמובן כמנהג מחנהו הפוליטי מנסה להשליך את מעשיו עלי כאילו אני עשיתי אותם מתישהו ;-)) יוכל לתת מענה לתהיותיך.
מה משמעות הכינוי שבחרת בתפוז.

Harrington

Well-known member
מנהל
מה משמעות הכינוי שבחרת בתפוז.
שום דבר מיוחד ושום דבר שקשור אלי באופן מיוחד :). כשנרשמתי לאתר נדרשתי למצוא ניק כמו כל אחד. מאחר והניק שרציתי היה תפוס ויכולתי לקבלו רק אם הייתי מצרף אליו סדרת ספרות שלא עניינה אותי ולא הייתי מעוניין בו, חיפשתי ניק אחר שאוכל להירשם תחתיו ללא ספרות כאלו. עיני נפלו על ספר שברשותי של סופר בשם George Harrington (אם אני לא טועה :)). אז ניסיתי עם שם המשפחה של הסופר הנ"ל וזה היה הדבר הראשון שנקלט ללא תוספות מספריות. זה כל הסיפור :).

evglev1

Well-known member
מנהל
הדג החרא חזר להסריח ולזהם פוסטים בגידופים.
מי שמסריח הוא מי שרוצה לראות את הפוליטיקאים וראשי הצבא שלו בכלא בהאג. ישראלי הגון שיש לו משאלת לב כזה צריך להחזיר את תעודת הזהות ולוותר על אזרחות ישראלית כמו שחוח האחד טען שעשה. מי שרוצה לראות את מנהיגי המדינה והצבא שלו נשפטים ונעצרים בהאג מועל בתפקידו כאזרח.

lemner40

Well-known member
מי שמסריח הוא מי שרוצה לראות את הפוליטיקאים וראשי הצבא שלו בכלא בהאג. ישראלי הגון שיש לו משאלת לב כזה צריך להחזיר את תעודת הזהות ולוותר על אזרחות ישראלית כמו שחוח האחד טען שעשה. מי שרוצה לראות את מנהיגי המדינה והצבא שלו נשפטים ונעצרים בהאג מועל בתפקידו כאזרח.
נתניהו מגיע לשבת בכלא, בכל כלא
לא על הפשעים הפלילים שהוא עשה ובגללם הוא נשפט וישב בכלא
אלא על זה שהוא באופן מכוון, הרס את מדינת ישראל, הרס את מערכת המשפט, הרס את מערכת החוק, פירק באופן מכוון את העם, הסיט והפיץ שנאה בן יהודים לערבים, בן חילונים לדתיים, בין שמאל לימין,
ועל זה שכבר חודשים הם מונע דיונים על היום שאחרי, למרות שזה דבר בסיסי הכרחי,
ובגלל שהוא הורג חיילים ישראלים לשוא בגלל מדיניות מטומטמת שידועה לכולם,
ובגלל שהוא מונע מרשויות הביטחון לדון על נושאים הכרחים,
בגלל שהוא מונע מצד אחד מהצבא לנצח את המלחמה
ומצד שני מונע את סיומה,
וכל זה בגלל טובות האישית שלו.
על כל אלו הוא צריך לשבת בכל כלא שהוא, גם בהאג, כי הוא האויב הכי קשה של מדינת ישראל.

למעלה