ביבי השתין לכם הימין, על החלומות

מה החידוש המיוחד שאתה מתלהב עד אקסטזה? זאת עמדתו הקבועה בנושא והיא הושמעה כבר לא מעט.
הפעם נאמר בריש גלי,הרי האשימו אותו שהוא לא אומר מה התוכניות שלו.

אז אמר אותה אבל בעקיפין לחו"ל....

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
הפעם נאמר בריש גלי,הרי האשימו אותו שהוא לא אומר מה התוכניות שלו.
אז מה אם האשימו אותו? ממתי להאשמות הרל"ב יש קשר כלשהו לאמת או למציאות :)? נתניהו הביע את עמדתו הנ"ל יותר מפעם אחת מאז תחילת המערכה ואין בה כאמור כל חדש. אגב נדמה לי שההאשמות הללו כלל לא נוגעות לסוגיה זו, אלא לשאלה מי ישלוט ברצועה לאחר שיכולותיו השלטוניות (בין השאר) של החמאס תחוסלנה. אמנם גם האשמה זו מחורטטת כמובן, אבל זה בכל זאת משהו אחר.
אז אמר אותה אבל בעקיפין לחו"ל....
לא יודע מה פשר שלושת הנקודות או האמירה הזאת. אמירתו בעניין מפורשת וידועה וכלל לא נמצאת בשום מחלוקת מיוחדת.

אמירתו בעניין מפורשת וידועה וכלל
הוא אמר רק עכשיו ובתקשורת הזרה כי לא רצה להיכנס לעימות ישר עם עוצמה יהודית.

אמר רק שלא הייתה לו ברירה כי הלחץ להגיד היה גדול מאוד,ואי אמירה העמידה אותו באור לא טוב.

האם זה עמדתו תמיד?

היה אפשר להסיק שזה משהו דומה בסגנון העזתים יגורו והישראלים ישמרו ולפעמים יכנסו,

אבל נתן ספין חדש "צריך להיות שם שלטון אזרחי של תושבי עזה עם פיקוח של מדינות ערב".

שהכניס את מדינות ערב - פיתרון יותר שמאלי מהפיתרון ביו"ש.

אז כן כמובן אתה משקר כאן פעם ראשונה אני שומע את זה.

Harrington

Well-known member
מנהל
הוא אמר רק עכשיו ובתקשורת הזרה כי לא רצה להיכנס לעימות ישר עם עוצמה יהודית.
הוא אמר גם עכשיו, לא רק עכשיו. הוא אמר זאת כבר כמה וכמה פעמים וכאמור מעלה, דעתו בסוגיה זו ידועה לכל מי שטורח להאזין או ללמוד אותה. אין בה שום דבר חדש, צר לי באמת לאכזבך. מה התקשורת הבינלאומית כן או לא רוצה לעשות מול עוצמה יהודית, את זאת אינני יודע.
אמר רק שלא הייתה לו ברירה כי הלחץ להגיד היה גדול מאוד,ואי אמירה העמידה אותו באור לא טוב.
לא צפיתי בראיון כך שאין לי מושג מה גרם לרוה"מ לחזור על אמירתו זו.
האם זה עמדתו תמיד?
אכן כן, כפי שהביע אותה כבר מספר פעמים מאז תחילת מה שמכונה התמרון הקרקעי.
היה אפשר להסיק שזה משהו דומה בסגנון העזתים יגורו והישראלים ישמרו ולפעמים יכנסו,

אבל נתן ספין חדש "צריך להיות שם שלטון אזרחי של תושבי עזה עם פיקוח של מדינות ערב".

שהכניס את מדינות ערב - פיתרון יותר שמאלי מהפיתרון ביו"ש.

אז כן כמובן אתה משקר כאן פעם ראשונה אני שומע את זה.
יקירי, זה שאתה לא שומע כל דבר לא הופך אותי לשקרן :). אני באמת מצטער אם זה מאכזב אותך, אבל ראשית אינני שקרן, שנית אני לא משקר בסוגיה הזאת (או בכלל), שלישית אכזבתך ניכרת מכל מילה שאתה כותב, אבל זה משהו שאתה צריך לברר עם עצמך ולא אני (או ראש הממשלה) הכתובת לכך, רביעית כאמור, עמדתו זו של ראש הממשלה ידועה לכל מי שלא עוצם עיניו וסותם אוזניו (או אם תרצה, לכל מי שמאזין לראש הממשלה ולא למה שמספרים בתקשורת שהוא אמר).

אז... תרצה לכנותי שקרן? לך על זה בכיף. אבל זה שקר בפני עצמו וארשה לעצמי להניח שאתה יודע זאת מצוין.

לגבי סוגיית היום שאחרי אליה גלשת בלי קשר לשאלת ההתיישבות היהודית, גם בעניין זה, תתפלא לשמוע, עמדת ראש הממשלה ידועה. זה שהתקשורת צווחת שהוא לא דן בזה או מדבר על זה, שוב, זה משהו שתצטרך לברר מול אמצעי התקשורת שאתה צורך. לא עניינו של נתניהו ובטח שלא ענייני.

תתפלא לשמוע, עמדת ראש הממשלה ידועה. זה שהתקשורת צווחת שהוא לא דן בזה או מדבר על זה, שוב, זה משהו שתצטרך לברר מול אמצעי התקשורת שאתה צורך.
נניח שאתה צודק לצורך הדיון גם האנשים הימנים/דתיים כאן בפורום לא אמרו את זה כאשר השמאל הטיח בהם שוב ושוב

שאין לביבי תוכנית ליום שאחרי.

Harrington

Well-known member
מנהל
נניח שאתה צודק לצורך הדיון גם האנשים הימנים/דתיים כאן בפורום לא אמרו את זה כאשר השמאל הטיח בהם שוב ושוב

שאין לביבי תוכנית ליום שאחרי.
לא הבנתי מה אתה מנסה לומר. שעל הימין להתייחס יותר ברצינות להמצאות השמאל והרל״ב רק בגלל שאלו ״מטיחים״ את המצאותיהם? לא נכון יותר ״להטיח״ בממציאים שפשוט לא ימציאו וזהו :)? אני בכל אופן מתקשה בדרך כלל לייחס עודף רצינות או ענייניות להמצאות מדפי המסרים של מחנה הרל״ב. במיוחד כשהן, כמו למשל במקרה הזה, כל כך מטופשות ועל תקן ׳העיתון שחושב עבור האנשים׳ במקום להניח שהם יודעים להשתמש במוחם לבד.

בון דוק

Well-known member

שימו לב לשפה - אני לא מתכוון ליישב את עזה,

חשבתי שהקואליציה מחליטה וראש ממשלה רק מבצע.

עבדו עליכם אנחנו בדיקטטורה סמויה.
פתאום הוא דובר אמת :cool: אצלך

Cranio

Well-known member
חחחחחחחחחחחחחחהההההההההההההההההההההה
נתניהו מת מפחד שיקבל צו מהאג .

Topale1

Active member
ביבי אפס בלי קשר
לא ימין ולא שמאל
הוא רק דואג לתחת השמן והשעיר שלו

למעלה