בחיי שאתם מדינה מטומטמת עם אזרחים עוד יותר מטומטמים.

ישראל הותקפה ב7.10 עיי אירגון טרור רצחני וישראל מואשמת ברצח עם? ברצח ילדים?
במקום לקבל את אהדת העולם ואת העזרה בחיסול הרצועה מהברברים האלה אתם מואשמים בהאג ברצח עם?
האנטישמיות גואה בכל פינה בעולם וההפגנות נגד ישראל מתלבות כמו אש בשדה קוצים.
דורשים מכם לתת סיוע הומניטרי לאוכלוסיה שנתנה לכם רצח תינוקות חטיפות, אונס נשים במקום לחסל אותם ,במקום לומר האמא הזאת שאמרה לבן שלה למה לא לקחת אותי לרצוח יהודים היא בת מוות ולשרוף את הרצועה לשרוף אותם למוות אתם נותנים לה סיוע הומניטרי?
אין בעולם עם שהיה יוצא למלחמה במפלצות האלה ונותן להם סיוע הומניטרי. אין דבר כזה חוץ מעם ישראל. חחחחחחחחחחחחחחחחחח.
כל פסיכיאטר שינתח אתכם יאמר שאתם עם שלא מסוגל להגן על עצמו כי הוא לא ברמת המשכל המתאימה להבין מה עובר עליו.
אני ראיתי זאת כבר ב2005 כששמעתי את תושבי הקיבוצים בעוטף מאשימים את תושבי גוש קטיף בטרור ולא את המוסלמים ברצועה בטרור ,ראיתי זאת והבנתי שיש משהו לקוי ברמת המשכל הביטחונית שלהם כמו קצת פיגור אצל נער או נערה מתבגרים שזקוקים למחסה שיתן להם הגנה .
ראיתי איך צה"ל ומשטרת ישראל באגרסיביות מפנה יהודים מהישובים שלהם ושאלתי את עצמי מה אתה עושה בחור הזה שיהודים נענשים בהגלייה וברילוקיישן מהישוב שלהם למקום אחר בגלל שמוסלמים מבצעים בהם רצח וטרור על בסיס יום יומי במקום לעשות הגלייה ורילוקיישן למוסלמים הטרוריסטים?
ראיתי יהודים אזרחים מהקיבוצים שעוזרים למדינה לבצע פשע אלים של עקירת יהודים מהבתים שלהם במקום לעקור את מחוללי הטרור המוסלמים והבנתי שאין לי יותר מה לחפש בארץ האוכלת את יושביה.
הבנתי שהציונות כבר לא קיימת יותר ולקחתי את משפחתי ועקרתי מהמקום הזה בו מצד אחד יש יהודים שבוכים שליבם שותת דם כשהם נקרעים מהבתים שלהם מהחיים שלהם ילדים שהנזק הנפשי שלהם מעצם העקירה הוא לכל החיים גירושים והתמוטטות משפחות שלמות ומן הצד השני יהודים שעוזרים למדינה לגרש להשמיד להרוג להם את הנשמה ואת הנפש שלהם.
לא רציתי לחיות במקום כזה. וכבר אז הבנתי שאין עתיד לילדים ולנכדים שיהיו לי בארץ ישראל במדינת ישראל.
נשבעתי לילדים שלי ולנכדים שלי יהיו חיים יותר נורמליים יותר בריאים והם לא יחוו שום טרור ושום פחד .
לא אשכח את אחותי שהגיעה לבקר אותנו רק לפני כמה שנים הגיעה עם האחיינית שלי בעלה ובנותיה ודבר ראשון שהבנות שלאלו אותי דוד חוח איפה הממ"ד? זה היה באחד מהסיבובים של ישראל נגד כבר לא זוכר אולי בצוק איתן אולי לפני אבל מה זה משנה?
הסברתי להן שכאן במיאמי אין לנו צורך בממד"ים כי אין רקטות וטילים ואזעקות. ישר ראיתי את ההבדל בין הנכדים שלי לנכדות של אחותי שמתגוררים בחור הזה הקרוי מדינת ישמעאל.
ואז ידעתי שעשיתי את המעשה הנכון.
כחובש מוטס במלחמת יום הכיפורים שלחם והציל עשרות לוחמים וגם עשרות מתו לו בידיים כאחד שנכנס 13 פעם לתופת בקרבות בחווה הסינית וחטף ריקושט בשריר ברגל והיה מועמד לקבל צל"ש רמטכ"ל (סרבתי לקבלו) כאחד שלא פחד מכלום כמו הלוחמים היום שמוסרים את נפשם וכאחד שאיבד 4 חברים טובים מהשכבה בתיכון ,הם בעוד 10 שנים אולי פחות יבינו מה שאני הבנתי כשהתבגרתי.
ומה שהבנתי שחבל לבזבז את הזמן ולהקריב קורבן על מדינה ששעתיים לפני מתקפה רצחנית על יהודים כל הגנראלים הולכים לישון ומפקירים אותם למוות.
אני לא מתבייש ולו לרגע אחד על שעקרתי ממדינת ישראל ומחרבן על כל מי שקורא לי יורד, נוטש, בורח אני מביט בנכדים שלי ובנכדות ובנכדים של אחותי ויודע שעשיתי למענם את המעשה הנכון.

ישראל הותקפה ב7.10 עיי אירגון טרור רצחני וישראל מואשמת ברצח עם? ברצח ילדים?
במקום לקבל את אהדת העולם ואת העזרה בחיסול הרצועה מהברברים האלה אתם מואשמים בהאג ברצח עם?
לא היה לי חשק יותר מידי לקרוא את ההמשך,אולי בהזדמנות.

הם התקיפו הרגת אותם וניגמר - למה פלשת לעזה?

למה לא אמרת קודם החטופים אחרי זה נחשוב מה לעשות?

אתה פושע יחד עם ביבי.

אתה פושע יחד עם ביבי.

אתה פושע יחד עם ביבי.

עוד פעם אתה כותב שטויות?
לרצועת עזה היה צריך להיכנס כבר ביום הראשון שבו נורתה רקטת קסאם לעבר שדרות.
היה צריך להכניס את צה"ל לרצועה ולמחוק אותה מכל ייצור ברברי שחי שם. אני לא פלשתי לעזה.
אני דווקא הייתי נגד הכנסת צה"ל לרצועה. הייתי נגד מצרים לבנון איראן וקטאר.
כל ארבעת המדינות האלה היו צריכות ב8.10 לקבל את פרחי השלום מדימונה ב 8.10 בשעה 06.00 מצרים שתי פצצות אטום תרמו גרעיניות. האחת בסכר אסואן והשנייה במעברי התעלה החפורים.
לבנון 3 פצצות אטום האחת טקטית בדרום לבנון מופחתת נשורת יריחו 3 עם ראש נפץ ניוטרון מופחת נשורת ועוד 2 תרמו גרעיניות בצפון לבנון ובבירות.
איראן 3 יריחו תרמו גרעיניים טהראן איספאהן ננתז
בשעה 06.30 העוולם היה מוכה בהלם. ואז מטוסי חיל האויר מתחילים להוריד פצצות תבערה הרקולסים עם 120 בגיחה אחת 10 הרקולסים זה 1200 חביות תבערה עם נפלאם זרחן ועוד חומרים קוקטייל ששורף כל מה שנמצא מולו. ככה יעפים חוזרים ונשנים של הטלת חביות תבערה. מ 08.00 בבוקר עד 12.00 בלילה חביות תבערה מוטלים מצפון הרצועה דרומה וכמובן פשקווילים לאוכלוסיה לברוח למעבר רפיח לכיוון סיני. מעבר רפיח היה מופצץ בפצצות רסק וצה"ל פולש לציר פילדלפי למנוע זליגה חזרה של מפלצות האדם.
אני מניח שתוך 48 שעות רצועת עזה הייתה ריקה מהאוכלוסיה תומכת הטרור .
ורק אז צה"ל נכנס לרצועה ומתחיל לשחרר גז מתאן לפירי המנהרות ומפוצץ אותן באופן שיטתי מצפון הרצועה לדרומה.
ראש הממשלה נתניהו היה מתפטר מתפקידו ומעביר את השרביט של ראשות הממשלה לבן גביר וסמוטריץ שהיו פותחים מיד במסע טיהורים של המערכת הצבאית והמערכת המדשפטית.
אם דיקטטורה אז עדיף אלף מונים דיקטטורה תיאוקרטית יהודית הנשענת על חוקי התורה ולא דיקטטורה אשכנזית אקטיביסטית שמוציאה מחוץ לחוק את כהנא ובן מיכאל ומשאיקרה בכנסת את אחמד טיבי .
תשאל אותי איפה החטופים? מה עם החטופים? עם כל הצער והכאב ישראל לא יכולה להתחשב ב200 חטופים ולעצור את פרחי השלום מדימונה ולעצור את החדרת גז מתאן למנהרות ופיצוצן גם על חשבון החיים שלהם.
זה כואב לומר את המשפטים האלה .עניין החטופים זאת טרגדיה וכולם יודעים מה עולה בגורלם של חטופים כשהם נתפסים בידי מפלצות האדם האלה.
ישראל צריכה לחשוב מה יהיה בעוד 10 שנים עם הנוחבות והרדואן והאטום באיראן והמדינות שנותנות מחסה לטרור מצרים ולבנון.

לרצועת עזה היה צריך להיכנס כבר ביום הראשון שבו נורתה רקטת קסאם לעבר שדרות.
הקסאם הראשן היה ב 2001

שרון לא ניכנס לעזה.

מה אתה רוצה ממני - החלטה של הליכוד עוד פעם.

עובדה שאתה "התפנית מהמדינה" רק ב 2006 בהתנתקות.

ז"א כמו כל ימני טיפוסי יותר חשוב לך השטחים מהביטחון.

אני דווקא הייתי נגד הכנסת צה"ל לרצועה. הייתי נגד מצרים לבנון איראן וקטאר.
כל ארבעת המדינות האלה היו צריכות ב8.10 לקבל את פרחי השלום מדימונה ב 8.10 בשעה 06.00 מצרים שתי פצצות אטום תרמו גרעיניות. האחת בסכר אסואן והשנייה במעברי התעלה החפורים.
לבנון 3 פצצות אטום האחת טקטית בדרום לבנון מופחתת נשורת יריחו 3 עם ראש נפץ ניוטרון מופחת נשורת ועוד 2 תרמו גרעיניות בצפון לבנון ובבירות.
איראן 3 יריחו תרמו גרעיניים טהראן איספאהן ננתז
בשעה 06.30 העוולם היה מוכה בהלם. ואז מטוסי חיל האויר מתחילים להוריד פצצות תבערה הרקולסים עם 120 בגיחה אחת 10 הרקולסים זה 1200 חביות תבערה עם נפלאם זרחן ועוד חומרים קוקטייל ששורף כל מה שנמצא מולו. ככה יעפים חוזרים ונשנים של הטלת חביות תבערה. מ 08.00 בבוקר עד 12.00 בלילה חביות תבערה מוטלים מצפון הרצועה דרומה וכמובן פשקווילים לאוכלוסיה לברוח למעבר רפיח לכיוון סיני. מעבר רפיח היה מופצץ בפצצות רסק וצה"ל פולש לציר פילדלפי למנוע זליגה חזרה של מפלצות האדם.
אני מניח שתוך 48 שעות רצועת עזה הייתה ריקה מהאוכלוסיה תומכת הטרור .
ורק אז צה"ל נכנס לרצועה ומתחיל לשחרר גז מתאן לפירי המנהרות ומפוצץ אותן באופן שיטתי מצפון הרצועה לדרומה.
ראש הממשלה נתניהו היה מתפטר מתפקידו ומעביר את השרביט של ראשות הממשלה לבן גביר וסמוטריץ שהיו פותחים מיד במסע טיהורים של המערכת הצבאית והמערכת המדשפטית.
אם דיקטטורה אז עדיף אלף מונים דיקטטורה תיאוקרטית יהודית הנשענת על חוקי התורה ולא דיקטטורה אשכנזית אקטיביסטית שמוציאה מחוץ לחוק את כהנא ובן מיכאל ומשאיקרה בכנסת את אחמד טיבי .
תשאל אותי איפה החטופים? מה עם החטופים? עם כל הצער והכאב ישראל לא יכולה להתחשב ב200 חטופים ולעצור את פרחי השלום מדימונה ולעצור את החדרת גז מתאן למנהרות ופיצוצן גם על חשבון החיים שלהם.
זה כואב לומר את המשפטים האלה .עניין החטופים זאת טרגדיה וכולם יודעים מה עולה בגורלם של חטופים כשהם נתפסים בידי מפלצות האדם האלה.
דווקא במקרה שלך יותר חשוב לדבר על העבר,בשביל להוכיח שהפיתרון שלך לעבר היה שגוי,אי לכך גם הפיתרון שלך עכשיו שגוי.

אני פותח פוסט על זה שכולם יראו.

שמו:"הימין מנותק מהמציאות".

הקסאם הראשן היה ב 2001

שרון לא ניכנס לעזה.

מה אתה רוצה ממני - החלטה של הליכוד עוד פעם.

עובדה שאתה "התפנית מהמדינה" רק ב 2006 בהתנתקות.

ז"א כמו כל ימני טיפוסי יותר חשוב לך השטחים מהביטחון.

דווקא במקרה שלך יותר חשוב לדבר על העבר,בשביל להוכיח שהפיתרון שלך לעבר היה שגוי,אי לכך גם הפיתרון שלך עכשיו שגוי.

אני פותח פוסט על זה שכולם יראו.

שמו:"הימין מנותק מהמציאות".

אתה מנותק מהמציאות.
אם אומרים לך אל תסכים לגרש את תושבי גוש קטיף כי הם המגן שלכם. בזכותם יש צה"ל ברצועה ברגע שיגרשו אותם אתם הבאים בתור ואתה אומר ראביש. נהפוך הוא אם נגרש את המתנחלים מגוש קטיף לא תהיה להם סיבה לתקוף אותנו בטרור ואחרי זמן מה מתחילים לרקט את ישובי העוטף ומתחיל טרור נרצחני מנהרות ומה לא? ובסוף אחרי 18 שנה מגיע ה7.10 אז הימין מנותק מהמציאת?
אתם צריכים טיפול פסיכיאטרי או מחנה לחינוך מחדש.
גם רבין היה מנותק מהמציאות. אולי בגלל הוויסקי ? לא יהיו קטיושות על אשקלון אמר. הליכוד פחדני השלום. אמר.
גם שלום עכשיו וכל תנועות המחאה נגד הכיבוש שקמו כפטריות אחר הגשם היו מנותקות מהמציאוץ.
שלום עכשיו הם אמרו והשלום לא הגיע ועל כן הצענו להם לשנות את השם לשלום אך שווא.

אם אומרים לך אל תסכים לגרש את תושבי גוש קטיף כי הם המגן שלכם. בזכותם יש צה"ל ברצועה ברגע שיגרשו אותם אתם הבאים בתור ואתה אומר ראביש. נהפוך הוא אם נגרש את המתנחלים מגוש קטיף לא תהיה להם סיבה לתקוף אותנו בטרור ואחרי זמן מה מתחילים לרקט את ישובי העוטף ומתחיל טרור נרצחני מנהרות ומה לא? ובסוף אחרי 18 שנה מגיע ה7.10 אז הימין מנותק מהמציאת?
אתם צריכים טיפול פסיכיאטרי או מחנה לחינוך מחדש.
התגובה לא רלוונטית לגבי כי אתה יודע שאני מאמין שנתנו להם להיכנס בכוונה,במובן הזה אני לא שמאל.

רק במובן הפיתרון שנראה לי טוב אני שמאל אולי אפילו קיצוני.

גם רבין היה מנותק מהמציאות. אולי בגלל הוויסקי ? לא יהיו קטיושות על אשקלון אמר. הליכוד פחדני השלום. אמר.
אמר וצדק,חיסלתם אותו בשביל שלא יוכיחו שאפשר לעשות שלום וכמובן שלא טיפלתם בקאסמים וכד' מעזה.

שרבין היה לא היה חמאס.

לפחות לא בשליטה ובטח לו עם טילים במנהרות.

הם אמרו והשלום לא הגיע ועל כן הצענו להם לשנות את השם לשלום אך שווא.
אני אזכיר לך את השיר: "אל תגידו יום יבוא,הביאו את היום."

לא הבאתם את היום.

אתם מדינה מטומטמת עם אזרחים שנותנים למדינה שלכם לדפוק אתכם עד העצם. אם ככה מתנהגת ממשלת ימין אז מה ההבדל בין ימין לשמאל.
אם ביבי הכניס את השמאל לממשלה איפה כל המתלהמים לפני הבחירות שאמרו תנו לנו מנדטים כדי שנשלח את השמאל לאופוזיציה.
אז מה פתאום השמאל נמצא בקבינט הביטחוני < הקבינט שמקבל את ההחלטות הצבאיות? ביבי הכניס אותו והשרים העציצים ברכו ואמרו יופי צריך אחדות מהרגע שהם נכנסו לקבינט ידעתי שהמלחמה הזאת גמורה. בינתיים עד עכשיו צדקתי.
אז הבהמות מהליכוד לא הבינו כי הם סתומים הם שכחו את ההפגנות בבלפור , הם שכחו את רק לא ביבי ונתנו לביבי 64 מנדטים , הציבור הבין שהשמאל לא רוצה את ביבי וביבי הוא הנציג של המזרחים של הימין אז הציבור נתן לביבי 64 מתנות כדי להקים ממשלה ימנית אותנטית עם סמוטריץ ובן גביר. וברגע שהוקמה הממשלה ה BB שם רגליים לשותפים שלו מימין ו וחיזר אחרי השמאל. וברגע הראשון הכניס אותם לממשלה בראשותו ובעט בציבור הבוחרים שלו .
אפילו הפארש(ן) ברדיוגו הוגו מגן הBB הגדול בירך על ההחלטה של הBB להכניס שני סוסים טרויאנים לממשלה שלו שני חברי כנסת גנץ ואייזנפוץ שהיו חלק ממפעילי השמאל נגד הימין נגד המזרחיים ונגד ביבי .
היום הוא אומר שצריך לסלק את הסוסים הטרויאנים מהקבינט כי ירד לו האסימון והבין מה שאני הבנתי ברגע הראשון שהם נכנסו לממשלה לקבינט הביטחוני ומה שאני הבנתי כבר כתבתי כאן.
אז איפה העציצים? השרים ? למה אתם לא מדיחים את ה BB מראשות המפלגה שלכם מגרשים אותו מהליכוד ? מה הם לא מבינים שביבי הפך להיות נטל על הימין ולא נכס לימין?
הם לא מבינים שביבי הוא סוס מת? טראמפ צריך לומר זאת? אתם חושבים שטראמפ לא מקבל מהסי אי איי דוחות על תפקודו של הביבי באשר לממשל הדמוקרטי האמריקאי? הוא גוער בביבי ואומר לו למה אתה מחכה? סיים כבר את המלחמה הזאת . מה אתה גורר רגליים? רבותי ביבי הוא סוס מת. הוא גמור. הוא לא מתפקד. הוא השפן הקטן של השמאל המשפטי. הם מאכילים אותו בגזר שכתוב עליו תבוסתנות .

אתם מדינה מטומטמת עם אזרחים שנותנים למדינה שלכם לדפוק אתכם עד העצם. אם ככה מתנהגת ממשלת ימין אז מה ההבדל בין ימין לשמאל.
יפה,ולכן אני ה"מטורף" צודק:

למעלה