בוקר טוב :)

DearPrudence

New member
בוקר טוב :)

בקרוב לחבר שלי יש יומולדת ואני רוצה לארגן לו פיקניק, ואני קצת אובדת עצות בנוגע לאיפה :p הוא גר ליד נתניה ואני בפ"ת. אני מחפשת מקום לא כ"כ רחוק, משהו בסביבה, גג 45-שעה נסיעה.. כמובן שאני רוצה מקום יפה, עדיפות למקום עם מקור מים (אגם או משהו סגנון חח), שיהיה צל (חשוב!), לא מקום עמוס כ"כ (אם יש כזה מקום), שיהיה אפשרות גם לשולחן וגם סתם לפרוש שמיכה (אני מעדיפה שנפרוש שמיכה אבל אני רוצה שתהיה לנו אופציה גם לשולחן). חשבתי אולי קיסריה.. יש שם מקום לפיקניק? אשמח לעוד רעיונות, תודה רבה!

יש לי ..יש לי...../images/Emo13.gif

שמורת נחל אלכסנדר מול קבוץ העוגן מקסים שם במיוחד אחר הצהריים מדשאות, מים זורמים, טבע ונוף במרחק קצר מנתניה ,והכל חינם! קיסריה היא בתשלום , ובימים אלו עמוסה.

ליד הירקון מקום מקסים עם מים

ליד כפר הבפטיסטים וליד מבצר אנטיפטרוס. שנייהם אתרים שנכנסים אלייהם בתשלום. מסודרים ומקסימים.

DearPrudence

New member
תודה רבה! ויש לי עוד שאלה:

אם אני רוצה לעשות בערב, יש המלצות למקום רומנטי לעשות בו פיקניק?

maybesure

New member
פארק ז'בוטינסקי

ה"שוני" בבינימינה. בערב שקט שם מאוד בגן, יש מפעם לפעם הופעות. כדאי לבדוק שאכן פתוח שם בלילה (אני מניחה שכן בגלל ההופעות), יש שולחנות, יש מדשאות. (כתוב שפתוח כל שעות היום) קיסריה לא הייתי ממליצה - אין שום מקום מסודר שם עם שולחנות, בוודאי שלא מדשאות. אבל יש את פארק חב' החשמל בנחל חדרה, יש שולחנות ויש את הנחל שזורם עד הים, והרבה יותר שקט שם מאשר בנחל אלכסנדר שמותאם יותר למשפחות. נכנסים מהכביש לגבעת אולגה. שתי התמונות האחרונות בקישור הן מהנחל.

יש בעיה עם מקומות רומנטיים שכאלה../images/Emo10.gif

מטעמים ברורים , ולצערי מציאותיים לא ממליצה להתבודד באיזה חוף או פארק אלא אם אתם רוצים במפגש עם חבורות שיכורים או סתם מחפשי צרות. כדאי להיות זהירים

maybesure

New member
פארק ז'בוטנסקי

בכניסה יש ש.ג והמקום מוגן למדי. לא הייתי מפחדת להכנס לשם לבד בלילה. פארק נחל חדרה - אכן מגיעים לשם מסטולים מדי פעם

maybesure

New member
סוגרים שם אחה"צ

זמן השהות מוגבל עד 16:00 אם זכור לי נכון.

alonaski

New member
קבלי המלצה חמה של מקום לא כ"כ מוכר

ולא פופולארי שאהוב עלינו במיוחד: פארק חפציבה - הפארק של חברת החשמל, בצפונה של חדרה. כניסה דרך כביש 4. בתחומי אתר חברת החשמל - פארק רחב ידיים של דשא ירוק ומטופח, עצים לצל ושקט מצויין לפיקניק!!! למה שקט? כי אסור להדליק שם מנגלים!! ובמקום שאסור להדליק מנגלים - לא מגיעות משפחות המנגליסטים שזה רוב עמך ישראל! תמצאו שם מעט מאוד אנשים ורק כאלו שמגיעים עם סלסלת פיקניק, מחצלות וילדים חביבים שמחשקים להנאתם בכדור או מעיפים עפיפון!! בצמוד לפארק - נחל חדרה כמובן! אפשר לערוך טיול רגלי נעים לאורכו - הנחל והגדה מטופחים גם הם!
תהנו!!! - ובלי מנגל!!! רק ציידנית או סלסלת פיקניק!

maybesure

New member
../images/Emo4.gif לחגוג בזוג

במקום שיש בו ילדים "חביבים" שמעיפים עליך כדור, או ניגשים לבדוק מי ומה אתם.. בכלל לא מומלץ. ואין לי כלום נגד ילדים אבל לא חייבים לחגוג משהו רומנטי דווקא במקומות שמתאימים למשפחות עם זאטוטים.

alonaski

New member
או-אה... לקחת את זה רחוק מאוד... ../images/Emo13.gif

מתי לאחרונה בקרת שם? כמה פעמים עפו עליך כדורים ונגשו לבדוק מי את???
לי זה מעולם לא קרה שם...

למעלה